Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 21.04.2024 13:09

Woźniak-Starak zalana krytyką. Widzowie powtarzają jeden zarzut po “Mam Talent”

Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. KAPIF

Półfinały najnowszej edycji “Mam Talent” rozpoczęte, a co za tym idzie pierwsze występy na żywo uczestników. Jednak to nie tylko oni debiutowali przed kamerą nadającą sygnał w czasie rzeczywistym, ale też nowi prowadzący i jurorzy. Agnieszka Woźniak-Starak spotkała się niestety z krytyką wielu internautów. 

Agnieszka Woźniak-Starak pierwszy raz prowadziła "Mam Talent" na żywo

Pomimo ogromnego doświadczenia medialnego, Agnieszka Woźniak-Starak jest w końcu obecna w polskich mediach od lat, z pewnością było to dla niej wyzwanie.

“Mam Talent” w najnowszej edycji przeszło ogromne odświeżenie. Zmienili się prowadzący oraz skład jury. Agieszka Chylińska pozostała w roli przewodniczącej natomiast u jej boku zasiedli: słynny dziennikarz TVN Marcin Prokop oraz aktorka i wokalistka Julia Wieniawa.

 

Agnieszka Chylińska nie wytrzymała. W „Mam Talent” padły mocne słowa do jednego z uczestników Burza po występie Ukrainki w polskim "Mam Talent", TVN przerywa milczenie. Jest oświadczenie

Agnieszka Woźniak-Starak zebrała negatywną falę komentarzy

Zaczęło się po półfinałowym odcinku na żywo, jedna z internautek postanowiła podzielić się swoją opinią:

Pani Starak kompletnie mi nie pasuje; Słabo się wypowiada. Program nie dla niej; Agnieszka nie wypada dobrze w tym duecie; Mówi tak, jakby miała kluski w buzi. Trudno ją zrozumieć. Dykcja do kitu. Jej partner w tym programie nie ma z wymową problemu 

Podobnych komentarzy uderzających w sposób wysławiania się prezenterki, było więcej. Mało tego, niektórzy internauci twierdzili wręcz, że ich wcześniejsze, krytyczne opinie, nagle spod posta znikały! Czy dykcja jest aż tak dużym problemem u wieloletniej prezenterki programu? Zostawiamy to indywidualnej ocenie. Inna widzka napisała tak:

Agnieszka bardzo źle prowadzi ten program ona w ogóle nie jest empatyczna i nie ma kontaktu z widzami ani z uczestnikami, jest na dystans i jest bardzo zachowawcza, cały czas gra, nie widzę szczerości w niczym. Pirowski Jan ktory jest świetny spokojnie moglby zostac sam i poradzilby sobie bardzo dobrxe natomiast Aga wszystko psuje. Nie wiem czy dostala angaz za nazwisko czy co ale niestety nie byl to dobry wybor

Agnieszka Woźniak-Starak miała na sobie wysmakowaną stylizację

Uwagę wielu zwrócił natomiast nie tylko sam występ prezenterki w “Mam Talent”, ale i jej wygląd. Miała na sobie dobrze dobrany obcisły czerwony golf oraz niesamowitą spódnicę z naszyciami. Jak zawsze prezentowała się z niezwykłą klasą.

12-latka weszła na scenę „Mam Talent”. Już po chwili juror przerwał jej występ, polały się łzy
mam talent
Fot. screen youtube.com American’s Got Talent
Mam talent, mimo że jest na wizji od wielu lat, nadal wywołuje skrajne emocje nie tylko wśród widzów. Niektórzy uczestnicy potrafią wyprowadzić z równowagi nawet jurorów. Tak było i tym razem. Przerwano 12-letniej dziewczynce jej występ. Polały się łzy.Mam Talent w Polsce bawi i wzrusza nas już od roku 2008. W Ameryce program miał swoją premierę już w 2006 roku. Telewizyjne show, mimo że trwa już tyle lat, nadal zaskakuje nas czymś nowym. Uczestnicy zgłaszają się z wieloma różnymi talentami. Najczęściej na ekranie pojawiają się jednak osoby szczególnie uzdolnione wokalnie.
Czytaj dalej
Agustin Egurrola skomentował nową edycję „Mam talent”. Zwrócił się do ekipy programu
Agustin Egurrola
Agustin Egurrola
Agustin Egurrola jest jednym z najsławniejszych i najbardziej uznanych tancerzy i choreografów w Polsce. Do tej pory był gwiazdą TVN, niedawno przeszedł do TVP. Teraz wypowiedział się na temat programu Mam Talent!, którego jeszcze nie tak dawno był jurorem. Agustin Egurrola szerszej publiczności znany był do tej pory z programów TVN takich, jak: Mam Talent!, czy You Can Dance. Od niedawna choreograf współpracuje z Telewizją Polską jako juror Dance Dance Dance. Egurrola jest jednym z najbardziej uznanych choreografów w Polsce. To właśnie on jest autorem wielu układów tanecznych na najważniejszych wydarzeniach kulturalnych i rozrywkowych w naszym kraju. Ostatnio gwiazdor wypowiedział się na temat programu Mam Talent!, przy którym jeszcze niedawno pracował. Agustin Egurrola poza pracą w telewizji może poszczycić się też własną szkołą tańca. Sławny choreograf zatrudnia w swoim studio najbardziej utalentowanych nauczycieli, którzy szkolą kolejne pokolenia tancerzy.
Czytaj dalej