Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono zarobki zwolnionych gwiazd "DDTVN". Porównanie kwot Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak rozkłada na łopatki
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.06.2023 15:35

Ujawniono zarobki zwolnionych gwiazd "DDTVN". Porównanie kwot Małgorzaty Rozenek i Agnieszki Woźniak-Starak rozkłada na łopatki

Małgorzata Rozenek-Majdan
Ujawniono zarobki gwiazd TVN, fot. KAPIF

Nie milkną głosy wokół zamieszania i zwolnień za kulisami programu “Dzień Dobry TVN”. Teraz ujawniono, ile tak naprawdę zarabiały największe gwiazdy porannego show. Wynagrodzenie Agnieszki Woźniak-Starak i Małgorzaty Rozenek-Majdan naprawdę może szokować.

Nagłe zmiany w programie "Dzień Dobry TVN"

Niespodziewane zmiany za kulisami porannego show TVN-u wstrząsnęły wszystkimi wiernymi fanami programu. Z powodu nagłego spadku oglądalności i klikalności już od dawna spekulowano na temat zmian, które należy wprowadzić, aby odzyskać dawny blask.

Nikt jednak nie spodziewał się, że z pracą na planie pożegna się połowa oryginalnego składu prowadzących. Współpracę z “Dzień Dobry TVN” zakończyła Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

Katarzyna Skrzynecka z mężem przekazali radosne nowiny. "Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu" masa gratulacji zalewa ich profile

Ujawniono zarobki Małgorzaty Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak

Okazało się jednak, że dwie pierwsze z wymienionych prowadzących nie rozstają się ze swoją rodzinną stacją, ale zamiast prowadzenia śniadaniówki otrzymają własny program rozrywkowy. To wszystko doprowadziło fanów do spekulacji na temat zarobków największych gwiazd TVN.

Okazało się, że kwoty, jakie trafiają na konto Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz Agnieszki Woźniak-Starak naprawdę potrafią zaskoczyć. Z informacji przekazanych przez “Super Express” wynika, że Perfekcyjna Pani Domu mogła liczyć nawet na 50 tysięcy złotych miesięcznie.

Tylko jedna gwiazda DDTVN zarabiała lepiej niż Małgorzata Rozenek-Majdan

To jednak nie koniec. Podczas gdy żona Radosława Majdana była jedną z najbardziej krytykowanych gwiazd śniadaniówki, wciąż mogła liczyć na wpływy, które w ciągu roku pozwalały jej zebrać nawet pół miliona złotych.

Z wiadomości przekazanych przez dziennik wynika, że były to jedne z najwyższych zarobków w “Dzień Dobry TVN”. Na wyższą stawkę mogła liczyć tylko programowa koleżanka Małgorzaty Rozenek - Agnieszka Woźniak-Starak, która do tej pory występowała w show u boku Ewy Drzyzgi, tworząc jedyny kobiecy duet.

Źródło: pomponik.pl

Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów