Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak wparowała na premierę. Ludzie nie mogli zebrać szczęk z podłogi na widok jej ubioru
Michał Fitz
Michał Fitz 17.09.2023 11:24

Agnieszka Woźniak-Starak wparowała na premierę. Ludzie nie mogli zebrać szczęk z podłogi na widok jej ubioru

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. KAPiF; Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu "Teściowie 2"

Agnieszka Woźniak-Starak uchodzi za jedną z najlepiej ubierających się gwiazd polskiego show-biznesu. Prezenterka potrafi bowiem łączyć wygodę z szykiem oraz elegancją i śmiało można o niej powiedzieć, że ma swój własny styl. Udowodniła to na ostatnim, branżowym wydarzeniu.

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze "Teściów 2"

Do kin wchodzi właśnie film “Teściowe 2”, który jest kontynuacją dobrze przyjętej komedii sprzed 2 lat. 13 września miała miejsce premiera tego filmu, na której nie zabrakło różnych gwiazd polskiego show-biznesu, nie tylko aktorów pracujących przy tej produkcji.

Jedną z takich osób była chociażby Agnieszka Woźniak-Starak, która na tym wydarzeniu występowała również na scenie. Nie ma wątpliwości, że przyciągałaby mnóstwo spojrzeń, nawet gdyby nie znalazła się w centrum uwagi.

Polscy siatkarze zabalowali we Włoszech. Nagrało się co robili nocą, po zwycięstwie

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze

Co w takim razie prezenterka miała na sobie? Zrezygnowała z sukienki, a zamiast niej założyła na siebie biały, podwinięty z przodu, szeroki top. Skontrastowała go z aksamitnymi, również bardzo luźnymi, czarnymi spodniami.

Kreację dopełniła modnymi, kanciastymi sandałkami na obcasie. Wzięła ze sobą także błyszczącą, srebrną, torebkę na czarnym pasku. Jak widać, każdy element kreacji był skrupulatnie zaplanowaną częścią jednolitej całości.

Projekt bez nazwy (32).jpg
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu “Teściowie 2”
fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (31).jpg
Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu “Teściowie 2”
fot. KAPiF

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyciła fanów

Prezenterka zebrała w swoich mediach społecznościowych społeczność, która, podobnie jak ona sama, bardzo interesuje się modą. Gdy więc Agnieszka pochwali się jakąś kreacją, jest przez fanów uważnie oceniana. Tym razem opinie były jednoznacznie pozytywne. Trudno się zresztą dziwić.

  • Jak zwykle klasa sama w sobie
  • Pięknie Pani wygląda
  • Rewelacyjnie
  • Lubię taką niewymuszoną elegancję
  • Cudnie wyglądasz
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik