Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak zadała Kaczyńskiemu trudne pytanie. Jest reakcją na jego wypowiedź
Martyna Pałka
Martyna Pałka 07.11.2022 19:01

Agnieszka Woźniak-Starak zadała Kaczyńskiemu trudne pytanie. Jest reakcją na jego wypowiedź

Agnieszka Woźniak-Starak
instgaram.com@Gala

Cały Internet nie kryje swojego oburzenia po ostatniej wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Prezes zdradził powody, dla których coraz mniej kobiet decyduje się na macierzyństwo. Na jego słowa zareagowała również Agnieszka Woźniak-Starak.

Dziennikarka w kilku mocnych słowach nawiązała do sobotniej wypowiedzi polityka. Nie jest to jedyna gwiazda, która nie pozostała obojętna na wyznanie prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Prowadząca program „Dzień dobry TVN” w prześmiewczy sposób odniosła się do całej sytuacji.

Agnieszka Woźniak-Starak odpowiada na wyznanie Jarosława Kaczyńskiego

Prezes Prawa i Sprawiedliwości zaskoczył wszystkich swoją sobotnią wypowiedzią, w której poruszył nie tylko temat macierzyństwa, ale również alkoholizmu. Jarosław Kaczyński wyznał, że mężczyzna potrzebuje aż 20 lat, aby w pełni uzależnić się od alkoholu, podczas gdy kobiecie wystarczą na to zaledwie dwa lata.

Co więcej, polityk wyznał, że jeżeli do 25. roku życia dziewczyny będą spożywać takie ilości alkoholu, jak obecnie, na świecie będzie pojawiać się coraz mniej dzieci.

Jeżeli się utrzyma taki stan, że do 25. roku życia dziewczęta, młode kobiety, piją tyle samo, co ich rówieśnicy, to dzieci nie będzie. Pamiętajcie, że mężczyzna, żeby popaść w alkoholizm, musi być nadmiernie przez przeciętnie 20 lat. Jeden krócej, drugi dłużej, bo to zależy od cech osobniczych, a kobieta tylko dwa – powiedział na sobotnim spotkaniu Jarosław Kaczyński.

Wypowiedź polityka odbiła się szerokim echem w polskim show-biznesie, a głos w tej sprawie zabrała spora część gwiazd, w tym Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak zadała prezesowi PiS szczere pytanie

Dziennikarka postanowiła w dosadny sposób odpowiedź na niespodziewaną wypowiedź polityka na temat macierzyństwa i alkoholizmu w Polsce. Agnieszka Woźniak-Starak w kilku mocnych słowach nawiązała do skandalicznego wyznania Jarosława Kaczyńskiego i przy okazji wspomniała o własnym życiu osobistym.

Jak wiadomo, prowadząca „Dzień dobry TVN” nie doczekała się dzieci i dlatego też miała prawo poczuć się urażona słowami prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Jednocześnie prezenterka zadała mężczyźnie jedno pytanie.

-Nie mam dzieci. To pewnie dlatego, że w sobotę byłam na imprezie i wypiłam całkiem sporo wina. A pan prezes nie ma z jakiego powodu? – napisała na swoim profilu na Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak

Zobacz wpis:

Agnieszka Woźniak-Starak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka