Lifestyle.Lelum.pl > Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Kurdej-Szatan, Woźniak-Starak
24.02.2022 11:09 Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga reagują na sytuację w Ukrainie. „Syreny zawyły w Kijowie”

Dzisiejszej nocy doszło do pierwszych ataków Rosji na Ukrainę. Swoją solidarność z naszymi wschodnimi sąsiadami okazują gwiazdy, chociażby Barbara Kurdej-Szatan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Na ich profilach w mediach społecznościowych pojawiły się już wymowne grafiki.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.01.2022 11:08 Agnieszka Woźniak-Starak przeszła spektakularną metamorfozę. Ma najmodniejszą fryzurę tego sezonu

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Niedawno gospodyni programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN” pochwaliła się wielką metamorfozą. Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w poniedziałkowym wydaniu porannego show „Dzień Dobry TVN” w zupełnie nowej odsłonie. Prezenterka zaskoczyła fanów swoją nową fryzurą.

Agnieszka Woźniak-Starak
24.01.2022 11:43 Niepojęte, w jakich warunkach mieszka Agnieszka Woźniak-Starak. Widok salonu zdumiewa

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Gwiazda zyskała rozpoznawalność, prowadząc program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Gdzie obecnie mieszka znana prezenterka? Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Prezenterka kilka lat temu przeżyła ogromną rodzinną tragedię, która przyczyniła się do zmiany jej miejsca zamieszkania. Jak wyglądają wnętrza domu dziennikarki?

Dzień Dobry TVN
23.01.2022 19:42 Wielki powrót po 6 latach. Pascal Brodnicki pojawił się w „Dzień dobry TVN”

Program śniadaniowy „Dzień dobry TVN” co rano przyciąga wielu telewidzów. Dzisiejszy odcinek był niezwykły: prowadzące Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak rozmawiały z oszałamiającą liczbą gwiazd. Wielki powrót do TVN zaliczył też sam Pascal Brodnicki. Agnieszka Woźniak-Starak nie kryła podekscytowania dzisiejszym wydaniem „DDTVN”. Tuż przed emisją nagrała film, który opublikowała na Instagramie, chwaląc się, kto za moment zawita w studiu.

Agnieszka Woźniak-Starak
22.12.2021 11:50 Nowy partner Agnieszki Woźniak-Starak. Zaskakujące, kim jest mężczyzna

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Od niedawna gwiazda widywana jest w obecności tajemniczego mężczyzny. Okazało się, że prowadząca „Dzień Dobry TVN” ma nowego ukochanego. Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej pojawia się w towarzystwie pewnego mężczyzny. Według doniesień para spotyka się już od roku, a dziennikarka zdążyła przedstawić już partnera swoim byłym teściom.

Agnieszka Woźniak-Starak
20.12.2021 17:07 Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos ws. lex TVN. Zderzyła się z falą krytyki

Agnieszka Woźniak-Starak – jako jedna z wielu gwiazd stacji TVN – postanowiła zabrać głos w sprawie ostatecznego przyjęcia przez Sejm nowelizacji tak zwanej ustawy medialnej. Zwróciła się bezpośrednio do prezydenta Andrzeja Dudy, jej komentarz spotkał się zaś z dziesiątkami reakacji.

Agnieszka Woźniak-Starak
20.12.2021 13:39 Agnieszka Woźniak-Starak broni TVN. Zwróciła się do Andrzeja Dudy

Agnieszka Woźniak-Starak za pomocą wpisu na swoim profilu na Instagramie, stanęła w obronie stacji TVN. Dziennikarka zaapelowała do prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie ustawy lex TVN. Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka razem z innymi osobami z polskiego show-biznesu stanęła w obronie swojego pracodawcy i bezpośrednio zwróciła się do Andrzeja Dudy.

Agnieszka Woźniak-Starak
11.12.2021 16:53 Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa bolesną stratę. Fani przesyłają wyrazy współczucia

Agnieszka Woźniak-Starak wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych pożegnała swoją wieloletnią towarzyszkę życia – jamniczkę Judy. Prezenterka przedstawiła również fanom historię życia swojej czworonożnej przyjaciółki.

Agnieszka Woźniak-Starak
28.09.2021 16:18 Szczere wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Wróciła do chwil po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak gościła w audycji Newonce Radio, w której opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Niedługo po traumie związanej ze śmiercią jej męża bóle zaczęły ustępować, i jak przyznaje jej ciało się zresetowało. Przypomnijmy, że ponad rok temu małżonek dziennikarki, Piotr Woźniak-Starak zginął podczas przejażdżki motorówką w jeziorze Kisajno. Gwiazda przeżyła tę stratę do tego stopnia, że na długi czas usunęła się z życia publicznego.

Agnieszka Woźniak-Starak
21.09.2021 09:57 Agnieszka Woźniak-Starak skomentowała wpis Oli Kwaśniewskiej. ”Nie mam dzieci i jest mi z tym dobrze”

Ostatni odcinek nowej edycji programu „Miasto kobiet” wzbudził wiele emocji. Gościnią programu była między innymi Ewa Chodakowska, z którą prowadzące rozmawiały o świadomej bezdzietności. Po emisji odcinka w internecie rozgorzała burzliwa dyskusja. Jedną z komentujących była Agnieszka Woźniak-Starak. Wczoraj pisaliśmy TUTAJ o głośnym odcinku, w którym Ola Kwaśniewska rozmawiała z Ewą Chodakowską na temat tego, czemu niektóre kobiety nie chcą mieć dzieci. Po emisji odcinka Aleksandra Kwaśniewska napisała na Instagramie szczery post. Dziękowała w nim osobom, które napisały do niej po odcinku oraz wyznała, jak zasmucił ją brak zrozumienia, z jakim spotykały się kobiety niechcące mieć dzieci. Kwaśniewska dodała, że chciałaby, by udało się znormalizować temat świadomej bezdzietności. Ma nadzieję, że jeśli będzie się o tym mówić głośno, to w końcu się tak stanie. Wpis zakończyła słowami: – Szanujmy nawzajem nasze decyzje, wspierajmy je i nie narzucajmy innym własnego scenariusza na szczęście.

Piotr Woźniak-Starak
18.08.2021 00:02 Kim jest kobieta, z którą płynął Piotr Woźniak-Starak w dniu wypadku? Ewa po tragedii usunęła się w cień

Przed dwoma laty Polską wstrząsnęła wiadomość o zaginięciu, a wkrótce również o śmierci jednego z najbardziej znanych polskich biznesmenów – Piotra Woźniaka-Staraka. Zginął on w wyniku nieszczęśliwego wypadku, wypadając z jachtu w trakcie rejsu na jeziorze Kisajno. Na jaw szybko zaczęły wychodzić informacje o okolicznościach tragicznych zdarzeń. Głównym obiektem zainteresowania stała się zaś towarzysząca producentowi kobieta. Jak szybko się okazało, nie była to jednak żona Piotra – Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak
09.04.2021 10:46 Koniec poszukiwań psa Agnieszki Woźniak-Starak. Pojawił się komunikat na Instagramie gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała swoich obserwatorów, że zaginął jej pies. Na szczęście wkrótce zwierzę się odnalazło. Dziennikarka zwróciła się do swoich fanów z podziękowaniami. Agnieszka Woźniak-Starak jest posiadaczką sporej gromadki psów. Nie ukrywa wielkiej miłości, jaką darzy szczególnie te zwierzęta. Swoją codziennością w towarzystwie uroczych czworonogów dzieli się na swoim Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak
25.03.2021 20:31 Anna Cieślak i Edward Miszczak niebawem wezmą ślub? Świadkiem ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zostanie świadkiem na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka? Para zaręczyła się we wrześniu 2020 roku i wszystko wskazuje na to, że wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami! Podobno aktorka i dyrektor TVN już dawno zamieszkali razem i teraz nie mogą doczekać się sformalizowania związku. Media podają, że przygotowania idą pełną parą.

Agnieszka Woźniak-Starak - ea
09.03.2021 20:26 Agnieszka Woźniak-Starak miała mały wypadek na planie. „To się nazywa poświęcenie dla sztuki”

Agnieszka Woźniak-Starak miała wypadek na planie programu „Dzień dobry TVN”. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. Na nagraniu, które udostępnione zostało na oficjalnym Instagramie DD TVN przedstawiona została cała sytuacja, jak doszło do wypadku. Agnieszka Woźniak-Starak jest znaną i lubianą dziennikarką, o której często się mówi w mediach. Celebrytka jest również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie wstawia liczne zdjęcia i relacje z życia zarówno zawodowego jak i prywatnego. Tym razem jednak nagranie z Agnieszką w roli głównej pojawiło się na Instagramie „Dzień dobry TVN”. Co wydarzyło się na planie programu? Polała się krew.

Agnieszka Woźniak-Starak
05.03.2021 19:35 Do sieci trafiły zdjęcia domu Agnieszki Woźniak-Starak. Luksus to mało powiedziane, widok zapiera dech

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instagramie wnętrzem swojego domu. Gołym okiem widać, że dziennikarka pływa w luksusie. Jej dom to istny raj, którego wielu ludzi mogłoby pozazdrościć. Widok zapiera dech w piersiach. Wrażenie robią nie tylko meble, ale i duża ilość okien, dzięki czemu do jej ,,gniazdka” licznie docierają promienie słoneczne. Zakochana w swoich pieskach Agnieszka Woźniak-Starak ma w swoim domu tyle miejsca, że starcza miejsca zarówno dla niej, jak i dla ukochanych pupili. Jego wykończenie musiało kosztować majątek!

Agnieszka Woźniak-Starak
23.02.2021 17:24 Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała Jana Lityńskiego. ,,Wierzę, że gdzieś pan nadal jest”

21 lutego w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł popularny polski polityk i publicysta Jan Lityński. Mężczyzna utonął podczas ratowania swojego psa na Narwi. Jego śmierć wywołała żal i rozpacz w sercach wielu Polaków. Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała zmarłego polityka na swoim Instagramie – Wierzę, że gdzieś pan nadal jest – czytamy. Niedługo po śmierci Jana Lityńskiego, jego małżonka dodała krótki wpis, którym poinformowała, co tak naprawdę się wydarzyło. Agnieszka Woźniak-Starak wspomina go, jako wielkiego człowieka. Jeden z komentarzy pod opublikowanym zdjęciem chwyta za serce.

dom
20.02.2021 08:41 Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio paradowała w butach jak racice. Teraz jednak przeszła samą siebie

Teraz przyszła pora na… futrzaste śniegowce. Kosztowały fortunę. Czyżby do ich wykonania zużyto całe futro z Chewbacci?Agnieszka Woźniak-Starak ma dość interesujące wyczucie modowe. Prezenterka ostatnio pokazała się w butach przypominających racice, które nie przypadły do gustu jej fanom. Teraz jednak założyła na nogi coś, co mogło wprawić w jeszcze większą konsternację.

Dzień Dobry TVN
15.02.2021 15:03 Niezręczna sytuacja w „Dzień Dobry TVN”. Z ust gościa padły zdumiewające słowa

W jednym z wydań programu Dzień Dobry TVN gościem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi był youtuber Maciej Dąbrowski, szerzej znany jako Człowiek Warga. Podczas emisji śniadaniówki dość niespodziewanie postanowił zażartować z jednego z posłów Prawa i Sprawiedliwości, Marka Suskiego. Sprawa dotyczyła afery, w jaką polityk jest zamieszany. Człowiek Warga jest jednym z najpopularniejszych polskich youtuberów. Jego kanał pt. Z Dvpy subskrybuje już ponad 1,5 miliona osób, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Po emisji programu Dzień Dobry TVN z jego udziałem też ich trochę przybyło.

Agnieszka Woźniak-Starak
09.02.2021 16:37 Agnieszka Woźniak-Starak ze łzami w oczach obejrzała przejmujący materiał. Na koniec miała dobrą wiadomość

Agnieszka Woźniak-Starak niejednokrotnie udowadniała swoim fanom, że ma bardzo miękkie serduszko wobec losu zwierząt. Tym razem dodała na swoje InstaStories materiał o krowie Łatce, która miała zostać uśpiona. Zapłakana dziennikarka dodała, że cała historia na szczęście zakończyła się happy endem. Prowadząca program Dzień Dobry TVN nie pierwszy raz pokazuje, że kocha zwierzęta, a ich los nie jest jej obojętny. Agnieszka Woźniak-Starak wielokrotnie stawała w ich obronie, dlatego zdarza jej się publikować wiele rzeczy dotyczących czworonogów i nie tylko.

Agnieszka Włodarczyk
04.02.2021 19:00 Włodarczyk opublikowała wymowne zdjęcie. Komentarz Agnieszki Woźniak-Starak pobił wszystko, gwiazda odpowiedziała

Agnieszka Włodarczyk opublikowała wymowne zdjęcie, a w opisie do niego wspomina swoje 30. urodziny. Komentarz jej koleżanki z show-biznesu, który pojawił się pod wpisem, powala na kolana. Niektórzy internauci nie mogą powstrzymać się od śmiechu, kiedy czytają słowa Agnieszki Woźniak-Starak. – Agulek, kochana, to widać zmądrzałaś trochę od tej trzydziestki! – napisała Woźniak-Starak. Agnieszka Włodarczyk nie czekała długo, od razu ruszyła z odpowiedzią. Wygląda na to, że nie jest zła na koleżankę.

Ewa Drzyzga
21.01.2021 10:30 Ewa Drzyzga pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN w stylizacji przypominającej sutannę. Fani nie szczędzili słów krytyki

Podczas jednego z ostatnich wydań programu Dzień Dobry TVN telewidzów i gości w studio po raz kolejny przywitał duet Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak. Fani zwrócili uwagę na dość zastanawiający strój pierwszej z dziennikarek, co spotkało się z ogólnym oburzeniem z ich strony – Wyglądała koszmarnie – pisali internauci w komentarzach pod zdjęciem na Instagramie. Ewa Drzyzga pojawiła się na antenie w stroju, który do bólu przypominał sutannę. O ile Agnieszka Woźniak-Starak zdaniem internautów wyglądała przyzwoicie, tak jej koleżanka została dosłownie skrzywdzona. Na prowadzącą Rozmowy w toku wylała się fala hejtu.

Piotr Woźniak-Starak
30.12.2020 22:12 Piotr Woźniak-Starak zostawił po sobie fortunę. Producent podpisał intercyzę z Agnieszką, wiadomo już, do kogo trafią miliony

Piotr Woźniak-Starak zostawił po sobie prawdziwą fortunę. Po tragicznej śmierci producenta, wielu zastanawiało się, co stanie się z jego firmą oraz zgromadzonym majątkiem, ponieważ przed ślubem z prezenterką podpisał intercyzę. Właśnie pojawiły się informacje, kto odziedziczy jego dorobek. Agnieszka Woźniak-Starak bardzo przeżyła śmierć męża. Dziennikarka odsunęła się w cień i zniknęła z mediów. Niedawno powróciła do telewizji i zaczęła prowadzić „Dzień Dobry TVN” w duecie z Ewą Drzyzgą.

Dzień dobry TVN
29.12.2020 21:02 Agnieszka Woźniak-Starak przegrała sprawę w sądzie. Teraz kaja się na Instagramie, robi dobrą minę do złej gry

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak dodała na Instagramie post odnoszący się do sprawy dotyczącej jedzenia mięsa dzikich zwierząt. Do takiego czynu zachęcał pan Grzegorz, który chciał zapoczątkować modę na jedzenie takiego mięsa w Polsce. Dziennikarce nie spodobała się ta sprawa i postanowiła odpowiedzieć w bardzo wymowny sposób. Okazało się to tak wymowne, że pan Grzegorz założył sprawę w sądzie, którą dziennikarka przegrała. Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim InstaStories nagrania, w których poinformowała swoich fanów, że przegrała sprawę w sądzie dotyczącą odpowiedzi względem pana, który zachęcał do zapoczątkowania mody na jedzenie mięsa dzikich zwierząt w Polsce. Dziennikarka musiała publicznie przeprosić pana Grzegorza za zaistniałą sytuację.

agnieszka woźniak-starak
18.12.2020 12:53 Wstrząsające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Opowiedziała o śmierci męża i utraconych ciążach

Minął ponad rok od śmierci producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona Agnieszka Woźniak-Starak na dłuższy czas wycofała się z mediów, nie mówiła o tragedii, jaką ją spotkała zbyt wiele. Dopiero teraz dziennikarka udzieliła wywiadu dla miesięcznika Pani, gdzie opowiedziała o śmierci męża i ciążach, które poroniła. Agnieszka Woźniak-Starak na łamach miesięcznika zdecydowała się opowiedzieć, jak przeżyła pierwsze dni po tym, gdy dowiedziała się, że jej mąż nie żyje. Dziennikarka wspomina ogromną pomoc przyjaciół, którzy nie odstępowali jej na krok.

agnieszka woźniak-starak
17.12.2020 18:33 Agnieszka Woźniak-Starak na okładce magazynu. Przełomowy wywiad po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak trafiła na okładkę magazynu Pani. Wszystko w związku z jej wywiadem, którego udzieliła dla pisma. W rozmowie nawiązała m.in. do trudnych momentów w swoim życiu. Nietrudno się domyślić, że chodzi o sytuację związaną ze śmiercią jej męża, producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Woźniak-Starak w ubiegłym roku przeżyła osobistą tragedię. 18 sierpnia na jeziorze Kisajno na Mazurach doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego zmarł jej ukochany mąż.

agnieszka woźniak-starak
08.12.2020 22:21 Agnieszka Woźniak-Starak na wizji wyznała, że wierzy w duchy. „Mam powody” Fani zdębieli, kiedy dowiedzieli się, dlaczego

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na bardzo odważne i osobiste wyznanie. Podczas jednej z emisji programu Dzień Dobry TVN, w której gościem jej oraz Ewy Drzyzgi był fizyk Dariusz Aksamit dziennikarka wyznała, że wierzy w duchy – Mam powody – powiedziała. Chociaż z punktu widzenia naukowego owe zjawiska nie istnieją, tak Agnieszka utrzymywała, że w nie wierzy. Z tego artykułu dowiesz się: Dlaczego Agnieszka Woźniak-Strak wierzy w duchy Co było powodem tak otwartego wyznania Jak przebiega współpraca Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi Podczas rozmowy dziennikarek z fizykiem Dariuszem Aksamitem nawiązał się bardzo ciekawy dialog. Wyciągnięto z niego mnóstwo faktów i ciekawostek, jednak wisienką na torcie rozmowy, jest fakt, że Agnieszka Woźniak-Starak przyznała, iż wierzy w istnienie duchów. Zobacz także: Ujawniamy niesamowity fakt z dzieciństwa Kamila Stocha

agnieszka woźniak-starak
18.11.2020 23:28 Zdumiewające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak. Przyznała się przypadkiem podczas programu „Dzień dobry TVN”

W programie Dzień dobry TVN pojawił się interesujący gość, fizyk, z którym Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga rozmawiały o zjawiskach paranormalnych. Oczywiście z punktu widzenia naukowego takie nie istnieją, jednak Woźniak-Starak stanowczo się z tym poglądem nie zgodziła: -mam powody – przekonywała. Agnieszka Woźniak-Starak weszła z naukowcem, fizykiem Dariuszem Aksamitem w bardzo interesującą dyskusję, z której jasno wynikało, że dziennikarka wierzy w duchy.

Agnieszka Woźniak-Starak - ea
24.10.2020 16:24 Agnieszka Woźniak-Starak pod siedzibą TVNu zrobiła rzecz, której się nie spodziewali. W sekudnę zwróciła na siebie wzrok wszystkich

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się pod siedzibą TVN-u. Jeden szczegół zwrócił uwagę wszystkich w ciągu chwili. Wszystko dlatego, że gwiazda w zaskakujący sposób zdecydowała się wyrazić swoją opinię na temat tego, co dzieje się w kraju.Agnieszka Woźniak-Starak w ciągu chwili zwróciła na siebie wzrok wszystkich. Pod siedzibą TVN pojawiła się, prezentując jeden zaskakujący szczegół. Fotoreporterzy rzucili się, by zrobić zdjęcia gwieździe.