Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pamiętacie pierwszego męża Agnieszki Woźniak-Starak? Piotr nie był jej jedynym mężem
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.04.2022 10:23

Pamiętacie pierwszego męża Agnieszki Woźniak-Starak? Piotr nie był jej jedynym mężem

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Zanim Agnieszka Woźniak-Starak poznała Piotra i przyjęła jego nazwisko, w jej życiu i sercu gościł zupełnie inny mężczyzna. Dziennikarka przez 7 lat była żoną człowieka, któremu niestraszna była adrenalina i życie na krawędzi. Przypominamy pierwszego męża gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-Starak dała się nam poznać pod nazwiskiem „Szulim”. To właśnie pod nim prowadziła takie programy, jak „Dzień dobry TVN”, „Aplauz, aplauz!”, a wcześniej także „Pytanie na śniadanie” i „Kawa czy herbata”.

Choć wywalczyła sobie karierę i wciąż jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobowości telewizyjnych, w jej życiu było niemało bolesnych momentów. W 2019 roku tragicznie zginął jej mąż, Piotr Woźniak-Starak. Nie był on jednak pierwszym partnerem życiowym dziennikarki.

Agnieszka Woźniak-Starak przed samym ślubem pokłóciła się z pierwszym wybrankiem

Kilka dni temu prezenterka świętowała swoje 44. urodziny. 14 lat upłynęło, odkąd podjęła decyzję o wyjściu za Adama Badziaka, zawodowego motocyklistę. Para poznała się w klubie, a będąca wówczas na samym początku swojej kariery Agnieszka Woźniak-Starak zapamiętała go, jako typ grzecznego i spokojnego outsidera, z kolei rajdowiec dopiero po roku zwrócił na nią uwagę.

Ostatecznie połączyły ich wspólne zainteresowania. Badziak był miłośnikiem dwóch kółek, a Szulim prowadziła wówczas swoją rubrykę motoryzacyjną. Zauroczenie zapoczątkowało stały związek. Choć para wydawała się szczęśliwa, w rozmowie z „Vivą” dziennikarka przyznała, że nawet przed ślubem nie obyło się bez wątpliwości.

– Pewnie, że mieliśmy [wątpliwości — przyp. red.] […] Zawsze podczas moich poprzednich związków zastanawiałam się: a co byłoby, gdybyśmy wzięli ślub? A może spotkam kogoś innego? Nikt przecież nie spełni wszystkich oczekiwań. Nie ma ideałów. Nawet tuż przed ślubem się pokłóciliśmy, stwierdziliśmy: no to ślubu nie bierzmy – opowiadała.

Pobrali się w 2008 roku. Rajdowiec przyznał, że od początku zdawał sobie sprawę z różnicy charakterów. Mimo iż pojawiali się razem na motoryzacyjnych eventach i dzielili pasje, ostatecznie okazało się, że na dłuższą metę mogą mieć problem z dojściem do porozumienia. Związek nie przetrwał próby czasu i w 2012 roku przeszedł w stan separacji, a po trzech latach doszło do rozwodu.

Wiadomo, że dziś Adam Badziak działa, pracuje dla Polsat Sport i jest szczęśliwym ojcem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wreszcie jest czas na świąteczny obiad pic.twitter.com/AWi8dN37TB

— Adam Badziak (@AdamBadziak) April 17, 2022

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: WP Kobieta