Lifestyle.Lelum.pl > Jeden Z Dziesięciu

Jeden Z Dziesięciu

Tadeusz Sznuk, uczestnicy 1 z 10
14.04.2024 13:05 Najśmieszniejsze wstępy z “Jeden z dziesięciu”. Jak Sznuk to wytrzymał?

“Jeden z dziesięciu” należy do grona najpopularniejszych polskich teleturniejów, który mimo upływu lat cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Najinteligentniejsi Polacy z całego kraju zgłaszają się do niego, by dać popis swojej wiedzy, a przy okazji powalczyć o nagrody. Tadeusz Sznuk, który prowadzi teleturniej od 1999 roku, niejednokrotnie był świadkiem zabawnych odpowiedzi uczestników, jednak to, w jaki sposób niektórzy z nich przedstawiali się na początku programu, sprawia, że ciężko zachować powagę. Te słowa naprawdę pały na antenie!

Radosław Kotarski, Artur Baranowski
03.04.2024 19:51 Geniusz z "Jeden z dziesięciu" znowu w TVP! Nawet prowadzący nie krył rozczarowania

Powszechnie okrzyknięty “geniuszem ze Śliwnik”, Artur Baranowski zawiódł i nie sprostał zadaniu obronienia swojej legendy. W najnowszym odcinku programu “Va Banque” poszło mu… po prostu źle. Nie prowadził przez ani jedną z trzech rund programu.

Pan Arkadiusz, Tadeusz Sznuk
02.04.2024 19:32 Rekordzista z "Jeden z dziesięciu" został pokonany! Przegrał z kretesem

Kolejny Wielki Finał teleturnieju “Jeden z Dziesięciu” był niezwykle emocjonujący. Wszystko przez to, że brał w nim udział pan Arkadiusz, który niedawno próbował powtórzyć sukces Artura Baranowskiego. To mu się jednak nie udało. A jak poszło mu w Wielkim Finale? Nie najlepiej!

Artur Baranowski
30.03.2024 19:40 Geniusz z "Jeden z dziesięciu" wraca do gry! Wiemy, kiedy zawalczy o DUŻE pieniądze

Pan Artur Baranowski zyskał rozpoznawalność z dnia na dzień, a wszystko za sprawą udziału w programie „Jeden z dziesięciu”. Uczestnik ustanowił w słynnym programie niesamowity rekord, a jego występ szybko stał się prawdziwym hitem. Wkrótce będzie można zobaczyć go w innym teleturnieju. Wiemy już, kiedy włączyć telewizory!

Uczestnicy Jeden z dziesięciu
27.03.2024 20:20 Rozgrywka geniuszy z "Jeden z dziesięciu"! Widzowie pragną wielkiego finału

W ostatnim czasie teleturniej “Jeden z dziesięciu” wywołał wśród widzów TVP szczególnie wiele emocji. W ubiegłym roku, za sprawą spektakularnego zwycięstwa, media rozpisywały się o panu Arturze Baranowskim, który pobił rekord wszech czasów. Tymczasem zaledwie wczoraj kolejny geniusz jak burza wszedł do finału i ustanowił wysoki wynik. Publiczność marzy, by zobaczyć starcie tych dwóch mężczyzn w wielkim finale “Jednego z dziesięciu”.

Tomasz Orzechowski w Jeden z Dziesięciu i Milionerzy
27.03.2024 14:12 Wygrał milion, w “Jeden z dziesięciu” miał rekord, ale akurat tu poległ

Niekwestionowany weteran teleturniejów powrócił. Artur Orzechowski, były rekordzista programu “Jeden z dziesięciu” i zwycięzca formatu “Milionerzy” ponownie wziął udział w “Va Banque”. Choć tym razem mu się nie powiodło, nie zamierza się poddawać.

pan Arkadiusz, Jeden z dziesięciu
26.03.2024 19:29 Ten odcinek "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Absolutny rekord

“Jeden z dziesięciu” to ulubiony teleturniej Polaków, który na antenie TVP jest emitowany już od niemal 20 lat. W ostatnim czasie program na nowo rozpalił wśród publiczności emocje, gdy na jego łamach wystąpił pan Artur, który zapisał się w historii show jako absolutny rekordzista. Tymczasem w najnowszym odcinku “Jednego z dziesięciu” doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Padł kolejny wspaniały rekord!

Tadeusz Sznuk, Artur Baranowski
25.03.2024 19:33 Historyczny wynik w “Jeden z dziesięciu”! Pan Artur stracił rekord?

Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka ma wielu fanów. Kilka miesięcy temu pozyskał nowych, a to wszystko ze względu na osiągnięcie Artura Baranowskiego. Uczestnik uzyskał w programie “Jeden z dziesięciu” maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów, tym samym stał się niekwestionowanym liderem. Teraz TVP ogłasza kolejne wielkie wydarzenie.

Artur Baranowski
24.03.2024 16:15 Rekordzista “Jeden z dziesięciu” wraca!

Artur Baranowski zasłynął w Polsce ze względu na swój niezwykły popis w programie “Jeden z dziesięciu”. Mężczyzna osiągnął w nim najwyższy możliwy do uzyskania wynik. Pomimo późniejszych problemów z dotarciem na wielki finał formatu, zapisał się w mediach jako niekwestionowany rekordzista. Okazuje się, że prawdopodobnie już niedługo zobaczymy go w kolejnym programie.

Hubert Urbański, Tomasz Orzechowski
13.03.2024 08:42 Rekordzista “Jeden z dziesięciu” też wygrał milion

Emocje po wczorajszym zwycięstwie uczestnika programu “Milionerzy” dopiero opadają, a wiedzę o kręgowcach zaktualizowało sobie większość Polaków. To dobry moment na przypomnienie innych mistrzów polskich teleturniejów, którzy osiągnęli wielkie sukcesy. Pamiętacie tego uczestnika?

"Jeden z dziesięciu": Przebił rekordzistę? 22 poprawne odpowiedzi!, fot. kadr z programu „Jeden z dziesięciu” prod. TVP
17.02.2024 15:12 "Jeden z dziesięciu": Przebił rekordzistę? 22 poprawne odpowiedzi!

Program „Jeden z dziesięciu” należy dziś do telewizyjnego kanonu, bez którego trudno wyobrazić sobie ramówkę Telewizji Polskiej. Format wymaga od swoich uczestników nie tylko ogromnej wiedzy, ale też niezwykłej odporności na stres, która pozwoli na jej udzielenie w ograniczonym czasie. Na przestrzeni lat w telewizyjnym teleturniej udział wzięli prawdziwi geniusze.

Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”?
26.12.2023 16:13 Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”? Przykre doniesienia

Program “Jeden z dziesięciu” oraz prowadzący go Tadeusz Sznuk wydają się nieodłącznymi elementami Telewizji Polskiej. Od jakiegoś czasu obserwujemy jednak ogromne zmiany kadrowe i programowe za kulisami publicznego nadawcy. Razem z nimi pojawiają się plotki dotyczące rzekomego końca kultowego teleturniej. Czy dziennikarz pożegna się z telewidzami?

"Jeden z dziesięciu": uczestnik nie wytrzymał
11.12.2023 15:27 "Jeden z dziesięciu": uczestnik nie wytrzymał, padły niecenzuralne słowa na wizji. Tego jeszcze nie grali

Program “Jeden z dziesięciu” wymaga od uczestników nie tylko ogromnej wiedzy, ale również refleksu i szybkości kojarzenia faktów. Nic więc dziwnego, że mało komu udaje się uzyskać spektakularny wynik w tym trudnym teleturnieju. Niestety, niektórzy nie potrafią pogodzić się z porażką, a to prowadzi do wielu szokujących sytuacji na planie.

Artur Baranowski, Jeden z Dziesięciu
28.11.2023 10:09 Artur Baranowski w zatrważającym stanie. Jego tata pilnie przekazał: “Nie ma już siły”

O Arturze Baranowskim usłyszała cała Polska, gdy w ubiegłym tygodniu wyemitowano odcinek “Jednego z dziesięciu”, w którym ustanowił rekord. Widzów zachwyciło opanowanie oraz ogromna wiedza, którą popisał się młody ekonomista ze Śliwnik. Okazuje się jednak, że miażdżące zwycięstwo ruszyło machinę popularności i medialnej wrzawy, którą ciężko zatrzymać. Wiele wskazuje na to, że ta sytuacja stała się dla Artura Baranowskiego przytłaczająca…

Artur Baranowski podjął decyzję odnośnie udziału w programie „Milionerzy”, fot. kadr z programu „Jeden z dziesięciu”, kadr z programu „Milionerzy”
27.11.2023 17:18 Artur Baranowski mówi NIE „Milionerom”! Wiemy dlaczego „na pewno go tam nie zobaczycie”

Artur Baranowski w ostatnich dniach cieszy się ogromną i niespodziewaną sławą, po tym, jak wyemitowano odcinek programu „Jeden z dziesięciu”, w którym uczestnik popisał się wszechstronną wiedzę i zdobył rekordową liczbę punktów. Czy mężczyzna wystąpi w kolejnych teleturniejach? 

Dyrektorka szkoły szczerze o Arturze Baranowskim
27.11.2023 11:17 Takim dzieckiem naprawdę był rekordzista “Jeden z dziesięciu”! Dyrektorka szkoły się wygadała

O sukcesie Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” natychmiast zrobiło się głośno. Uczestnik bezbłędnie odpowiedział na wszystkie 40 finałowych pytań, tym samym ustanawiając nowy rekord show. Teraz głos w sprawie mężczyzny zabrała dyrektorka jego szkoły i zdradziła, jakim uczniem był geniusz z teleturnieju.

Artur Baranowski, Jeden z Dziesięciu
26.11.2023 21:33 Artur Baranowski wystąpi PONOWNIE?! Poznajcie zaskakujący zapis w regulaminie „Jeden z dziesięciu”

Rekordowa wygrana Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” była ogromną reklamą teleturnieju. Sukces młodego ekonomisty ze Śliwnik nie tylko zaskoczył, ale również zainspirował wiele osób. Możemy spodziewać się, że jego wyczyn będą próbować powtórzyć kolejni geniusze. Zła wiadomość jest taka, że nie każdy będzie mógł choćby spróbować! Regulamin “Jednego z dziesięciu” obfituje bowiem w kilka zaskakujących zasad.

Artur Baranowski nie jest jedyny rekordzistą w "Jeden z dziesięciu"
26.11.2023 11:15 Nieprzyjemne wieści dla Artura Baranowskiego. Prawda o jego rekordzie jest zupełnie inna! Nie jest najlepszy

Spektakularny występ Artura Baranowskiego w ostatnim odcinku “Jeden z dziesięciu” odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz okazało się, że ekonomista ze wsi Śliwniki nie jest jedynym rekordzistą kultowego teleturnieju.

Artur Baranowski w "Pytaniu na śniadanie"
25.11.2023 16:38 Chcieli Artura Baranowskiego, dostali CIĘTĄ ripostę! Gwiazda „Jeden z dziesięciu” ponownie zaskakuje

Artur Baranowski urzekł całą Polskę swoim niesamowitym występem w programie “Jeden z dziesięciu”. Teraz okazało się, że geniusz z kultowego teleturnieju nie przepada za swoją popularnością i z tego powodu odmówił udziału w “Pytaniu na śniadanie”.

Artur Baranowski, dłoń mężczyzny
25.11.2023 15:23 Wparowali do domu Artura Baranowskiego. Jego tata zaskoczył wszystkich! Niebywałe, co robił podczas emisji "1 z 10"

Wieść o rekordzie, jaki Artur Baranowski ustanowił w teleturnieju “Jeden z dziesięciu”, rozniosła się po całej Polsce z prędkością światła. Choć odcinek z udziałem młodego ekonomisty ze Śliwnik został wyemitowany na antenie TVP zaledwie kilka dni temu, dziś cała Polska zna nazwisko rekordzisty. Rodzina pana Artura nagle znalazła się w samym środku medialnej wrzawy. Nowe informacje, które przekazał dziennikarzom ojciec geniusza, są zaskakujące.

Artur Baranowski, Śliwniki
25.11.2023 13:10 Sąsiedzi o TYM nie mieli pojęcia. Pojechali pod dom Artura Baranowskiego i przeżyli szok! "Nie podejrzewałam"

Artur Baranowski ustanowił nowy rekord w programie “Jeden z dziesięciu”. Jego spektakularne zwycięstwo nie obeszło się bez echa — nagranie z przebiegu finału odcinka, w którym wystąpił, obejrzały miliony Polaków. Jednak mimo sensacji, którą wywołał, pan Artur nie szuka rozgłosu. Tymczasem miejscowość, w której mieszka, przeżywa prawdziwą rewolucję. Sąsiedzi rekordzisty “Jednego z dziesięciu” się tego nie spodziewali!

"Jeden z dziecięciu", Artur Baranowski
25.11.2023 12:03 Sąsiedzi przerażeni stanem rekordzisty z "Jeden z dziesięciu". Przykre, co teraz się z nim dzieje!? Szczegóły mrożą

Fenomenalny występ Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” rozgrzał całą polską publikę. Zawodnik w niebywały sposób rozgromił innych uczestników, odpowiadając poprawnie na wszystkie zadane mu pytania. Wszystko szło zgodnie z planem, aż w sieci nie pojawiła się informacja o tym, iż nie będzie go w finale. Gdy wieść roznosiła się lotem błyskawicy, powstawały coraz to nowe interpretacje tego, co mogło doprowadzić do zaistniałej sytuacji. Sąsiedzi zabrali głos o obecnym stanie Artura Baranowskiego, doniesienia są niepokojące.

Artur Baranowski, Tadeusz Sznuk, Wiadomości
25.11.2023 10:17 SZOK, co ws. Artura Baranowskiego pokazano w "Wiadomościach". Oficjalny apel i propozycja. Polacy przecierają oczy

Artur Baranowski ustanowił nowy rekord w programie “Jeden z dziesięciu”. Jego niesamowity występ na antenie sprawił, że widzowie już nie mogli doczekać się Wielkiego Finału 140. edycji teleturnieju z jego udziałem. Niestety wbrew oczekiwaniom starcie najtęższych umysłów odbyło się bez pana Artura. Internauci nie kryją rozczarowania tym faktem. W obliczu tej sytuacji TVP zdecydowało się na zaskakujący ruch — mają dla rekordzisty “Jednego z dziesięciu” niecodzienną propozycję!

Artur Baranowski, jeden z dziesięciu
25.11.2023 08:18 Widzowie oburzeni! Co się stało z Baranowskim? Finał “Jeden z dziesięciu” ich rozsierdził. TEGO nie wybaczą TVP

24 listopada na antenie TVP został wyemitowany Wielki Finał 140. edycji programu “Jeden z dziesięciu”. Niestety wśród uczestników, których zmagania z zapartym tchem obserwowali widzowie, zabrakło Artura Baranowskiego. W jednym z ostatnich odcinków mężczyzna ustanowił rekord teleturnieju, zdobywając najwyższą możliwą liczbę punktów. Jego wczorajsza nieobecność była wielkim ciosem dla wszystkich fanów teleturnieju. W sieci już krąży wiele komentarzy, w których pomstują na TVP!

Finał "Jeden z dziesięciu", a rekordzisty brak
24.11.2023 19:16 Finał “Jeden z dziesięciu” się rozpoczął, a rekordzisty brak. Jest oficjalne wyjaśnienie! "To wielka szkoda"

Właśnie dziś o godzinie 19 rozpoczął się długo wyczekiwany finał programu “Jeden z dziesięciu”. Niestety, już na samym początku przekazano dramatyczne wieści - dzisiaj zabraknie rekordzisty Artura Baranowskiego. Podano też oficjalne wyjaśnienie tej sytuacji.

To on tak naprawdę pobił rekord w jeden z dziesięciu
24.11.2023 18:15 To nie Baranowski, a on zdobył pierwszy wszystkie punkty w "Jeden z dziesięciu". Ciężko uwierzyć, kim był naprawdę

Osiągnięcie Artura Baranowskiego wprawiło w zdumienie wszystkich Polaków. Uczestnik programu “Jeden z dziesięciu” bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania finałowe. Okazało się, że nie tylko on dokonał tak spektakularnego czynu.

Tyle wygrał Artur Baranowski za swój występ
24.11.2023 17:14 Tyle wygrał Baranowski za pobicie rekordu. Na widok kwoty ugięły nam się kolana

Sukces Artura Baranowskiego podbił serca wszystkich Polaków. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty związane z występem ekonomisty ze wsi Śliwniki. Wiemy, ile geniusz z “Jeden z dziesięciu” zarobił podczas udziału w show.

On też pobił rekord w "Jeden z dziesięciu"?
24.11.2023 15:47 On też pobił rekord w “Jeden z dziesięciu”. Teraz ujawnił tajemnicę zwycięstwa Baranowskiego?

Wielki sukces Artura Baranowskiego w programie “Jeden z dziesięciu” odbił się szerokim echem w polskich mediach. Teraz głos zabrał inny uczestnik teleturnieju Tomasz Orzechowski, który twierdzi, że nowy gwiazdor show skorzystał z jego techniki.