Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”? Przykre doniesienia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.12.2023 16:13

Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”? Przykre doniesienia

Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”?
Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”?, fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Program “Jeden z dziesięciu” oraz prowadzący go Tadeusz Sznuk wydają się nieodłącznymi elementami Telewizji Polskiej. Od jakiegoś czasu obserwujemy jednak ogromne zmiany kadrowe i programowe za kulisami publicznego nadawcy. Razem z nimi pojawiają się plotki dotyczące rzekomego końca kultowego teleturniej. Czy dziennikarz pożegna się z telewidzami?

Czy Tadeusza Sznuka i "Jeden z dziesięciu" obejmą zmiany w TVP?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że od pewnego czasu obserwujemy jedne z największych zmian w historii Telewizji Polskiej. Nowy minister kultury odwołał dotychczasowe władze TVP, Polskiego Radia oraz Polskiej Agencji Prasowej, a później widzowie byli świadkami kilku zaskakujących metamorfoz na antenie.

Najpierw przerwano transmisję na antenie TVP Info, a tego samego wieczoru po raz pierwszy w historii nie wyemitowano kultowych serwisów informacyjnych “Wiadomości” i “Teleexpress”. Zaledwie dzień później premierę miało nowe show stacji “19:30”, prowadzone wówczas przez Marka Czyża. Kilka dni później pojawiły się również doniesienia o zmianach za kulisami “Pytania na śniadanie”. Czy to możliwe, że program Tadeusza Sznuka “Jeden z dziesięciu” będzie następny?

TVP na językach całej Polski. Debiut Joanny Dunikowskiej-Paź w „19.30” wywołał potok komentarzy Maciej Orłoś wróci do TVP? Kulisy tej rozmowy nie pozostawiają złudzeń. Potraktowali go, jak gwiazdę?

Niepokojące doniesienia na temat Tadeusza Sznuka i "Jeden z dziesięciu"

Teraz na jaw ujawniono kilka niepokojących informacji na temat kultowego teleturnieju TVP “Jeden z dziesięciu”. Chyba nikt nie wyobraża sobie trwającego od lat programu bez jego prowadzącego Tadeusza Sznuka. Dziennikarz jest gospodarzem popularnego show od samej premiery, która miała miejsce w 1994 roku.

Nic więc dziwnego, że fani formatu poważnie zmartwili się zmianami, jakie dzieją się obecnie w Telewizji Polskiej i obawiają się, że podobny los podzieli również ich ukochany prezenter oraz jego show. W końcu o zdanie postanowiono zapytać samego zainteresowanego, który wyznał, że nie śledzi zmian politycznych, ale nie jest zatrudniany przez publicznego nadawcę, dlatego też nie obawia się o swoją przyszłość.

Nie mam pojęcia. Ja mam umowę z firmą Euromedia, a nie z telewizją, także nie wiem

ZOBACZ TEŻ: Skandal w programie “Jeden z dziesięciu”. Tadeusz Sznuk przyznał się do wszystkiego!

Czy to koniec programu "Jeden z dziesięciu" w TVP?

Fani kultowego teleturnieju nie ukrywają, że słowa dziennikarza ani trochę ich nie uspokoiły. Zwłaszcza, że obecnie na antenie Telewizji Polskiej możemy oglądać głównie powtórki “Jeden z dziesięciu”, bez żadnych nowości. 

Warto jednak zauważyć, że na ten temat również wypowiedział się Tadeusz Sznuk, który zapewnił, że jest to normalna sytuacja. Można więc wnioskować, że plotki o końcu teleturnieju nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą, a już niedługo czekają nas nowe odcinki uwielbianego przez widzów show.

To, co jest pokazywane w tej chwili w telewizji, to są powtórki, ale one są niezależnie od wydarzeń, były planowane. To taki sezon powtórek. My już mamy nagrania na odcinki następne, premierowe. Na razie najbliższa sesja nagrań jest w połowie stycznia. I nikt nam nie mówił, że coś ma się zmienić. Na razie jest bez zmian - powiedział dziennikarz.

Źródło: shownews.pl

Powiązane
Chłopaki nie płaczą
Znasz “Chłopaki nie płaczą” na pamięć? To kto to powiedział? Nawet najwięksi fani będą mieli problemy