Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Syn Andrzeja Rosiewicza robi karierę w mediach! Co o nim wiemy?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 10.06.2024 08:48

Syn Andrzeja Rosiewicza robi karierę w mediach! Co o nim wiemy?

Andrzej Rosiewicz syn
fot. KAPIF; kadr z programu "Jeden z dziesięciu"

Andrzej Rosiewicz bez wątpienia jest jednym z najbardziej cenionych polskich artystów. Pomimo ogromnej popularności, mało kto wie, jak wygląda jego życie osobiste. Teraz okazało się, że najstarszy syn piosenkarz również pojawił się w mediach. Co ciekawe, wybrał on nieco inną dziedzinę, niż jego znany tata.

Andrzej Rosiewicz obchodził niedawno 80. urodziny

Wybitny wokalista od lat pojawia się na polskiej scenie muzycznej. Na jego koncie znajdują się takie kultowe przeboje, jak “Chłopcy radarowcy”, “Czterdziestolatek”, czy “Najwięcej witaminy”, które do dziś doskonale zna i nuci cała Polska. 

Niedawno Andrzej Rosiewicz obchodził swoje 80. urodziny. Z tej okazji piosenkarz postanowił nieco więcej uwagi poświęcić swoim najbliższym, na których może liczyć podczas wielu codziennych sytuacji. W jednym z najnowszych wywiadów artysta zaczął zachwalać swoją ukochaną żonę Iwonę oraz trójkę dzieci. Mało kto wie, że jego najstarszy syn również robi karierę w mediach.

Andrzej Rosiewicz
Andrzej Rosiewicz obchodził niedawno 80. urodziny, fot. KAPIF
Andrzej Rosiewicz
Andrzej Rosiewicz obchodził niedawno 80. urodziny, fot. KAPIF
Pamiętacie “Awanturę o kasę”? Tyle wygrała najlepsza drużyna To pierwsza miłość Marka Mostowiaka z "M jak miłość". Jak teraz wygląda?

Syn Andrzeja Rosiewicza od lat robi karierę w mediach

Mało kto wie, że najstarsza pociecha wybitnego piosenkarza również od lat aktywnie działa w polskim show-biznesie. Jak się okazało, Jędrzej Rosiewicz wybrał nieco inną ścieżkę kariery, niż jego znany tata, i zamiast na muzyce, skupił się na dziennikarstwie.

Mężczyzna ma obecnie 26 lat i pracuje w Polskim Radiu. Sam przyznaje, że jest reporterem PR, a do tego od dwóch lat pracuje głównie na antenie alternatywnej Czwórki. Dumny Andrzej Rosiewicz wyznał nawet w jednym z wywiadów, że jego syn “przeprowadza wywiady z naukowcami", a także zajmował się takimi tematami, jak ekologia, czy Unia Europejska.

And
Syn Andrzeja Rosiewicza od lat robi karierę w mediach, fot. KAPIF

ZOBACZ TEŻ: “Zrobiła mi to własna siostra”. Bohaterkę “Sanatorium miłości” spotkał życiowy dramat. 

Syn Andrzeja Rosiewicza pojawił się w popularnym teleturnieju

Co ciekawe, oprócz pracy na antenie popularnego radia Jędrzej Rosiewicz zaliczył również swój telewizyjny debiut. Syn wybitnego piosenkarza pojawił się w studiu jednego z najpopularniejszych polskich teleturniejów, czyli “Jeden z dziesięciu”.

Pociecha Andrzeja Rosiewicza wystąpiła w programie Tadeusza Sznuka w grudniu 2022 roku, tłumacząc, że od lat interesuje się nauką i miał ochotę sprawdzić swoją wiedzę w tej dziedzinie. Podczas prezentacji swojej osoby zdradził, że marzy o tym, aby “Polska była wielka”, a także wyznał, że największą trudność sprawia mu rozmawianie o uczuciach.