Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Historyczny wynik w “Jeden z dziesięciu”! Pan Artur stracił rekord?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.03.2024 19:33

Historyczny wynik w “Jeden z dziesięciu”! Pan Artur stracił rekord?

Tadeusz Sznuk, Artur Baranowski
Fot. AKPA, █▬█ ▐ ▀█▀ "Jeden z dziesięciu" | Wszystkie 40. pytań/TVP/YouTube

Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka ma wielu fanów. Kilka miesięcy temu pozyskał nowych, a to wszystko ze względu na osiągnięcie Artura Baranowskiego. Uczestnik uzyskał w programie “Jeden z dziesięciu” maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów, tym samym stał się niekwestionowanym liderem. Teraz TVP ogłasza kolejne wielkie wydarzenie.

Program "Jeden z dziesięciu" ma niekwestionowanego mistrza

Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka już od dwudziestu lat pojawia się na antenie TVP. “Jeden z dziesięciu” to jeden z wielu programów, w którym uczestnicy mogą pochwalić się swoją wiedzą z wielu obszarów. Na najlepszych czeka nagroda pieniężna. Za wygranie regularnego odcinka uczestnik otrzymuje 5 tysięcy złotych, a w wielkim finale przyznawana jest kwota w wysokości 40 tysięcy złotych.

Przez ostatnie lata wiele się mówiło o kolejnych rekordzistach, którzy zdobywali najwyższe wyniki w historii teleturnieju. Jednak największym fenomenem był występ Artura Baranowskiego, który jesienią ubiegłego roku w regularnym odcinku programu “Jeden z dziesięciu” otrzymał największą możliwą do uzyskania liczbę punktów. Na swoim koncie zgromadził ich aż 803. Niestety ze względu na problemy z samochodem, nie mógł on dotrzeć na nagranie Wielkiego Finału, w którym mógłby powtórzyć swoje osiągnięcie.

baranowski.png
Fot. █▬█ ▐ ▀█▀ "Jeden z dziesięciu" | Wszystkie 40. pytań/TVP/YouTube
Rekordzista “Jeden z dziesięciu” też wygrał milion Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”? Przykre doniesienia

Artur Baranowski nie poprzestaje na rekordzie w tym teleturnieju

Po kilkumiesięcznej przerwie od ostatniego występu w mediach wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli możliwość po raz kolejny zobaczyć rekordzistę programu “Jeden z dziesięciu” w telewizji. O wszystkim powiedział Radosław Kotarski, współprowadzący podcast “Podsiadło&Kotarski”. Kilka dni temu media obiegła informacja, że dziennikarz przejmie jeden z popularnych teleturniejów emitowanych w polskiej telewizji.

Chodzi o format “Va Banque”, który do niedawna był kojarzony z Przemysławem Babiarzem. Od pewnego czasu nagrania do odcinków prowadzi twórca kanału “Polimaty”. To właśnie tam w najbliższym czasie ma się pojawić Artur Baranowski, niekwestionowany rekordzista programu “Jeden z dziesięciu”.

Uczestnikiem drugiego odcinka, który będzie przeze mnie prowadzony, będzie pan Artur, legenda "Jednego z dziesięciu". Zobaczymy, czy będzie faktycznie. Jeśli będzie, to super. Nie mogę się doczekać, kiedy poznam pana Artura - mówił w podcaście Radosław Kotarski.

ZOBACZ TEŻ: "Jeden z dziesięciu": uczestnik nie wytrzymał, padły niecenzuralne słowa na wizji. Tego jeszcze nie grali

W programie "Jeden z dziesięciu" padnie nowy rekord?

Tymczasem teleturniej, którego gospodarzem jest Tadeusz Sznuk, wciąż jest emitowany na antenie TVP i czeka na kolejnego bohatera. Choć pobicie rekordu Artura Baranowskiego wydaje się być niemożliwe, bowiem uzyskał on maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów, zawsze można mu przecież dorównać. Czy znajdzie się w naszym kraju kolejny tęgi umysł, który pozostawi daleko w tyle swoją konkurencję?

Na profilu facebookowym stacji TVP pojawił się tajemniczy wpis, który może sugerować, że jutrzejszego wieczoru podczas emisji programu “Jeden z dziesięciu” wydarzy się coś niezwykłego. Czy to może oznaczać, że ktoś powtórzy rekord Artura Baranowskiego?

Szykuje się coś wielkiego! Który z zawodników przejdzie do historii Jeden Z Dziesięciu? Oglądajcie koniecznie już jutro o 19:00 w TVP1 - czytamy we wpisie.