Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ten odcinek "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Absolutny rekord
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 26.03.2024 19:29

Ten odcinek "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Absolutny rekord

pan Arkadiusz, Jeden z dziesięciu
Fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”, odcinek 17, sezon 141

“Jeden z dziesięciu” to ulubiony teleturniej Polaków, który na antenie TVP jest emitowany już od niemal 20 lat. W ostatnim czasie program na nowo rozpalił wśród publiczności emocje, gdy na jego łamach wystąpił pan Artur, który zapisał się w historii show jako absolutny rekordzista. Tymczasem w najnowszym odcinku “Jednego z dziesięciu” doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Padł kolejny wspaniały rekord!

Zapowiedź wyjątkowego odcinka "Jeden z dzisięciu"

Kilka miesięcy temu pan Artur Baranowski zaskoczył całą Polskę nieprawdopodobnym popisem wiedzy w programie “Jeden z dziesięciu”. Uczestnik został rekordzistą, uzyskując najwyższy wynik w historii teleturnieju. Widzowie byli pewni, że po tym już nic ich nie zaskoczy. A jednak! 25 marca w mediach społecznościowych programu ukazała się zaskakująca zapowiedź nowego odcinka.

Szykuje się coś wielkiego. Który z zawodników przejdzie do historii Jeden Z Dziesięciu? Oglądajcie koniecznie – mogliśmy przeczytać.

Czy to oznacza, że któryś z uczestników dokonał podobnego osiągnięcia, co pan Artur Baranowski? Teraz już wszystko jasne.

Rekordzista “Jeden z dziesięciu” wraca! Rekordzista “Jeden z dziesięciu” też wygrał milion

Przebieg najnowszego odcinka programu "Jeden z dziesięciu"

26 marca punktualnie o godzinie 19 rozpoczął się kolejny odcinek “Jednego z dziesięciu”. Tadeusz Sznuk z uśmiechem powitał widzów przed telewizorami. Zaraz potem grupa 10 uczestników przedstawiła się i przystąpiła do rywalizacji. Każdy z nich musiał odpowiedzieć na po 2 pytania z najróżniejszych dziedzin. I etap zakończył się porażką jednego z nich, w związku z czym do kolejnego etapu przeszło 9 uczestników.

Rywalizacja w najnowszym odcinku “Jednego z dziesięciu” była bardzo zacięta. Uczestnicy prześcigali się w odpowiedziach na pytania, które zadawał im Tadeusz Sznuk. Chwilę później już było jasne, kto pojawi się w finale. Panowie Józef, Krzysztof i Arkadiusz udowodnili, że posiadają największą wiedzę. 

Projekt bez nazwy (33).png
Fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”, odcinek 17, sezon 141 
Projekt bez nazwy (34).png
Fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”, odcinek 17, sezon 141 

ZOBACZ TEŻ: "Jeden z dziesięciu": Przebił rekordzistę? 22 poprawne odpowiedzi!

Zaskakujący finał odcinka "Jeden z dziesięciu". Padł rekord!

Do finału najnowszego odcinka “Jednego z dziesięciu” przeszła trójka uczestników. Podczas II etapu teleturnieju Józef, Krzysztof i Arkadiusz szli ze sobą łeb w łeb, jednak tylko jeden z nich przykuł szczególną uwagę widzów. W III etapie pan Arkadiusz odpowiedział na kilka pytań pod rząd, co zapewniło mu przewagę nad rywalami. Już chwilę później stało się jasne, że finał w całości zdominuje właśnie ten uczestnik. 

Pan Arkadiusz chciał postąpić podobnie jak pan Artur w historycznym odcinku “Jednego z dziesięciu”. Mężczyzna wziął na siebie niemal wszystkie pytania. W pewnym momencie popełnił błąd, ponieważ, jak ujął to Tadeusz Sznuk, “chciał być zbyt dokładny”. Zamiast odpowiedzieć nazwą państwa, podał nazwę miasta. Tym drobnym potknięciem przerwał godną podziwu zwycięską passę. Pan Arkadiusz popełnił tylko jeden błąd, jednak wiedząc, że nie zdobędzie już najwyższego wyniku, zdecydował się oddać swoim rywalom ostatnie 2 pytania. Mimo to i tak uzyskał imponujący wynik.

Pan Arkadiusz, który jest emerytowanym fizykiem, uzyskał łącznie 713 punktów i trafił na szczyt tabeli. Jego występ w “Jednym z dziesięciu” będzie jeszcze długo wspominany przez zaskoczonych widzów. Polacy przed telewizorami zapewne już nie mogą się doczekać, by zobaczyć pana Arkadiusza w Wielkim Finale “Jednego z Dziesięciu”. 

Projekt bez nazwy (36).png
Fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”, odcinek 17, sezon 141 
Projekt bez nazwy (35).png
Fot. kadr z programu “Jeden z dziesięciu”, odcinek 17, sezon 141