Lifestyle.Lelum.pl > Anna Popek

Anna Popek

Patyra, Popek, Holecka
12.04.2024 08:42 Znamy nazwiska wszystkich prowadzących "Wstajemy"

Debiut Anny Popek w programie “Wstajemy” w Telewizji Republika przejdzie prawdopodobnie do historii polskiej telewizji. Było z patosem, z polotem i na lekko. Ale to nie koniec obecności Galacticos byłej Telewizji Polskiej w prawicowej telewizji. Znamy nazwiska kolejnych prowadzących hitu “Wstajemy”.

Anna Popek
09.04.2024 22:29 Historyczny debiut Anny Popek w TV Republika. Nie do zapomnienia

8 kwietnia 2024 roku przejdzie do historii polskiej telewizji. Był to dzień pierwszej emisji programu śniadaniowego w Telewizji Republika. Telewizji z setek względów niezwykle kontrowersyjnej i zanurzonej w samo centrum politycznego sporu w Polsce. Anna Popek pojawiła się na ekranach razem z Rafałem Patyrą. Miała też coś ze sobą.

Anna Popek
08.04.2024 19:19 Zwolnienie z TVP miało pogrążyć Annę Popek, a tu takie wieści

Po tym jak zmieniły się osoby u steru Telewizji Polskiej, wiele gwiazd straciło pracę. Była wśród nich Anna Popek. Jak się okazało, dziennikarka przeszła do TV Republika. Co na to Danuta Holecka? 

Anna Popek
04.04.2024 17:21 Fani byli wściekli po tym, co zrobiła Anna Popek. Teraz się zarzeka

Anna Popek do tej pory uchodziła za jedną z największych gwiazd TVP, gdzie od wielu lat prowadziła najpopularniejsze programy. Ostatnio drogi prezenterki i publicznego nadawcy rozeszły się, co jednak nie oznacza, że Anna Popek zniknie z telewizji. Już 8 kwietnia widzowie zobaczą ją w TV Republika. Co takiego prezenterka obiecała widzom?

Anna Popek
27.03.2024 12:16 Anna Popek pogrzebała swoją karierę? “Litości!”

Po wielu tygodniach wszystko stało się jasne. Anna Popek przeniosła się do TV Republika, gdzie przez cały Wielki Tydzień prowadzi cykl poświęcony przygotowaniom do świąt. Dziennikarka długo nie potwierdzała tych informacji, a teraz spadła na nią krytyka.

Anna Popek
20.03.2024 20:18 Dawno w nikogo się tak nie wtulała. Zaskakujące wyznanie Anny Popek

Anna Popek nie tak dawno temu pożegnała się ze współpracą z Telewizją Polską. W sieci pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, w którym kierunku postawi swoje kolejne kroki. Tymczasem dziennikarka cieszy się wiosenną atmosferą i promuje specjalnego rodzaju uściski.

Anna Popek
17.03.2024 11:29 Anna Popek przekazała wspaniałe wieści

Anna Popek niedawno oficjalnie pożegnała się z pracą w TVP. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 30 lat – właściwie przez całą swoją karierę. Smutek nie trwał jednak długo. Dziennikarka przekazała radosna wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Anna Popek
15.03.2024 13:51 To już koniec! Anna Popek wydała oficjalne oświadczenie

Pod koniec roku w mediach publicznych doszło do wielkiego przewrotu. Na skutek zmian w Telewizji Publicznej, wielu współpracowników stacji pożegnało się ze swoimi posadami. Wśród nich znalazła się także spora grupa prezenterów związanych z programem „Pytanie na śniadanie”. Anna Popek wydała oświadczenie w związku z zakończeniem tej przygody. 

Anna Popek
19.02.2024 20:12 Tak mieszka Anna Popek. Jak ona to znosi?

Anna Popek niedawno pożegnała się z pracą w Telewizji Polskiej, jednak jej działalność w mediach społecznościowych można wciąż śledzić. Choć dziennikarka nie ma sprecyzowanych planów zawodowych, często prowadzi na Instagramie transmisje na żywo, podczas których rozmawia ze swoimi widzami. Zaglądając do jej wnętrz, w oczy rzuca się tylko jedno. Da się tak żyć?

Anna Popek
13.02.2024 18:37 Dekolt i odkryty brzuch. Tak Anna Popek ubrała się na Walentynki

Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że od kilkunastu lat jedną z ikon kobiecej mody wśród gwiazd rodzimego show-biznesu jest Anna Popek. Ta doskonale wie, jak połączyć damską zmysłowość z szykiem i elegancją. Na Walentynki zdecydowanie zaszalała.

Anna Popek, Pytanie na Śniadanie
25.01.2024 12:18 Anna Popek przekazała druzgocące wieści. To się stało po jej zwolnieniu z „Pytania na śniadanie”

“Pytanie na Śniadanie” przechodzi prawdziwą rewolucję. Według fanów obecnej formy śniadaniówki, zmiany poszły już za daleko, ponieważ pozbawiono pracy wszystkich dotychczasowych prowadzących. Pogłoski o tym, że Anna Popek pożegna się ze śniadaniówką, jako pierwsze obiegły media jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Do tej pory dziennikarka nie skomentowała swojego zwolnienia — dopiero teraz, po niemal miesiącu, zdecydowała się zabrać głos. 

Anna Popek
14.01.2024 18:13 Anna Popek szczerze o tym, jak odczuła nowy porządek mediów. “Obmyślam nowy plan”. To na tej antenie niedługo ją zobaczymy?

Rewolucja w mediach publicznych mogła pokrzyżować plany wielu osobom, które do tej pory były powiązane z TVP, Polskim Radiem lub PAPem. Jedną z tych osób wydaje się być Anna Popek, która do tej pory była jedną z prowadzących program “Pytanie na Śniadanie”. Dziennikarka prowadziła również audycję w radiowej “Trójce”. Według ostatnich doniesień nie pracuje już w żadnym z tych podmiotów. Postanowiła odnieść się do tej sprawy i poinformować, jak przedstawia się jej obecne życie zawodowe.

Anna Popek, Telewizja Polska
12.01.2024 13:39 Pilne wieści z Woronicza. Już wiadomo, co dalej z karierą Anny Popek w TVP. Zostaje czy nie?

To już ponad trzy tygodnie, odkąd rozpoczęły się zmiany w mediach publicznych. Po przegłosowaniu przez Sejm uchwały dotyczącej ich bezstronności i rzetelności zdaje się, że niewiele osób zatrudnionych w tych podmiotach może czuć się bezpiecznie. Jesteśmy świadkami rewolucji, której skutki są już widoczne. Z Telewizją Polską pożegnało się wiele znanych twarzy, a programy zyskały nowych szefów. Dużo osób czeka na informacje dotyczące prowadzących innych formatów. Właśnie spłynęły informacje dotyczące dziennikarki z “Pytania na Śniadanie”, Anny Popek.

Anna Popek
04.01.2024 16:05 Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści

Zmiany w Telewizji Polskiej idą jak burza. Już jakiś czas temu pożegnaliśmy się z wieloma znanymi twarzami tej stacji. Na ich miejscu pojawiają się inni dziennikarze, niektórzy z nich powracają do TVP po wielu latach przerwy. Nie sposób nie zastanawiać się, co jeszcze czeka odbiorców w najbliższych dniach lub tygodniach. Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski na temat kolejnego transferu popularnego nazwiska.

Anna Popek
30.11.2023 23:27 Anna Popek przygotowuje się na rewolucje w TVP. Wkrótce opuści Polskę

Anna Popek zbudowała swoją karierę w szeregach TVP. Dziennikarka spędziła w redakcji stacji kilkanaście lat i pomimo przerwy zdecydowała się powrócić na jej łono, by poprowadzić program “Pytanie na Śniadanie”. Tymczasem okazuje się, że dalsza współpraca Popek z publicznym nadawcą jest niepewna. Prezenterka jest gotowa na każdy scenariusz, w dodatku ma zaplanowany zaskakujący zagraniczny wyjazd!

Anna Popek o śmierci rodziców
25.11.2023 12:41 Na co dzień uśmiechnięta Anna Popek nosi w sobie wielki żal. “Za mało zrobiłam, żeby ich ratować”

Anna Popek nigdy nie ukrywała, że jest bardzo mocno związana ze swoimi rodzicami i rodzinnymi stronami. Teraz prezenterka po raz pierwszy otworzyła się na temat jednego z najgorszych doświadczeń jej życia - śmierci swojej ukochanej mamy.

Anna Popek
08.05.2023 21:11 Tylko u nas: Anna Popek zdradziła kulisy powrotu do "Pytania na Śniadanie"

Anna Popek narobiła sporo zamieszania w Telewizji Polskiej swoim niespodziewanym powrotem do kultowego show “Pytanie na śniadanie”. Nie da się ukryć, że dziennikarka od razu poczuła się tam jak ryba w wodzie i odnalazła wśród prowadzących. W rozmowie z naszym portalem wyznała, co skłoniło ją do powrotu i jak pracowało jej się u boku swoich dotychczasowych partnerów.Fani porannego programu TVP nie kryli zaskoczenia, gdy pewnego dnia, ta znana dziennikarka dołączyła do Aleksandra Sikory i zastąpiła występującą dotychczas u jego boku Małgorzatę Tomaszewską. Teraz powracająca po latach prezenterka ujawniła, jak powitano ją na planie i jaka atmosfera panuje za kulisami śniadaniówki.

Anna Popek
22.01.2023 23:56 Zauważyła u siebie niepokojący objaw, w końcu Anna Popek usłyszała diagnozę. Musiała natychmiast zacząć działać

Anna Popek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek Telewizji Polskiej. Od lat prowadzi tam liczne programy informacyjne. Nie narzeka na brak zajęć. W pewnym momencie musiała jednak skupić się na zdrowiu. Od 2019 współtworzy fundację Kulturalna Polska, od 2017 jest szefową PAP Life. Prowadziła audycje radiowe oraz niezliczone programy na kanałach TVP. W tej zabieganej codzienności musiała jednak zadbać o siebie.

Anna Popek
28.12.2021 15:16 Założyła strój kąpielowy i zaczęła nacierać się śniegiem. Co wyprawia Anna Popek?

Anna Popek do tej pory była kojarzona jako poważna prezenterka i dziennikarka. Poszła jednak z duchem czasu i zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, gdzie jej podejście do życia jest dużo luźniejsze. Widać to chociażby po jej ostatnim poście, który wrzuciła na Instagrama. Pomimo mrozów nie miała skrupułów, by zaprezentować się w stroju kąpielowym.

Anna Popek
09.08.2021 23:23 Anna Popek przekazała tragiczną wiadomość. Zewsząd spływają kondolencje

Anna Popek poinformowała, że 5 sierpnia zmarła jej mama Teresa Chruzik. Popularna dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej rodzicielki, do którego zamieściła bardzo poruszający opis. Pod fotografią pojawiły się setki kondolencji. Od dłuższego czasu mówiło się o pogorszonym stanie zdrowia mamy Anny Popek. Niestety, gwiazda zawiadomiła, że jej rodzicielka zmarła.

Anna Popek
29.06.2021 19:07 Anna Popek pokazała się w bikini. ,,Nie wiem, czy w moim wieku to wypada”

Anna Popek nieco podgrzała atmosferę na swoim Instagramie i opublikowała wakacyjne zdjęcie znad basenu, na którym znajduje się w samym bikini. Słynna dziennikarka prawdopodobnie miała dylemat przed publikacją, co można wywnioskować po zamieszczonym do zdjęcia opisie – Nie wiem, czy w moim wieku to wypada – czytamy. Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, Anna Popek korzysta z uroków lata i wygrzewa się nad basenem w bikini.

anna popek
09.09.2020 00:00 Anna Popek po latach wyznała prawdę. Porażające kulisy pracy w „Pytaniu na śniadanie”

Jak się okazuje, Michał Olszański wypiera się krzyków na swoją młodszą koleżankę. – Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Na tym tle mogła być sytuacja, że czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała – wyjaśnił Faktowi dziennikarz. – Uczyłam się sama. Tutaj nie można powiedzieć, że mnie uczył. Byliśmy partnerami na równi traktującymi swoje kompetencje zawodowe – dodała w rozmowie z dziennikiem. Anna Popek o współpracy ze słynnym dziennikarzem– Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie – wyznała dziennikarka. Anna Popek opowiedziała o kulisach pracy w Pytaniu na śniadanieAnna Popek po latach wyznała całą prawdę. Słynna dziennikarka postanowiła ujawnić kulisy pracy w słynnym śniadaniowym formacie TVP Pytanie na śniadanie. W szczegółach opowiedziała, o swojej współpracy z Michałem Olszańskim i o tym, co działo się, kiedy gasły kamery. Takich wyznań nikt się nie spodziewał.W rozmowie z dziennikiem Fakt.pl Anna Popek postanowiła zdradzić kulisy pracy w popularnej śniadaniówce, którą to wtedy miała możliwość prowadzić wraz z Michałem Olszańskim. Widzowie nie mieli pojęcia, co działo się poza kamerami. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia Jak się okazuje, bardziej doświadczony kolega po fachu sam postanowił wypowiedzieć się na temat gwiazdy. Jak się okazuje, wiele kwestii ich dzieliło.Anna Popek to jedna z najbardziej znanych twarzy polskiego dziennikarstwa. Niektórzy nie pamiętają już, że uwielbiana przez widzów gwiazda była prowadzącą Pytania na śniadanie. Teraz, opowiedziała wszystko.

Anna Popek
20.07.2020 20:42 Skończyła 52 lata, a wygląda jak nastolatka. Gwiazda TVP zachwyca, ale internauta zadał jej trudne pytanie

Ostatnie zdjęcie na profilu dziennikarki na Instagramie wywołało w jej fanach spore poruszenie. Jak się okazuje, Anna Popek nie tylko zachwyciła fanów swoją urodą, którą licznie komentowali, ale przede wszystkim słowami, jakimi opatrzyła wpis. Nikt nie spodziewał się, że jeden z obserwatorów zada dziennikarce tak trudne pytanie. Gwiazda została postawiona w trudnej sytuacji.Anna Popek, choć ma wygląd nastolatki, 26 czerwca obchodziła swoje 52 urodziny. Gwiazda TVP zachwyca widzów, a przez lata pracy zapewniła sobie grono fanów, którzy z ogromnym zaciekawieniem śledzą jej każdy krok w mediach społecznościowych. Jednak kiedy dziennikarka opublikowała na Instagramie ostatni post, jeden z internautów postanowił zadać jej bardzo trudne pytanie.

Anna Popek
26.06.2020 19:42 Anna Popek świętuje 52 urodziny. Czego życzycie uwielbianej dziennikarce?

Anna Popek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. Telewizyjna gwiazda dała poznać się widzom z wielu stron, a jej media społecznościowe obserwują dziesiątki tysięcy osób. Trzeba przyznać, że Anna Popek to niezwykła osobowość, która ma pokaźne grono fanów. Czego życzycie jej w dniu 52 urodzin?Anna Popek świętuje dziś 52 urodziny. 26 czerwca to dla uwielbianej dziennikarki niezwykła data.Anna Popek właśnie świętuje 52 urodziny. Dziennikarka, która w mediach obecna jest już od ponad 20 lat, zaskarbiła sobie sympatię wielu widzów również dzięki występom w takich programach, jak Gwiazdy tańczą na lodzie czy Taniec z gwiazdami. Telewizyjna osobowość nie raz pokazała nam również swój aktorski talent. W tym wyjątkowym dniu życzymy jeszcze więcej sukcesów na tle zawodowym, jak i prywatnym. Sto lat.

tvp
24.09.2019 16:19 51-letnia dziennikarka TVP pokazała się w bikini. „Twoje ciało to dar od Boga”

TVP: Dziennikarka stacji po raz kolejny pokazała się na Instagramie w samym stroju kąpielowym, czym zachwyciła swoich obserwatorów. Twoje ciało to dar od Boga – piszą fani pod zdjęciem. Musimy przyznać, że ciało 51-latki robi wielkie wrażenie. Niejedna młodsza koleżanka może jej go pozazdrościć! Anna Popek jest jedną z najdłużej pracujących dziennikarek w TVP. Mimo że władze stacji cyklicznie się zmieniają, ta wciąż piastuje coraz to wyższe stanowiska w telewizji. Dziennikarka jest aktywna na Instagramie, na którym chętnie dzieli się również prywatnymi fotkami. Teraz ponownie pokazała się w bikini. Fani są zachwyceni!

Anna Popek
11.08.2019 18:57 Córka Anny Popek na zdjęciu z wakacji. Jest bardzo podobna do mamy

Anna Popek: córka dziennikarki pozuje w bikini! Opublikowała kilka zdjęć z wakacji, na których przypomina znaną mamę! 22-latka może pochwalić się świetną figurą! Czym zajmuje się Oliwia Popek? Anna Popek: córka dziennikarki, 22-letnia Oliwia, od wielu lat pojawia się w mediach. Już jako nastolatka pojawiała się z mamą na branżowych wydarzeniach. Dziś jest dorosłą kobietą i korzysta z wakacyjnej przerwy w nauce. Oliwia Popek pochwaliła się zdjęciem z Bali! Jej wygląd zachwyca!

ile lat ma anna popek
28.02.2019 14:55 Ile lat ma Anna Popek? Fani przecierają oczy ze zdumienia

Ile lat ma Anna Popek? Ikona polskiej telewizji zachwyca szczupłą, kobiecą sylwetką i młodzieńczym wyglądem. Nic dziwnego, że trudno uwierzyć w to, ile ma lat. Fani Anny Popek przecierają oczy ze zdumienia, bo nie dowierzają, że dziennikarka wygląda tak dobrze. Wydaje się, że wiek to dla niej tylko liczba! Kto jak kto, ale Anna Popek, to przykład gwiazdy, która zasłużenie cieszy się tak dużą sympatią fanów. Jest piękna, inteligentna, stroni od skandali i wyróżnia się doskonałym warsztatem dziennikarskim i dużą kulturą osobistą. W dodatku zawsze prezentuje się doskonale. W ogóle nie wygląda na swój wiek! Jak myślicie, ile lat ma Anna Popek?