Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek szczerze o tym, jak odczuła nowy porządek mediów. “Obmyślam nowy plan”. To na tej antenie niedługo ją zobaczymy?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 14.01.2024 18:13

Anna Popek szczerze o tym, jak odczuła nowy porządek mediów. “Obmyślam nowy plan”. To na tej antenie niedługo ją zobaczymy?

Anna Popek
KAPIF

Rewolucja w mediach publicznych mogła pokrzyżować plany wielu osobom, które do tej pory były powiązane z TVP, Polskim Radiem lub PAPem. Jedną z tych osób wydaje się być Anna Popek, która do tej pory była jedną z prowadzących program “Pytanie na Śniadanie”. Dziennikarka prowadziła również audycję w radiowej “Trójce”. Według ostatnich doniesień nie pracuje już w żadnym z tych podmiotów. Postanowiła odnieść się do tej sprawy i poinformować, jak przedstawia się jej obecne życie zawodowe.

Anna Popek żegna się z mediami publicznymi?

W ciągu ostatnich kilku tygodni jesteśmy świadkami dużych zmian w polskich mediach publicznych. To zostało spowodowane przegłosowaniem przez Sejm uchwały dotyczącej ich bezstronności i rzetelności. Modyfikacje dotyczą wielu aspektów związanych z funkcjonowaniem TVP, Polskiego Radia i PAPu. Z podmiotami pożegnało się już wielu pracowników, również najbardziej znanych twarzy. Zastąpili ich dziennikarze i dziennikarki z innych stacji.

Z podobnymi sytuacjami boryka się Anna Popek, która wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej, a na antenie radiowej “Trójki” prowadziła audycję “Leniwe popołudnie”. Pod koniec grudnia rzeczniczka prasowa Polskiego Radia poinformowała, że stacja zawiesza współpracę z pracownikami związanymi z TVP, tym samym Anna Popek została zwolniona.

Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści Suknia z samej siatki i największe wdzięki na wierzchu. Tak Anna Popek świętuje Nowy Rok. Fani oniemieli: “Boska”

Anna Popek obmyśla nowy plan

W ostatnich dniach media obiegły informacje o tym, że dziennikarka pożegna się również z rolą prowadzącej popularnego programu “Pytanie na Śniadanie” emitowanego w telewizyjnej “Dwójce”. Kobieta była związana z formatem w latach 2004-2016, wróciła do niego w ubiegłym roku. Ostatni raz widzowie mogli ją zobaczyć w programie 19 grudnia, niedługo później okazało się, że nazwisko Anny Popek nie pojawiło się w styczniowym grafiku.

Choć na początku dziennikarka utrzymywała, że wciąż jest pracowniczką Telewizji Polskiej, zdaje się, że powoli dociera do niej przykra prawda. W swoich mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z intrygującym opisem:

“Zazwyczaj w niedziele o tej porze zapraszałabym Was na „Leniwe popołudnie” do Trójki, słuchalibyśmy bossanovy i rozmawiali na ciekawe tematy. Ale, wiecie jak jest. Jednak moja ciekawość świata nie pozwala mi siedzieć bezczynnie. Czytam, słucham, obserwuję i obmyślam nowy plan”

- czytamy na Instagramie Anny Popek.

Zdaje się, że potrzebna jej będzie nowa strategia. Jeden pomysł podsunęli jej ostatnio fani.

ZOBACZ TEŻ: Tomasz Wolny znika z “PnŚ”. Zrobił to dla rodziny. „Nigdy nie ma dobrego czasu”. Musiał podjąć trudną decyzję

Anna Popek i ciekawa sugestia jej fanów

Dziennikarkę na Instagramie obserwuje ponad 70 tysięcy osób, z czego można wywnioskować, że cieszy się ona dość sporą popularnością. Fani nie mogą pogodzić się z jej odejściem z ulubionych programów, w związku z tym sami postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować pomóc Annie Popek. Niedawno na profilu prowadzonym przez sympatyków dziennikarki pojawiła się intrygująca sugestia.

Fani postanowili zrobić ankietę, czy obserwujący chcieliby zobaczyć prezenterkę na antenie Telewizji Republika. To stacja, do której do tej pory przeniosło się już kilka dużych nazwisk do tej pory pojawiających się na antenie Telewizji Polskiej. Czy taki transfer mógłby usatysfakcjonować Annę Popek? Należy czekać na jej decyzje w związku z opracowywanym właśnie planem.

Źródło: wirtualnemedia.pl, rozrywka.radiozet.pl

Tagi: Anna Popek