Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani byli wściekli po tym, co zrobiła Anna Popek. Teraz się zarzeka
Paulina Korzec
Paulina Korzec 04.04.2024 17:21

Fani byli wściekli po tym, co zrobiła Anna Popek. Teraz się zarzeka

Anna Popek
Fot. KAPIF

Anna Popek do tej pory uchodziła za jedną z największych gwiazd TVP, gdzie od wielu lat prowadziła najpopularniejsze programy. Ostatnio drogi prezenterki i publicznego nadawcy rozeszły się, co jednak nie oznacza, że Anna Popek zniknie z telewizji. Już 8 kwietnia widzowie zobaczą ją w TV Republika. Co takiego prezenterka obiecała widzom?

Kariera Anny Popek w TVP

Do niedawna Anna Popek była twarzą telewizji publicznej, gdzie popularność zdobyła jeszcze w latach 90., prowadząc niezwykle lubiany program „Kawa czy herbata”. W ostatnich latach kontynuowała swoją przygodę z telewizją śniadaniową, będąc gospodynią „Pytania na śniadanie”.

Oprócz tego Anna Popek prowadziła programy autorskie, występowała w regionalnych kanałach TVP, a także pojawiała się w TVP Info.

Anna Popek dopiero co straciła posadę w TVP. Teraz usłyszała kolejne złe wieści Anna Popek gospodynią nowego formatu w TV Republika. Jest data premiery

Zmiany w Telewizji Polskiej

Wraz ze zmianami, które nadeszły po październikowych wyborach w 2023 r., przez TVP przeszła prawdziwa burza. Współpracę z publicznym nadawcą zakończyło wiele dotychczasowych gwiazd TVP. Nie inaczej było z Anną Popek, która od dłuższego czasu nie pojawiała się na antenie popularnej śniadaniówki, a w marcu ogłosiła definitywne rozstanie z Telewizją Polską.

Zawiedzeni widzowie mogą jednak odetchnąć z ulgą, gdyż według najnowszych informacji Anna Popek ma już wkrótce powrócić na wizję jako prowadząca poranny program.

Anna Popek w TV Republika

Nowym miejscem pracy popularnej prezenterki okazałą się TV Republika, której prezesem jest Tomasz Sakiewicz. Anna Popek dołączyła w ten sposób do grona byłych gwiazd TVP, które po rozstaniu z publicznym nadawcą podjęły pracę właśnie w TV Republika. Należą do nich chociażby Danuta Holecka czy Michał Rachoń.

Informacja o tym transferze nie została jednak dobrze przyjęta przez wszystkich fanów Anny Popek. Wśród internautów pojawiły się głosy rozczarowania w związku z podjęciem przez prezenterkę współpracy ze stacją, która kojarzona jest z prawicowymi ugrupowaniami.

popek.PNG
Anna Popek, fot. Instagram @annapopek_official

Anna Popek kończy z polityką?

Anna Popek zarzeka się jednak, że w nowym programie śniadaniowym będzie unikać politycznych tematów.

Życie codzienne jest tak bogate, że nie trzeba wcale mówić o polityce, a podzielenie społeczeństwa, jakie obserwujemy, to zła droga. Ja dostałam zapewnienie, że w prowadzonym przeze mnie poranku, polityki nie będzie, choć jest ona częścią naszego życia.

- Powiedziała prezenterka w rozmowie z „Faktem”. Czy Anna Popek dotrzyma słowa i będzie trzymała się z dala od polityki? O tym przekonamy się już 8 kwietnia.

Źródło: Fakt