Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dekolt i odkryty brzuch. Tak Anna Popek ubrała się na Walentynki
Michał Fitz
Michał Fitz 13.02.2024 18:37

Dekolt i odkryty brzuch. Tak Anna Popek ubrała się na Walentynki

Anna Popek
Anna Popek fot. KAPiF

Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że od kilkunastu lat jedną z ikon kobiecej mody wśród gwiazd rodzimego show-biznesu jest Anna Popek. Ta doskonale wie, jak połączyć damską zmysłowość z szykiem i elegancją. Na Walentynki zdecydowanie zaszalała.

Co teraz robi Anna Popek?

Anna Popek pod koniec ubiegłego roku została odsunięta od “Pytania na śniadanie” i przestała pojawiać się na antenie Telewizji Polskiej. Choć niektórzy jej współpracownicy, chociażby Iza Krzan, znaleźli już nowe zajęcia, ta wciąż go szuka.

W międzyczasie bardziej skupiła się na mediach społecznościowych, w których publikuje wpisy w zasadzie każdego dnia. W ostatnim z nich gwiazda pochyliła się nad tematem ubioru na Walentynki. Przy okazji zaprezentowała swoją kreację na tę okazję.

Wawrzecki narzekał, że może stracić dom, a żyje jak król. Jego żona to milionerka Na ślubie Cejrowski zabronił gościom 1 rzeczy. Ma młodszą o prawie 20 lat żonę

Walentynkowa Anna Popek

Co w takim razie w święto miłości założy na siebie Anna Popek. Zaproponowała długą, skórzaną, czarną spódnicę, która jednak ma pokaźne rozcięcie, eksponujące jej zgrabne nogi. Na to założyła bluzkę w tym samym kolorze. Ta z kolei odsłania jej płaski brzuch, a nawet dekolt. Obowiązkowym dodatkiem okazały się szpilki. Modowa mentorka zaznacza jednak, by nie przesadzić z odkrywaniem ciała.

Myślę, że umiar z pazurem będzie najlepszy, nie za dużo odsłaniać, ale też nie całkiem zakrywać.
Rozcięcia, dekolty, rękawy 3/4. Kolory- klasyczna czerń koniecznie z biżuterią, czerwień w odcieniu czerwonego wina, złoto.

ZOBACZ TEŻ: Wiemy już, co z angażem Katarzyny Cichopek. Głos zabrał zarząd Polsatu.

Anna Popek zachwyciła fanów

Anna Popek nie tylko pokazała się w nowej stylizacji, ale także zamieściła filmik, na którym widać, jak się w nią ubiera. To, jak można było przypuszczać, rozgrzało część jej obserwujących do czerwoności. Ci mogą śmiało dziwić się, że ich idolka ma już 55 lat. Jej ciało bowiem kompletnie na to nie wskazuje.

Pani Aniu, niewiele kobiet posiada tyle seksapilu i kobiecości w sobie co Pani

Extra i mega seksownie Pani w niej wygląda

Kusicielka

Pięknie Aniu wyglądasz

Szyk, elegancja, klasa i zjawiskowe piękno

Tagi: Anna Popek