Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści
Julia Bogucka
Julia Bogucka 04.01.2024 16:05

Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści

Anna Popek
EastNews/Pawel Wodzynski/East News/Pawel Wodzynski/East News

Zmiany w Telewizji Polskiej idą jak burza. Już jakiś czas temu pożegnaliśmy się z wieloma znanymi twarzami tej stacji. Na ich miejscu pojawiają się inni dziennikarze, niektórzy z nich powracają do TVP po wielu latach przerwy. Nie sposób nie zastanawiać się, co jeszcze czeka odbiorców w najbliższych dniach lub tygodniach. Od pewnego czasu pojawiają się pogłoski na temat kolejnego transferu popularnego nazwiska.

Anna Popek i jej kariera w TVP

To dziennikarka, która dużą część swojej kariery rozwijała w polskich mediach publicznych. Zaczynała w TVP Katowice, a w międzyczasie przewinęła się przez wiele innych oddziałów stacji. Wiele lat poświęciła na prowadzenie popularnego programu śniadaniowego “Pytanie na Śniadanie”. W ubiegłym roku wróciła do tego formatu po siedmiu latach.

Poza pracą w Telewizji Polskiej dziennikarka była również szefową PAP Life. Związała się na pewien czas także ze stacjami radiowymi - Vox FM i Radio Plus. Nie należy zapominać o brawurowym uczestnictwie w kilku programach rozrywkowych. Annę Popek mogliśmy oglądać na parkiecie “Tańca z gwiazdami” oraz “Gwiazdy tańczą na lodzie”, dziennikarka przeżyła również przygodę na "Forcie Boyard".

Anna Popek przygotowuje się na rewolucje w TVP. Wkrótce opuści Polskę Na co dzień uśmiechnięta Anna Popek nosi w sobie wielki żal. “Za mało zrobiłam, żeby ich ratować”

Anna Popek - czy zmiany w telewizji publicznej jej dotyczą?

Minęły już ponad dwa tygodnie od rozpoczęcia poważnych zmian w mediach publicznych. 19 grudnia, po przegłosowaniu uchwały dotyczącej bezstronności i rzetelności Telewizji Polskiej, Polskiego Radia oraz Polskiej Agencji Prasowej, w wymienionych spółkach doszło do powołania nowych władz oraz zatrudniania nowych dziennikarzy. Wiele znanych twarzy pożegnało się z pracą.

Nic więc dziwnego, że ludzie z żywym zainteresowaniem obserwują to, co dzieje się w publicznych mediach. Kto jeszcze odejdzie z TVP, a kto pojawi się na ich miejscu? Zdaje się, że modyfikacje przeprowadzane przez nowe szefostwo nie mają końca.

ZOBACZ TEŻ: Tylko u nas: Anna Popek zdradziła kulisy powrotu do “Pytania na Śniadanie”

Czy Anna Popek przeszła do innej stacji?

Plotki nie ominęły również znanej dziennikarki Anny Popek. Odbiorcy spekulują, że może przenieść się do innej stacji telewizyjnej. Interesujące wydaje się również to, że jej nazwisko nie pojawiło się w grafiku “Pytania na Śniadanie” na trwający obecnie miesiąc.

Anna Popek nie zdradziła jeszcze wprost, jak potoczą się jej dalsze losy w zawodzie dziennikarki. Jak jednak można zasugerować się na jej profilu w mediach społecznościowych, docelowym krokiem może być transfer do TV Republika. Skąd ten wniosek? Dziennikarka udostępniła na InstaStories post z profilu prowadzonego przez jej fanów. Wyrażają w nim chęć zobaczenia Anny Popek w roli prowadzącej program w tym podmiocie.

pasted image 0.png
Źródło: Instagram @annapopek_official
Tagi: Anna Popek