Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek po latach wyznała prawdę. Porażające kulisy pracy w „Pytaniu na śniadanie”
Karina Sulich
Karina Sulich 09.09.2020 00:00

Anna Popek po latach wyznała prawdę. Porażające kulisy pracy w „Pytaniu na śniadanie”

anna popek
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jak się okazuje, Michał Olszański wypiera się krzyków na swoją młodszą koleżankę.

Ona jest wierząca i nie ukrywa tego i jest konserwatywna. Ja natomiast jestem niewierzący i liberalny w swoich poglądach. Na tym tle mogła być sytuacja, że czasami się z sobą spieraliśmy, ale nie było mowy o tym, żebym na nią krzyczał. Uważam, że fajnie potrafiliśmy ze sobą współpracować. Nigdy nie narzekała – wyjaśnił Faktowi dziennikarz.

– Uczyłam się sama. Tutaj nie można powiedzieć, że mnie uczył. Byliśmy partnerami na równi traktującymi swoje kompetencje zawodowe – dodała w rozmowie z dziennikiem.

Anna Popek o współpracy ze słynnym dziennikarzem

– Z racji tego, że Michał jest starszy, to miał inny temperament, inne pomysły. On zawsze troszkę na mnie krzyczał za różne sprawy. Zawsze też mnie ganił za podejście do życia, ale to w żartobliwym tonie – wyznała dziennikarka.

Anna Popek opowiedziała o kulisach pracy w Pytaniu na śniadanie

Anna Popek po latach wyznała całą prawdę. Słynna dziennikarka postanowiła ujawnić kulisy pracy w słynnym śniadaniowym formacie TVP Pytanie na śniadanie. W szczegółach opowiedziała, o swojej współpracy z Michałem Olszańskim i o tym, co działo się, kiedy gasły kamery. Takich wyznań nikt się nie spodziewał.

W rozmowie z dziennikiem Fakt.pl Anna Popek postanowiła zdradzić kulisy pracy w popularnej śniadaniówce, którą to wtedy miała możliwość prowadzić wraz z Michałem Olszańskim. Widzowie nie mieli pojęcia, co działo się poza kamerami.

  1. Uwielbiany aktor przeszedł straszną chorobę. W sieci pojawiło się jego najnowsze zdjęcie, nie przypomina dawnego siebie
  2. Niewyobrażalnie tragiczne zdarzenie, uczestnik „Tańca z gwiazdami” w stanie ciężkim. Zagrożenie życia i zdrowia

Jak się okazuje, bardziej doświadczony kolega po fachu sam postanowił wypowiedzieć się na temat gwiazdy. Jak się okazuje, wiele kwestii ich dzieliło.

Anna Popek to jedna z najbardziej znanych twarzy polskiego dziennikarstwa. Niektórzy nie pamiętają już, że uwielbiana przez widzów gwiazda była prowadzącą Pytania na śniadanie. Teraz, opowiedziała wszystko.

Pamiętacie ten duet w Pytaniu na śniadanie? Co myśleliście o parze prowadzących?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Anna Popek

Anna Popek to jedna z ulubionych polskich dziennikarek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie Agaty Dudy. Podjęła decyzję, która zaskoczyła wszystkich
  2. Kolejny zakaz w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu, są nowe informacje
  3. Krzysztof Krawczyk przyznał się do największego błędu życia. Zżera go sumienie
  4. Suczka ze strachu przestawała oddychać na widok ludzi. Już chciano ją uśpić, gdy zadzwonił telefon
  5. Wielka ewakuacja. W popłochu opuszczali domy i szkoły, setki osób na ulicach Warszawy
  6. Zamknęła burgera i frytki z McDonald’s do pudełka po butach. Otworzyła je po 24 latach i ją poraziło, firma już wydała oświadczenie

źródło: fakt.pl