Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Założyła strój kąpielowy i zaczęła nacierać się śniegiem. Co wyprawia Anna Popek?
Michał Fitz
Michał Fitz 28.12.2021 15:16

Założyła strój kąpielowy i zaczęła nacierać się śniegiem. Co wyprawia Anna Popek?

Anna Popek
Fot. annapopek_official, Instagram

Anna Popek do tej pory była kojarzona jako poważna prezenterka i dziennikarka. Poszła jednak z duchem czasu i zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, gdzie jej podejście do życia jest dużo luźniejsze.

Widać to chociażby po jej ostatnim poście, który wrzuciła na Instagrama. Pomimo mrozów nie miała skrupułów, by zaprezentować się w stroju kąpielowym.

Anna Popek naciera się śniegiem

Mało tego, Anna Popek nie skończyła tylko na skąpej sesji w zimowej scenerii. Ubrała się tak nie tylko po to, by zapozować do fotek, ale przede wszystkim dlatego, by zażyć naturalnego zabiegu, który ma poprawić jej zdrowie.

Prezenterka umieściła bowiem w poście także filmik, na którym widać, jak naciera się świeżutkim śniegiem. Tłumaczy na nim, że taka czynność jest dobra dla zdrowia, a przede wszystkim skóry. Ma ją ujędrniać i poprawić kolor. Ogólnie ten nietypowy zabieg ma wpływać na organizm odmładzająco.

Dziennikarka zaznaczyła przy tym, że sam moment takiego suchego morsowania jest krótki i niedługo później miała wskoczyć już pod ciepły koc. Tyle jednak powinno według niej wystarczyć, by utrzymać jej skórę w odpowiedniej kondycji. Czy Anna Popek przekonała was na tyle, abyście sami spróbowali tego zabiegu?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: Instagram.com/ Pudelek.pl

Tagi: Anna Popek