Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dlatego Anna Popek rozwiodła się z mężem. Widocznie to było za wiele
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 22.06.2024 19:16

Dlatego Anna Popek rozwiodła się z mężem. Widocznie to było za wiele

Anna Popek
fot. KAPiF

Anna Popek była żoną Andrzeja Popka przez wiele lat. W tym czasie para doczekała się dwóch córek. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu. Dlaczego zdecydowali się na rozwód? To okazało się dla nich za wiele. Takie relacje łączą ich obecnie. 

Anna i Andrzej Popkowie byli małżeństwem przez ponad dekadę

Kiedy Anna Popek poznała swojego byłego męża, Andrzeja, ona była już dziennikarką, a on szefem firmy telekomunikacyjnej. Para pobrała się w 1996 roku. Swój związek owiali tajemnicą i nie chętnie mówili o nim w mediach. Bardzo zależało im na zachowaniu prywatności. 

Para doczekała się dwóch córek. W prasie coraz częściej zaczęły pojawiać się jednak wzmianki o kryzysie w ich relacji. Media donoszą, że wszystko miało zacząć się już w 2008 roku. Później miało być już tylko gorzej, mimo tego, że małżeństwo podjęło kilka prób ratowania związku. Momentem kulminacyjnym była wyprowadzka Anny Popek z domu w Podkowie Leśnej do apartamentu w centrum Warszawy. Wówczas dziennikarka zdecydowała się na pierwszy publiczny komentarz w tej sprawie. 

Gwiazdor "Gliniarzy" wziął ślub. Aleks Mackiewicz czekał aż 13 lat Po śmierci matki, tak w szkole przyjęto dzieci Barbary Sienkiewicz

Tak Anna Popek komentowała doniesienia o kryzysie w związku

Kiedy Anna Popek przeprowadziła się do Warszawy, początkowo utrzymywała, że decyzja ta była podyktowana względami zawodowymi. 

Bardzo dużo pracuję i jest mi wygodniej w Warszawie - miała powiedzieć wówczas Popek, a jej wypowiedź cytował “Świat i Ludzie” 

Według doniesień mediów, para miała rozwieść się w tajemnicy niewiele później. Fakt podawał, że do rozwodu miało dojść w 2011 roku. Zarówno Anna Popek, jak i jej mąż Andrzej, utrzymywali to jednak w tajemnicy. Mieli rozstać się w przyjaźni i nadal mieć dobry kontakt. 

Anna Popek zdradziła powody, dla których rozwiodła się z mężem

Jakiś czas później Anna Popek postanowiła rzucić trochę światła na relację z mężem, a dokładnie na samą jej końcówkę. Zdradziła, dlaczego mimo łączącego ich uczucia, zdecydowali się rozejść. 

To była trudna decyzja, bo jestem zwolenniczką małżeństw do końca życia. Niestety, w przypadku naszego związku silne różnice światopoglądowe między mną a mężem uniemożliwiły jego trwanie - przyznała dziennikarka w rozmowie z “Na Żywo”. 

Anna Popek podkreśliła, że bardzo żałuje, że nie udało im się uratować małżeństwa, jednak nie żałuje samego rozwodu. 

Był moment, że na siłę chciałam wszystko naprawić. Żałuję, że nam nie wyszło, ale samego rozwodu nie - dodała w wywiadzie, którego udzieliła w 2012 roku dla tygodnika “Na Żywo”.