Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek pokazała się w bikini. ,,Nie wiem, czy w moim wieku to wypada”
Karol Osiński
Karol Osiński 29.06.2021 19:07

Anna Popek pokazała się w bikini. ,,Nie wiem, czy w moim wieku to wypada”

Anna Popek
fot. TRICOLORS/East News

Anna Popek nieco podgrzała atmosferę na swoim Instagramie i opublikowała wakacyjne zdjęcie znad basenu, na którym znajduje się w samym bikini. Słynna dziennikarka prawdopodobnie miała dylemat przed publikacją, co można wywnioskować po zamieszczonym do zdjęcia opisie – Nie wiem, czy w moim wieku to wypada – czytamy.

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek, Anna Popek korzysta z uroków lata i wygrzewa się nad basenem w bikini.

Anna Popek w bikini

Anna Popek bardzo aktywnie korzysta z mediów społecznościowych, a do jej ulubionych zdecydowanie należą Instagram i Twitter, na których zamieszcza wiele ciekawych zdjęć i wpisów.

Wczoraj podzieliła się z widzami gorącym zdjęciem znad basenu, przy którym korzysta z uroków lata i wysokich temperatur. Opublikowała zdjęcie w samym bikini, co wyraźnie spodobało się jej fanom. Po opisie można stwierdzić, że miała dylemat przed publikacją.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nie wiem, czy w moim wieku to wypada, ale uwielbiam wodę, słońce i zieleń. I to wszystko blisko domu – napisała popularna dziennikarka.

Ile lat ma Anna Popek?

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów oraz koleżanek i kolegów po fachu, którzy zachwalali Annę Popek. Nie zabrakło również komentarzy, w których ludzie zwrócili uwagę na to, że dziennikarka wciąga brzuch do zdjęcia, czemu sama nie zaprzeczyła.

Ha ha i ten wciągnięty brzuszek… – zauważa jeden z internautów, na co Popek odpowiedziała:

Chyba lepiej, niż wypięty? – czytamy.

Nie zmienia to faktu, ze Anna Popek wygląda naprawdę doskonale. Ma 53 lata i jeszcze wiele lat pracy oraz korzystania z przyjemności przed nią.

Zobacz zdjęcia:

Anna Popek opublikowała zdjęcie znad basenu w bikini.

Jak widać, basen jest jej jednym z ulubionych miejsc do spędzania wolnego czasu latem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Tagi: Anna Popek