Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Znamy nazwiska wszystkich prowadzących "Wstajemy"
Jędrzej  Cięciel
Jędrzej Cięciel 12.04.2024 08:42

Znamy nazwiska wszystkich prowadzących "Wstajemy"

Patyra, Popek, Holecka
Fot. KAPIF

Debiut Anny Popek w programie “Wstajemy” w Telewizji Republika przejdzie prawdopodobnie do historii polskiej telewizji. Było z patosem, z polotem i na lekko. Ale to nie koniec obecności Galacticos byłej Telewizji Polskiej w prawicowej telewizji. Znamy nazwiska kolejnych prowadzących hitu “Wstajemy”.

"Wstajemy" współprowadzi też Rafał Patyra

Oprócz Anny Popek w programie “Wstajemy” pojawił się też inny bardzo znany dziennikarz, znany między innymi ze swojego dziennikarstwa sportowego, ale nie tylko. Rafał Patyra stał ramię w ramię z ikoną TVP podczas jednego z odcinków programu śniadaniowego.

Pojawiły się też niedawno plotki o możliwej obecności jeszcze jednej prowadzącej. Danuta Holecka, zwana przez niektórych damą Telewizji Polskiej post-2015, też była na językach niektórych obserwatorów. Czy to ona będzie kolejną prowadzącą?

KAPIF_oryginal_K777197F.jpg
Fot. KAPIF, Danuta Holecka
Danuta Holecka całkowicie zmieniła styl. Zaskoczenie podczas wydania "Wiadomości" Danuta Holecka czekała prawie do końca "Wiadomości". Zaapelowała do widzów

Nie, "Wstajemy" nie poprowadzi Holecka. Przynajmniej na razie

Mimo aluzji i komentarzy Anny Popek to nie Danuta Holecka poprowadzi “Wstajemy”. Tego rodzaju wiadomości i ładunku emocjonalnego dla widzów Telewizji Republika chyba byłoby za wiele. Zarząd telewizji zdecydował się więc na razie troszeczkę spasować, ale znowuż nie za bardzo.

Są też sensacyjne nazwiska. Lista nowych prowadzących, według doniesień informatorów niektórych mediów prezentuje się następująco: Karol Kus, a także Emilia Wierzbicki, Łukasz Jankowski i Mateusz Nowak.

KAPIF_oryginal_K1165864F.jpg
Fot. KAPIF, Anna Popek

Kim są nowi prowadzący "Wstajemy"?

Karol Kus jest muzykiem, ale prowadzi obecnie programy o tematyce kulinarnej. Łukasz Jankowski prowadzi programy publicystyczne, ale pracuje również w Radiu Wnet. Mateusz Nowak ma zajmować się sportem.

Ale zdecydowanie najwięcej emocji budzi z pewnością Emilia Wierzbicki. Jest znana dobrze widzom TV Republika. Prowadziła takie programy jak "Polska na dzień dobry" oraz “Poza polityką”. Widzowie nie mogą się już doczekać zobaczenia jej w nowej odsłonie. Będzie się działo.