Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zwolnienie z TVP miało pogrążyć Annę Popek, a tu takie wieści
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.04.2024 19:19

Zwolnienie z TVP miało pogrążyć Annę Popek, a tu takie wieści

Anna Popek
Fot. AKPA

Po tym jak zmieniły się osoby u steru Telewizji Polskiej, wiele gwiazd straciło pracę. Była wśród nich Anna Popek. Jak się okazało, dziennikarka przeszła do TV Republika. Co na to Danuta Holecka? 

Anna Popek przeszła z TVP do TV Republika

Wraz ze zmianą władzy w Polsce, zmieniły się także osoby zarządzające Telewizją Polską. Istne czystki dotknęły nie tylko “Wiadomości”, z którymi pożegnała się dotychczasowa twarz TVP, Danuta Holecka, lecz także uwielbiane przez Polaków “Pytanie na śniadanie”. Ze śniadaniówką rozstali się wszyscy dotychczasowi prowadzący. Była wśród nich Anna Popek. Nie było wiadomo, czy kojarzonej przez lata z TVP gwieździe uda się jeszcze znaleźć pracę w telewizji. A jednak.

Niedawno media zelektryzowała wiadomość o przejściu dziennikarki do TV Republika. Co na to Danuta Holecka, która także jest związana z tą stacją? 

Anna Popek

Chcieli dostać dodatek świąteczny i podwyżkę inflacyjną. Telewizja Polska odmówiła swoim pracownikom 55-letnia Anna Popek często chwali się zgrabnymi nogami, a tu taka wpadka na imprezie! Boli na sam widok

Anna Popek zostanie nową twarzą TV Republika?

Danuta Holecka, którą większość z nas kojarzyło jako jedną z twarzy dotychczasowej Telewizji Polskiej, przeszła do TV Republika już jakiś czas temu. Dziennikarka zdążyła się zadomowić w stacji, gdzie prowadzi program informacyjny. 

W ostatnim czasie media obiegła wiadomość o tym, że Annę Popek również zobaczymy na antenie konserwatywnej telewizji. Jak się okazuje, była prowadząca “Pytania na śniadanie” poprowadzi nowy program śniadaniowy “Republika wstajemy”. Media nieoficjalnie podają, że szefostwo stacji chce zrobić z prezenterki jedną ze swoich gwiazd. Jak powiedział pracownik TV Republika dla Świata Gwiazd: 

Anna Popek będzie więc mieć sporo pracy, zwłaszcza że szefowie szykują ją na główną gwiazdę stacji. Mają zamiar powierzyć jej także inny format, nie tylko śniadaniówkę. W każdym razie wygląda to wszystko bardzo ambitnie.

Co na to wszystko Danuta Holecka? 

akpa20160222_wte_en_9152.jpg
Danuta Holecka Fot. AKPA 

Danuta Holecka cieszy się z dołączenia Anny Popek do TV Republika

Jeśli wierzyć zapewnieniom informatora portalu Świat Gwiazd, Danuta Holecka cieszy się, że Anna Popek dołączyła do zespołu. Była gwiazda “Wiadomości” ponoć ma już dość ciągłego zainteresowania swoją osobą i wierzy, że uwaga mediów skupi się teraz na Annie Popek. Holecka liczy na to, że w końcu zazna trochę spokoju. Informator portalu Świat Gwiazd powiedział: 

Pani Holecka nie tylko nie jest zazdrosna o panią Annę, a wręcz cieszy się z jej dołączenia do Republiki i z tego, że to ona ma być gwiazdą. Sama ma dość zainteresowania mediów po tym, co ją spotkało, gdy pracowała w TVP. Ceni sobie święty spokój. Kibicuje zatem Annie Popek i cieszy się, że teraz cała uwaga jest na nią skierowana. 

A Ty oglądasz TV Republika?