Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Popek przekazała wspaniałe wieści
Sara Karmańska
Sara Karmańska 17.03.2024 11:29

Anna Popek przekazała wspaniałe wieści

Anna Popek
Fot. KAPiF

Anna Popek niedawno oficjalnie pożegnała się z pracą w TVP. Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 30 lat – właściwie przez całą swoją karierę. Smutek nie trwał jednak długo. Dziennikarka przekazała radosna wiadomość za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Anna Popek rozstała się z Telewizją Polską

Kilka dni temu Anna Popek zamieściła w mediach społecznościowych długi post, w którym ostatecznie pożegnała się ze swoją pracą w Telewizji Polskiej. Wiosną 2023 roku dziennikarka wróciła po 14 latach nieobecności, wróciła do programu „Pytania na śniadanie”. Jej ekranowym partnerem został Robert Rozmus. Prezenterka po raz ostatni pojawiła się na wizji 19 grudnia, dzień przed zmianą władz w mediach publicznych. Szybko pojawiły się doniesienia, że dziennikarka nie pojawiła się w kolejnych grafikach, ale ona sama nie chciała komentować plotek o jej zwolnieniu

Dzisiaj, 15 marca 2024 po 30 latach nieustannej pracy rozstałam się z Telewizją Polską. Rozstałam się ze swoim dziewczęcym marzeniem, z moim oknem na świat, z miejscem, gdzie dorosłam i dojrzałam jako człowiek i jako dziennikarka. Mijały lata, zmieniały się rządy, unowocześniała się technologia, ale wciąż krążyliśmy po tych samych korytarzach, zaglądaliśmy do tych samych bufetów i tworzyliśmy programy – czytamy w oświadczeniu.

Anna Popek, fot. KAPiF 2.jpg
Anna Popek, fot. KAPiF
TVP stanowczo o zwolnieniu Edyty Lewandowskiej. Mocne słowa Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali świetne wieści

Anna Popek ma już kolejną pracę?

Zgodnie z medialnymi doniesieniami Anna Popek została zaproszona do TVP w sprawie przedłużenia współpracy. Podobno jednak warunki, jakie jej przedstawiono, miały być niedopuszczalne. Ostatecznie stacji i dziennikarce nie udało się dojść do porozumienia, co poskutkowało zakończeniem ich współpracy.  

Jak się okazuje, Anna Popek nie będzie musiała długo szukać pracy. Dziennikarka miała już dostać nową ofertę. Już wkrótce prezenterka ma zaprezentować się w nowym formacie. Jak zdradził „Plotek”, dziennikarka ma zostać nową prowadzącą śniadaniówkę w stacji TV Republika. Prowadzony przez nią program ma być nowością stacji, która będzie rywalizować o widzów z „Pytaniem na śniadanie” i „Dzień Dobry TVN”. 

Anna Popek, fot. KAPiF 1.jpg
Anna Popek, fot. KAPiF
Anna Popek, fot. KAPiF 3.jpg
Anna Popek, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Teresa Lipowska komentuje zwolnienie Cichopek. Śmiech, a później, trafne podsumowanie

Anna Popek pochwaliła się sukcesem

Anna Popek mimo rozstania z wieloletnim pracodawca nie traci pogody ducha. Dziennikarka pochwaliła się w mediach społecznościowych niedawnym sukcesem. Gwiazda wzięła udział w XXII Gali Businesswomen Awards, podczas której została nagrodzona za swoją Fundację Kulturalna Polska, która zajmuje się promocją polskiej kultury, tradycji i obyczajów. Prezenterka pochwaliła się nagrodą, a także pogratulowała innym zwycięzcom.

Wczorajszy wieczór był dla nas @awojcikpro i naszej Fundacji @fundacjakulturalnapolska bardzo wyjątkowy i szczęśliwy. Odebrałyśmy nagrodę za działalność naszej Fundacji, która promuje wśród dyplomatów polską historię, kulturę i tradycję, w tym tradycję kulinarną. Bardzo się cieszymy i dziękujemy (…).

Anna Popek, fot. KAPiF 4.jpg
Anna Popek, fot. KAPiF