Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tak mieszka Anna Popek. Jak ona to znosi?
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.02.2024 20:12

Tak mieszka Anna Popek. Jak ona to znosi?

Anna Popek
KAPiF

Anna Popek niedawno pożegnała się z pracą w Telewizji Polskiej, jednak jej działalność w mediach społecznościowych można wciąż śledzić. Choć dziennikarka nie ma sprecyzowanych planów zawodowych, często prowadzi na Instagramie transmisje na żywo, podczas których rozmawia ze swoimi widzami. Zaglądając do jej wnętrz, w oczy rzuca się tylko jedno. Da się tak żyć?

Anna Popek pożegnała się z pracą w TVP

Dziennikarka była związana z Telewizją Polską od 1999 roku. Wiele lat spędziła na prowadzeniu różnych programów, takich jak “Świat się kręci”, “Po prostu zdrowie” i “Top sekret”. Znana jest przede wszystkim z tego, że zasiadała na kanapie w studiu formatu “Pytanie na Śniadanie”. Najpierw obejmowała stanowisko prowadzącej od 2004 do 2016 roku, w kwietniu ubiegłego roku na nie powróciła.

Jej przygoda zakończyła się wraz z podpisaniem przez Sejm uchwały dotyczącej rzetelności i bezstronności mediów publicznych. Po rozpoczęciu rewolucji w TVP okazało się, że dziennikarka nie została wpisana w grafik programu “Pytanie na Śniadanie” na kolejny miesiąc i nie pojawiła się kolejny raz na słynnej kanapie. W ostatnich tygodniach zatrudniono nowych prowadzących format. Jak sama podkreśla, na razie nie ma konkretnie sprecyzowanych planów na kolejne działania.

"Na razie przebywam na zwolnieniu lekarskim i - prawdę mówiąc - w ogóle nie nadaję się, żeby występować w telewizji. Mój stan zdrowia nie jest najlepszy. Nie będę jednak komentować w żaden sposób tej sytuacji"

- zdradziła Anna Popek “Plejadzie”.

Anna Popek szczerze o tym, jak odczuła nowy porządek mediów. “Obmyślam nowy plan”. To na tej antenie niedługo ją zobaczymy? Anna Popek w nowej stacji? Jednoznaczny wpis prezenterki. Pozostaje czekać na oficjalne wieści

Anna Popek i jej szykowne stylizacje

Czego jak czego, ale świetnego gustu Annie Popek nie można odmówić. Dziennikarka zawsze precyzyjnie dobiera stylizacje i nie pokazuje się w zaniedbanej wersji. Było to widać zarówno wtedy, gdy występowała na ekranach telewizorów, jak i obecnie, obserwując jej media społecznościowe. Ostatnio Anna Popek zrobiła furorę w sieci swoim walentynkowym strojem, kiedy włożyła na siebie skórzaną spódnicę z drapieżnym rozcięciem i odsłaniającą brzuch czarną bluzkę. Na jej nogach połyskiwały eleganckie szpilki.

Styl dziennikarki jest często komentowany w mediach i to zazwyczaj niezwykle pozytywne wypowiedzi. Jej stroje wyróżnia elegancja i szyk, a obserwatorki nie ukrywają, że często inspirują się wyczuciem gustu Anny Popek. Prezenterka bacznie obserwuje panujące trendy i wybiera z nich to, co najlepsze.

ZOBACZ TEŻ: Anna Popek przygotowuje się na rewolucje w TVP. Wkrótce opuści Polskę

To otacza Annę Popek na co dzień

Okazuje się, że podobną precyzją Anna Popek wykazuje się, jeśli chodzi o wystrój domu. Nie każdy zdecydowałby się jednak na taki krok. Jest jeden wspólny element, który rzuca się w oczy osób oglądających media społecznościowe dziennikarki. Jak można łatwo zauważyć, pała ona niezwykłą sympatią do kwiatów i to nie tylko tych żywych, stojących w salonie.

Poszewki na poduszki, obrus, obraz na ścianie i nie tylko. Podczas ostatniej transmisji na żywo Anny Popek otaczały ją niemal wyłącznie kwiaty. Wokół siebie ustawiła również kilka bukietów, które tylko podbiły efekt. Czy to nie jest zbyt pstrokate otoczenie? Nie każdy dałby radę spędzać tak każdy dzień. A jak wam się podoba taki styl?

kwiateczki.png
Źródło: Instagram @annapopek_official
kwiaty.png
Źródło: Instagram @annapopek_official
Tagi: Anna Popek