Polka

Madeleine McCann, Julia Faustyna
31.01.2024 21:27 Niedawno podawała się za zaginioną Madeleine McCann. Teraz wyznaje zatrważającą prawdę

Sprawa zaginięcia Madeleine McCann wstrząsnęła całym światem. Dziewczynka po raz ostatni widziana była w 2007 roku, gdy miała zaledwie 7 lat. Obecnie śledczy biorą pod uwagę różne scenariusze, odnośnie tego, co stało się z Brytyjką. Tymczasem do funkcjonariuszy zgłosiła się jakiś czas temu Polka, która była przekonana, że to ona jest porwaną Madeline McCann. Jaki finał miała ta zaskakująca sprawa? Julia Faustyna właśnie publicznie zabrała głos i wyjawiła szokującą prawdę.

radiowóz, kobieta
15.07.2023 13:26 Karolina H.-M. zginęła za granicą w porażający sposób. Teraz jej mąż zabrał głos, rozpaczliwy apel do ratujących ją osób

44-letnia Karolina H.-M. była żoną i matką dwóch córeczek. Razem z rodziną wiodła szczęśliwe życie w Toronto w Kanadzie. Nie mogła spodziewać się, że jej zakończy się ono tak nagle i brutalnie, przy okazji tragicznego przypadku. Karolina zginęła od zbłąkanej kuli, którą postrzelił ją jeden z mężczyzn, biorący udział w ulicznej strzelaninie. 

Partner Anastazji o ich ostatniej rozmowie
06.07.2023 08:19 Chłopak Anastazji wyjawił, o czym pisał z nią ostatni raz. Padły też porażające słowa o jej oprawcy

Tragedia, jaka spotkała Anastazję Rubińską na greckiej wyspie Kos wstrząsnęła Polską. 27-letnia kobieta została zamordowana, a jej ciało znaleziono po prawie tygodniu od jej zaginięcia. Dziś jej zwłoki znajdują się już w Polsce, a jej bliscy przygotowują się do pogrzebu. Osobą, która poinformowała o jej zaginięciu był jej partner, z którym wyjechała do Grecji w celach zarobkowych. 

Anastazja Rubińska
04.07.2023 17:53 Tajemnica pogrzebu Anastazji wyszła na jaw. Rodzina ma tylko jedną prośbę, mocno chwyta za serce

Śledztwo w sprawie morderstwa 27-letniej Anastazji Rubińskiej wciąż toczy się na greckiej wyspie Kos i rozgrzewa do czerwoności tamtejszą opinię publiczną. Tymczasem ciało dziewczyny wróciło już do Polski. Przed rodzicami Anastazji ciężkie zadanie — będą musieli zorganizować w najbliższym czasie ostatnie pożegnanie córki.W tej sprawie zapały już pierwsze decyzje. W najnowszym wywiadzie tata Anastazji poinformował, jak będzie wyglądał pogrzeb Polki.

Salahuddin S. kontaktował się z inną kobietą w noc zaginięcia Anastazji
02.07.2023 11:21 Z tą kobietą pisał Salahuddin S. w noc zaginięcia Anastazji. Koszmarne, co teraz ujawniła jego "przyszła żona"

Nie milkną echa zbrodni na Anastazji Rubińskiej z Wrocławia. Ciało dziewczyny zostało odnalezione w niedzielę 18 czerwca na greckiej wyspie Kos, gdzie przebywała od kilku tygodni. Wraz z wieloletnim partnerem pracowali w jednym z pięciogwiazdkowych hoteli.Głównym podejrzanym w sprawie jest 32-letni obywatel Bangladeszu, który obecnie przebywa w więzieniu Korydallos w Pireusie, gdzie oczekuje na rozpoczęcie procesu.

Tata Anastazji Rubińskiej obwinia jej partnera
30.06.2023 20:13 Tata Anastazji nie wytrzymał. Posłał miażdżące słowa w kierunku chłopaka córki

Nie milkną echa tragicznej śmierci 27-letniej Anastazji. Główny podejrzany w sprawie przebywa obecnie w więzieniu Korydallos w Pireusie, gdzie oczekuje na rozpoczęcie procesu. Jego data jeszcze nie została wyznaczona. Mężczyźnie postawiono zarzuty gwałtu i zabójstwa. Śmierć Anastazji zszokowała opinię publiczną, ale także bliskich 27-latki.

prom, kobieta
29.06.2023 22:08 Polka jest bohaterką, mówi o niej cały świat! Kim jest matka, która skoczyła za dzieckiem na środek morza?

O matce, która wyskoczyła za swoim dzieckiem w głębiny Morza Bałtyckiego, gdy to wypadło za burtę promu, mówi już cała Polska. Do zdarzenia doszło 29 czerwca późnym południem. Na ten moment jeszcze nie wiadomo, jak doszło do tego, że dziecko wpadło do morza, jednak bardzo możliwe, że gdyby nie szybka reakcja Polki, mogłoby dojść do najgorszego. 

Anastazja Rubińska, Salahuddin S.
29.06.2023 16:33 Jest przeciek z policji. Salahuddin S. miał zaprzyjaźnić się z Anastazją kilka dni przed zbrodnią, gdzie się poznali?

W śledztwie ws. morderstwa Anastazji Rubińskiej nastąpił kolejny przełom. Greckie media opublikowały przecieki z najnowszych informacji, jakie udało się pozyskać policji. Technicy dogłębnie przeszukali telefon podejrzanego Salahuddina S. Wynika z nich m.in., że mężczyzna miał poznać Anastazję już wcześniej, a nie, jak sądzili śledczy, w tę samą noc, w którą doszło do zbrodni. 

Salahuddin S. przed śmiercią Anastazji miał ściągać i oglądać filmy o ohydnej treści
29.06.2023 15:17 Wcześniej ściągał i oglądał filmy o ohydnej treści. Wstrząsające nowe doniesienia w sprawie zabójstwa Anastazji

W sprawie zabójstwa 27-letniej Anastazji, której ciało odnaleziono 18 czerwca, co pewien czas wychodzą na jaw nowe, mrożące krew w żyłach informacje. Głównym podejrzanym w spawie jest 32-letni obywatel Bangladeszu, który usłyszał zarzuty morderstwa i gwałtu na Polce. Mężczyzna obecnie przebywa w więzieniu Korydallos w Pireusie, gdzie został przeniesiony z aresztu tymczasowego i oczekuje na proces.

Salahuddin S. oskarżony o zabójstwo Anastazji trafił do więzienia
29.06.2023 09:17 Ujawniono, co się stanie z Salahuddinem S., tam trafiali najwięksi wrogowie kraju. "Najcięższe" więzienie

Sprawa tragicznej śmierci Anastazji wciąż pozostaje żywym tematem w mediach. 27-letnia Polka została odnaleziona martwa prawie tydzień po swoim zaginięciu. W sprawie aresztowano Salahuddina S., który usłyszał zarzuty gwałtu i morderstwa. Mężczyzna został właśnie przeniesiony z aresztu tymczasowego.

Anastazja Rubińska
28.06.2023 18:40 "Trumny nie będzie można już otworzyć". Laboranci sekcyjni o pochówku Anastazji, wstrząsające

Morderstwo 27-letniej Anastazji Rubińskiej wstrząsnęło zarówno polską, jak i grecką opinią publiczną. Poszukiwania dziewczyny zakończyły się po niecałym tygodniu. Jej ciało zostało odnalezione 18 czerwca, w stanie zaawansowanego rozkładu. Utrudniło to nie tylko identyfikację Polki, ale również odzyskanie materiałów DNA, które mogłyby obciążyć sprawcę.Niedługo zwłoki Anastazji będą mogły wrócić do Polski, gdzie pochowa je rodzina. Okazuje się jednak, że nie będzie to łatwy proces. Według laborantów sekcyjnych zamknięte wieko trumny będzie mogło zostać otworzone tylko w jednym wyjątku.

Anastazja Rubińska
28.06.2023 17:16 NOWE mrożące nagrania z Kos. Chwilę później Anastazja nie żyła, czy to była jej ostatnia droga?

Śledztwo w sprawie zbrodni, do której doszło na wyspie Kos, wciąż jest w toku. Policja próbuje odtworzyć, jak wyglądały ostatnie godziny przed śmiercią 27-letniej Anastazji Rubińskiej. Jak dotąd udało się ustalić, że towarzyszył jej 32-letni Salahuddin S. Mężczyzna został oskarżony o uprowadzenie, gwałt i morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Banglijczyk jak dotąd nie przyznał się do postawionych mu zarzutów. Jednak śledczym właśnie udało się odkryć nagranie z monitoringu, które jest w sprawie kolejnym obciążającym dowodem. Wiele wskazuje na to, że kamera uchwyciła ostatnie chwile życia Anastazji. Miał jej wówczas towarzyszyć Salahuddin S.

Salahuddin S. z zarzutami o zabójstwo Anastazji
27.06.2023 14:16 Salahuddin S. stanie przed polskim sądem? Mrożące szczegóły przesłuchania: "Myślał, że policja nie znajdzie zwłok"

Sprawą zabójstwa Anastazji żyje cała Polska. Głównym podejrzanym jest pochodzący z Bangladeszu Salahuddin S., który niedługo po odnalezieniu ciała Polki usłyszał zarzuty morderstwa i gwałtu na 27-latce. Mimo obciążających go dowodów, mężczyzna utrzymuje, że jest niewinny. Co mu grozi, jeśli sąd uzna go za winnego?

Salahuddin S. podejrzanym o zabójstwo Anastazji
27.06.2023 09:15 Dlaczego Anastazję znaleziono bez palców? Śledczy przeanalizował zachowanie Salahuddina S., ma mrożącą hipotezę

Sprawa tragicznej śmierci Anastazji na wyspie Kos nadal pozostaje żywym tematem. Co pewien czas na jaw wychodzą nowe informacje wraz z prowadzonym śledztwem. Ostatnio do mediów trafiła wiadomość, że 27-letniej Polce obcięto palce.Jeden z greckich śledczych ujawnił hipotezę, dlaczego morderca miał się na to zdecydować. 

Anastazja Rubińska
26.06.2023 22:07 "Zrobiłem coś strasznego". Porażające, co odkryli w telefonie 32-latka. Dreszcz przechodzi po tym, co ujawniono

Sprawa bestialskiego morderstwa Anastazji Rubińskiej wydaje się zmierzać ku końcowi. Jedyny podejrzany jest osadzony w areszcie, a z biegiem czasu śledczy dochodzą do kolejnych poszlak, które sugerują, że to właśnie 32-letni Banglijczyk zabił Polkę.Teraz do mediów trafiła informacja o wiadomościach, które podejrzany wysyłał do znajomych. Szczególnie jedna z nich jest bardzo wymowna.

Anastazja Rubińska
26.06.2023 18:54 Tylko u nas: Internauta uderzył po tragedii Anastazji. Jego słowa wywołują łzy. Ma ważny przekaz

Śmierć Anastazji Rubińskiej z jednej strony wstrząsnęła całym krajem, a z drugiej nieco spolaryzowała społeczeństwo. Panują różne opinie na temat całego zajścia i jej rzekomego zachowania. Jeden z internautów szczególnie się w tę sprawę zaangażował.Wysłał do naszej redakcji wiadomość, w której odniósł się do sprawy i reakcji opinii publicznej.

Anastazja Rubińska
26.06.2023 17:51 Znany grecki policjant nie wytrzymał. Wygadał się ws. krążących plotek o Anastazji. Wiadomo, kogo naprawdę zatrzymali!

Cała sprawa morderstwa Anastazji Rubińskiej stała się z biegiem czasu dosyć wielowątkowa. W związku z tym pojawiło się wiele spekulacji i niepotwierdzonych informacji. Pewne kwestie postanowił rozjaśnić doświadczony policjant, Goerge Kalliakmanis.Mężczyzna uchodzi za eksperta w sprawach kryminalnych i często pojawia się w greckich mediach w charakterze specjalisty. Nie ma dobrych wieści dla Polaków.

Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchany ws. Anastazji
26.06.2023 13:12 Czego on się dowiedział o Anastazji?! Krzysztof Rutkowski ma pilnie zeznawać przed prokuraturą

Sprawa Anastazji, która została znaleziona martwa na greckiej wyspie Kos, jest w ostatnim czasie jednym z głośniejszych medialnych tematów. W badanie tematu jej zaginięcia i morderstwa jest zaangażowany także Krzysztof Rutkowski i jego biuro detektywistyczne. Wraz ze swoją żoną wyjechali do Aten, gdzie mieli pomóc w odnalezieniu zaginionej jeszcze wtedy 27-latki z Wrocławia. Niestety w niedzielę 18 czerwca jedna z wolontariuszek znalazła jej ciało. 

Anastazja Rubińska zginęła na wyspie Kos
26.06.2023 10:25 Znała Anastazję. Rozmawiały na wyspie Kos cztery razy, wystarczyło żeby wyrobiła sobie o Polce zdanie

Od pewnego czasu media i opinia publiczna żyją sprawą Anastazji Rubińskiej, która została zamordowana na greckiej wyspie Kos. Jej ciało odnalazła jedna z wolontariuszek w niedzielę 18 czerwca. W sprawie wciąż toczy się dochodzenie, choć zgodnie z doniesieniami wiele dowodów wskazuje na aresztowanego obywatela Bangladeszu. Anastazja Rubińska w Grecji pracowała jako kelnerka.

Gulan z Grecji zapadł się pod ziemię
26.06.2023 08:13 Gulan, współlokator Salahuddina S. zapadł się pod ziemię. Z wyspy Kos docierają niepokojące informacje

Nie milkną echa zabójstwa Anastazji Rubińskiej, której ciało znaleziono 18 czerwca na greckiej wyspie Kos. 27-letnia Polka przebywała na niej od kilku miesięcy wraz z wieloletnim partnerem pracując w jednym z hoteli. Głównym podejrzanym  w sprawie jest Salahuddin S., który został aresztowany. Śledztwo wciąż trwa. Co pewien czas na jaw wychodzą nowe fakty. 

Salahuddin S.
25.06.2023 15:39 Dziennikarze dotarli do domu, w którym mieszkał Salahuddin S. Poznaliśmy kilka szczegółów

Dziennikarzom udało się dotrzeć do domu, w którym mieszkał oskarżony o zabójstwo 27-letniej Anastazji Salahuddin S.. Budowla jest położona zaledwie 1 kilometr od miejsca, w którym 18 czerwca odnaleziono ciało Polki. Ponadto było to ostatnie miejsce, w którym widziano ją żywą. Jakie tajemnice skrywa to miejsce?

Anastazja Rubińska
25.06.2023 12:10 Mama Anastazji nie chce milczeć. Ujawniła prawdę o córce i skrytykowała grecką policję

Matka 27-letniej Anastazji Rubińskiej od początku była zaangażowana w poszukiwania córki. Na wieść o jej zaginięciu natychmiast przyleciała na grecką wyspę Kos, by uczestniczyć w działaniach podjętych przez policję. Niestety pomoc nadeszła zbyt późno. Pani Natalia straciła swoją córkę. teraz rozwiewa wszelkie wątpliwości. Stanowczo wypowiada się o jej chłopaku, Michale. Dodatkowo otwarcie krytykuje działania greckiej policji. 

Anastazja Rubińska
25.06.2023 10:29 Chłopak Anastazji przerwał milczenie. Powiedział, że miała depresje, wyjawił powód

Sprawa morderstwa 27-letniej Anastazji budzi wiele emocji. Wiele osób bezpodstawnie osądzało dziewczynę, choć jeszcze nawet nie wiadomo, co dokładnie stało się w noc jej zabójstwa. Chłopak Polki, z którym ta wspólnie przyleciała do Grecji, właśnie przerwał milczenie. Wyznał na temat Anastazji nowe informacje, które kompletnie zmieniają jej obraz.

Anastazja Rubińska, Salahuddin S.
25.06.2023 08:15 Salahuddin S. posunął się jeszcze dalej niż wszyscy myśleli? Poraża, co ujawniono na wizji w greckiej telewizji

Śledztwo w sprawie morderstwa 27-letniej Anastazji wciąż trwa. Każdy dzień przynosi nowe, szokujące informacje. Dotychczas służby niechętnie dzieliły się szczegółami dotyczącymi zbrodni, jednak w tym przypadku oficer greckiej policji nie mógł wytrzymać. To, co opowiedział, dosłownie mrozi krew w żyłach.

Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski, Anastazja Rubińska
24.06.2023 15:10 Salahuddin S. zastawił pułapkę na Anastazję? Żona Krzysztofa Rutkowskiego przekazała greckim policjantom nowe ustalenia

Polski detektyw Krzysztof Rutkowski na prośbę zrozpaczonych rodziców Anastazji miał się zaangażować w śledztwo po tym, jak zaginęła. Wraz z żoną pojawił się w Atenach przeddzień odnalezienia ciała Polki. Mimo to para nie porzuciła śledztwa, wręcz przeciwnie — wpadli na trop, który może okazać się brakującym elementem układanki. Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie przekazała ustalenia właściciela biura detektywistycznego policji w Atenach. Podkreśliła, że w śledztwie miały pojawić się zupełnie nowe informacje. 

Salahuddin S.
24.06.2023 14:45 Właśnie odkryto, co Salahuddin S. wyszukiwał w internecie. Wiemy, co ukrywał

W sprawie morderstwa 27-Anastazji właśnie nastąpił przełom. Policji udało się dotrzeć do danych, które oskarżony o popełnienie zbrodni Salahuddin S. usunął z telefonu. Wszystko jest już jasne, z tego nie tak łatwo będzie mu się wybronić.Śledczy dotarli do ważnych informacji, które znacząco wpłyną na rozwój śledztwa. Wiadomo, czego 32-letni mężczyzna z Bangladeszu szukał w Internecie na swoim telefonie. Wygląda na to, że próbował zatrzeć za sobą wszelkie ślady.  

Salahuddin S., Anastazja Rubińska
24.06.2023 12:14 Znają Salahuddina S. Teraz przerwali milczenie o jego przeszłości

18 czerwca na greckiej wyspie Kos odnaleziono ciało poszukiwanej od prawie tygodnia 27-letniej Anastazji Rubińskiej. Śledztwo w jej sprawie wciąż posuwa się do przodu. Niedawno policja zgromadziła wystarczające dowody, by móc przed 32-letnim Salahuddinem S. postawić zarzuty. Dotychczas do mediów nie przedostało się wiele informacji o mężczyźnie. Jednak dzięki relacji mieszkańców wyspy już wiadomo, jakim człowiekiem jest domniemany morderca Polki. W przeszłości wszedł w konflikt z prawem. 

Anastazja Rubińska, Salahuddin S.
24.06.2023 08:20 Gulan przemówił do polskich dziennikarzy. Opowiedział o niepojętym zachowaniu Salahuddina S. dzień po śmierci Anastazji

Śledztwo w sprawie morderstwa 27-letniej Anastazji wciąż trwa. Na światło dziennie wychodzi coraz więcej dowodów oraz nowych zeznań. W tej sprawie zatrzymano 32-letniego Salahuddina S., z którym Polka po raz ostatni była widziana żywa. Przed mężczyzną postawiono zarzuty gwałtu oraz morderstwa.Współlokator Salahuddina S. ujawnił, jakie miało być jego zachowanie po dokonaniu zbrodni. Zeznania są wstrząsające.