Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Karolina H.-M. zginęła za granicą w porażający sposób. Teraz jej mąż zabrał głos, rozpaczliwy apel do ratujących ją osób
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.07.2023 13:26

Karolina H.-M. zginęła za granicą w porażający sposób. Teraz jej mąż zabrał głos, rozpaczliwy apel do ratujących ją osób

radiowóz, kobieta
Polka zginęła w wyniku strzelaniny w Kanadzie. Fot. Canva

44-letnia Karolina H.-M. była żoną i matką dwóch córeczek. Razem z rodziną wiodła szczęśliwe życie w Toronto w Kanadzie. Nie mogła spodziewać się, że jej zakończy się ono tak nagle i brutalnie, przy okazji tragicznego przypadku. Karolina zginęła od zbłąkanej kuli, którą postrzelił ją jeden z mężczyzn, biorący udział w ulicznej strzelaninie. 

Karolina H.-M zginęła od zabłąkanej kuli

W nocy z 7 na 8 lipca w Toronto w Kanadzie doszło do ulicznej strzelaniny. W jej wyniku straciła życia 44-letnia Polka, która akurat przechodziła w pobliżu. Na miejscu Karoliny H.-M. mógł znaleźć się każdy inny przechodzień. Okrutny los zdecydował, że to właśnie ona straciła życie.

Świadkowie, którzy widzieli całą sytuację, natychmiast rzucili się na pomoc rannej kobiecie. Po przyjeździe karetki Karolinę H.-M. zabrano do szpitala, jednak mimo wysiłku lekarzy, nie udało się jej uratować. W tym samym czasie 3 sprawców, z których jeden jest odpowiedzialny za śmierć Karoliny, udało się uciec. Policja rozpowszechniła ich wizerunki, z nadzieją, że mieszkańcy Toronto pomogą ich zlokalizować.

Porażające nowe informacje ws. tragedii w żłobku. Zadano jedno bardzo ważne pytanie

Karolina H.-M opłakuje mąż i dwójka dzieci

Karolina H.-M. pochodziła z Polski, jednak razem z rodziną, mężem i dwójką dzieci, mieszkała w Toronto. Jej córeczki, 4-letnia Nella i 7-letnia Claudia są jeszcze zbyt młode, by pojąć ogrom tragedii, która spotkała ich rodzinę. Mimo to na pewno zauważyły nieobecność mamy. Opieka nad dziewczynami spadła w całości na braki Adriana M. 

Karolina była niczym promień światła, a współczucie okazywane przez każdego z was odzwierciedla miłość i empatię, które ona okazałaby innym w podobnej sytuacji – napisał mężczyzna w oświadczeniu, które przesłał “Faktowi”.

Policji niedawno udało się ująć jednego z trzesz poszukiwanych mężczyzn. Przed 32-latkiem prawdopodobnie zostanie postawiony zarzut morderstwa drugiego stopnia. Mężczyzna ma na swoim koncie wiele poważnych przestępstw, a nawet odsiadkę w więzieniu, o czym informuje stacja CBC Canada. Podczas strzelaniny przebywał na zwolnieniu warunkowym i miał zakaz posiadania broni palnej, który niestety zlekceważył.

Rodzina Karoliny H.-M. planuje uczcić pamięć tragicznie zmarłej kobiety

Mieszkańcy dzielnicy Leslieville w Toronto dołączyli się do opłakiwania śmierci tragicznie zmarłej Karoliny H.-M. Przygotowali prowizoryczny ołtarzyk, by uczcić jej pamięć. Mąż kobiety podziękował ludziom z całego świata za wsparcie, które w obliczu tak ogromnej tragedii, ma dla niego ogromne znaczenie.

Wasze akty życzliwości i wylew wsparcia były źródłem siły i pocieszenia dla mojej rodziny. (…) Przez cały ten traumatyczny okres skupialiśmy się na zapewnieniu opieki i wsparcia naszym małym dziewczynkom poinformował “Fakt” Adrian M., jednocześnie podkreślając, że jego rodzina zmaga się z przytłaczającymi emocjami.

Kanadyjska policja wciąż poszukuje pozostałych dwóch mężczyzn, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia. Tymczasem rodzina Karoliny H.-M. postanowiła 17 lipca zorganizować publiczne czuwanie w lokalnym parku, aby uczcić jej pamięć.

źródło: fakt.pl, wp.pl