Polka

Krzysztof Rutkowski o sprawie Anastazji
22.06.2023 18:20 Szokujące wieści od Krzysztofa Rutkowskiego ws. śmierci Anastazji, aresztowano kolejne osoby. Przesłuchają jego żonę

W niedzielę na greckiej wyspie Kos odnaleziono ciało Anastazji, 27-letniej Polki, która prawie tydzień wcześniej została uznana za zaginioną. Rodzina Wrocławianki zwróciła się do Krzysztofa Rutkowskiego o pomoc w odnalezieniu 27-latki. Najbardziej rozpoznawalny polski detektyw wraz z żoną pojawił się w Atenach na dzień przed odnalezieniem ciała Anastazji. 

Anastazja Rubińska
22.06.2023 17:20 Dramat Anastazji trwał 92 minuty? Greckie media przekazały porażającą relację

Śledztwo ws. zamordowanej na wyspie Kos 27-letniej Anastazji wciąż przynosi nowe informacje. Grecka policja ogłosiła, że już dziś z laboratorium dotrą ostateczne wyniki próbek DNA pobranych z ciała dziewczyny. Czy dzięki temu będzie wiadomo, kto popełnił tę makabryczną zbrodnię?Im więcej faktów o sprawie zamordowanej Polki wychodzi na światło dzienne, tym brutalniejsza wydaje się jej śmierć. Greckie media mówią, iż Anastazja mogła cierpieć aż 92 minuty, nim zmarła.

32-latek z Bangladeszu oskarżony o zabójstwo Anastazji
22.06.2023 16:18 To już oficjalne, oskarżony o zabójstwo Anastazji usłyszał przed chwilą kolejny zarzut. Właśnie ujawniono nowe fakty!

W niedziele na wyspie Kos znaleziono ciało zaginionej przez prawie tydzień Anastazji. 27-latka przebywała w Grecji od kilku tygodni. Wraz z wieloletnim partnerem pracowała w jednym z hoteli. Sesja zwłok potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, że przyczyną jej śmierci było uduszenie. Głównym podejrzanym w sprawie jest 32-latem z Bangladeszu. Mężczyzna usłyszał nowe zarzuty. 

Anastazja Rubińska
22.06.2023 11:52 Odtworzyli ostatnie chwile życia Anastazji, wychodzą na jaw wstrząsające szczegóły. "Była spokojna"

Tragedia Anastazji Rubińskiej wciąż porusza kraj, bo cała sprawa nie została do końca rozwiązana. Na miejscu już są jednak polscy śledczy oraz dziennikarze, którzy starali się dowiedzieć czegoś więcej. Udało się odtworzyć prawdopodobny scenariusz ostatnich godzin życia Polki.Opowiedziano o nim w “Dzień Dobry TVN”. Stacja wysłała bowiem na miejsce swojego korespondenta, który stworzy reportaż na ten temat. Podzilił się jego fragmentem w śniadaniówce.

Anastazja Rubińska
22.06.2023 10:55 Po tym matka Anastazji Rubińskiej poznała córkę. Są wyniki DNA, nie pozostawiają już żadnych wątpliwości

Poszukiwania Anastazji Rubińskiej trwały niecały tydzień. Gdy ostatecznie odnaleziono jej ciało, widok kompletnie zszokował tych, którzy byli na miejscu. To było w takim stanie, że nawet bliscy dziewczyny mogliby mieć problem, by ją rozpoznać.Ostatecznie jej mama zweryfikowała zwłoki dzięki jednemu szczegółowi. Po czym je rozpoznała?

Anastazja Rubińska
22.06.2023 09:10 Mocne sceny pod sądem, oskarżony o zabójstwo Anastazji Salahuddin S. opuszczał budynek. Ochroniarze nagle ruszyli biegiem

Potwierdziły się najgorsze obawy. Po przeprowadzeniu badań DNA okazało się, że ciało, które znaleziono na greckiej wyspie Kos, należy do 27-letniej Anastazji. Dziewczyna zaginęła w nocy z 12 na 13 czerwca, a jej poszukiwania okazały się mieć mroczny finał. Podejrzany o zabójstwo dziewczyny został tymczasowo aresztowany. W środę 21 czerwca został zaprowadzony do sądu, gdzie usłyszał zarzuty. Przed budynkiem rozegrały się mocne sceny.

Anastazja Rubińska
22.06.2023 07:55 Polka ujawnia zatrważające szczegóły o wyspie Kos, Anastazja nie była pierwsza. "Zrobią to ponownie"

Tragiczna śmierć Anastazji Rubińskiej wstrząsnęła nie tylko Polską, ale i Grecją, w której doszło do morderstwa. Jak w mediach opowiedziała inna nasza rodaczka, która przez pewien czas była na tej samej wyspie, przypadków takiego bestialstwa może być więcej.Wyjawiła zresztą, że sama omal nie stała się ofiarą. Jej opowieść dosłownie mrozi krew w żyłach.

Przyjaciółka wspomina zmarłą Anastazję
22.06.2023 07:03 Najlepsza przyjaciółka Anastazji ujawniła prawdę o jej związku z Michałem. Płakać się chce po jej wyznaniu

W niedziele media obiegła tragiczna informacja o śmierci 27-letniej Anastazji, która blisko tydzień wcześniej zaginęła na wyspie Kos. Wraz z wieloletnim partnerem trafiła do Grecji kilka tygodni wcześniej, by pracować w jednym z tamtejszych hoteli. Śmierć Polki wpłynęła na życie wielu osób – nie tylko jej rodziny. 

Anastazja Rubińska, współlokator podejrzanego Salahuddina S.
21.06.2023 21:37 Współlokator podejrzanego o morderstwo ujawnił co się działo, gdy ujrzał go z Anastazją w ich domu. Nie podobało mu się to

27-letnia Anastazja, której ciało znaleziono na wyspie Kos, zaginęła prawie tydzień wcześniej. Polka przebywała w Grecji od maja wraz z wieloletnim partnerem. Wspólnie pracowali w jednym z hoteli. W dzień swojego zaginięcia odwiedziła mieszkanie 32-latka pochodzącego z Bangladeszu. Salahuddin S. jest głównym podejrzanym i równocześnie ostatnią osobą, która widziała Anastazję żywą.

Miejsce odnalezienia ciała Anastazji
21.06.2023 19:33 To ona jako pierwsza znalazła martwą Anastazję pod drzewem. Przerwała ciszę o najsmutniejszym odkryciu

Anastazja pracowała w jednym z hoteli na wyspie Kos. 27-latka wyjechała do Grecji w maju wraz z wieloletnim partnerem. W poniedziałek 12 czerwca wieczorem miała się z nim spotkać, ale nie pojawiła się w umówionym miejscu. Wkrótce w jej poszukiwania były zaangażowane odpowiednie służby i wolontariusze. 

Anastazja Rudzińska, aresztowanie Salahuddina S.
21.06.2023 18:28 Adwokat Salahuddina S. zabrał głos. Nie mieści się w głowie, co przekazał w imieniu Banglijczyka

Ciało zaginionej Anastazji zostało odnalezione w niedziele przez jedną z wolontariuszek zaangażowanych w poszukiwania 27-letniej Polki. Sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci kobiety było uduszenie. Na greckiej wyspie Kos przebywała wraz z wieloletnim partnerem od maja. Wspólnie pracowali w jednym z hoteli. Aresztowano podejrzanego w sprawie. To Salahuddin S., który jako ostatni widział Anastazję żywą.

Śmierć Anastazji, tłumaczka Anna Rapesi
21.06.2023 17:24 Pani Anna była na wyspie Kos w tych dramatycznych chwilach. Ujawniła, co widziała na własne oczy

Tragiczna śmierć Anastazji na wyspie Kos wstrząsnęła opinią publiczną. Ciało 27-letniej Polki zostało odnalezione w niedzielę, a przeprowadzona kolejnego dnia sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną jej śmierci było uduszenie. Bliscy ofiary wrócili już do Polski.  

Anastazja Rubińska, Salahuddin S.
21.06.2023 16:14 Niepojęte, co zeznał Salahuddin S. ws. Anastazji. Nagle zaczął mówić o partnerze Rubińskiej

Od kilku dni media żyją sprawą zamordowanej Anastazji Rubińskiej, której ciało odnaleziono na greckiej wyspie Kos w niedzielę. Sekcja zwłok potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, że 27-letnia Polka została uduszona. W sprawie aresztowano pochodzącego z Bangladeszu Salahuddina S. 

Anastazja Rubińska
21.06.2023 14:14 Przyjaciółka Anastazji ujawniła ich ostatnią rozmowę. Porażające, co wtedy myślała o tym miejscu

Śmierć Anastazji wstrząsnęła całą Polską, a w szczególności tymi, którzy ją znali. W mediach społecznościowych już pojawiło się sporo wpisów, w których bliscy czule żegnają Rubińską. Teraz głos zabrała dobra koleżanka zamordowanej.Ta rzuciła na sprawę ciekawe światło. Z jej wypowiedzi wynika, że Anastazja nie spodziewała się takiej sytuacji.

ZIobro i Rubińska
21.06.2023 11:01 Zbigniew Ziobro pilnie interweniuje. Przekazał nowe informacje ws. druzgocąco pozbawionej życia Anastazji

Choć bestialskie morderstwo Anastazji Rubińskiej miało miejsce na greckiej wyspie Kos i dopuścił się go prawdopodobnie obywatel Bangladeszu, polska strona robi wszystko, co w jej mocy, by być zaangażowana w śledztwo. Głos w tej sprawie zabrał Zbigniew Ziobro. Prokurator generalny wyjawił, jakie kroki podjął w celu dopilnowania procedur, które mają miejsce w Grecji.

Anastazja Rubińska
21.06.2023 09:16 Nie w domu Banglijczyka. To TU Anastazja miała zostać pozbawiona życia. Nowe informacje, jak z koszmaru

Jeszcze zanim odnaleziono ciało Anastazji, śledczy mieli pewną wersję wydarzeń, która tłumaczyła, gdzie przetrzymywana była Polka. Dalsze poszukiwania pozwoliły stwierdzić, że wstępna teraz prawdopodobnie nie była prawdziwa. Zakładano bowiem, że Anastazja została zamordowana w domu głównego podejrzanego. Wcale nie musiało tak być.

Anastazja Rubińska
21.06.2023 08:18 Już po DRUGIEJ sekcji Anastazji. Szok, na co wskazali. "Była skuta kajdankami", reszta to wielki koszmar

Wychodzą coraz to kolejne szczegóły dotyczące tragicznej śmierci Anastazji Rubińskiej. Niestety, każdy następny udowadnia, że męczarnie Polki były większe, niż mogło się w pierwszej chwili wydawać. Mamy do czynienia z naprawdę bestialskim morderstwem.Lekarze sądowi przeprowadzili na zwłokach Polki kolejną sekcję. Czego tym razem się dowiedziano?

Anastazja Rubińska, ciało w kostnicy
20.06.2023 17:43 Andrzej Rubiński zabrał głos po śmierci córki. Ujawnił prawdę o okazaniu ciała zamordowanej Anastazji

W niedziele media obiegła dramatyczna wiadomość – na greckiej wyspie Kos znaleziono zwłoki zaginionej prawie tydzień wcześniej Anastazji. Sekcja zwłok 27-letniej Polki potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia, że przyczyną jej śmierci było uduszenie. W piątek do Grecji przybyła matka dziewczyny, która w poniedziałek musiała zidentyfikować ciało córki. 

Anastazja Rubińska
20.06.2023 16:08 Śmierć Anastazji. Policja ma w rękach klucz do rozwiązania zagadki, znalazł go przypadkowy przechodzień

Anastazja Rubińska została zamordowana na greckiej wyspie Kos. Jej ciało zostało odnalezione w niedzielę, po tym, jak przez prawie tydzień była uznawana za zaginioną. Przed śmiercią miała być w domu 32-letniego obywatela Bangladeszu, który obecnie jest głównym podejrzanym w sprawie jej śmierci. Wypłynęły nowe fakty. Ich źródłem jest telefon ofiary. 

Ciało Anastazji odnaleziono w Grecji
20.06.2023 14:30 "Schemat się powiela". Anastazja nie jest pierwszą ofiarą?! Detektyw przekazał druzgocące wieści

W niedzielę media obiegła tragiczna informacja o odnalezieniu ciała zaginionej blisko tydzień wcześniej Anastazji. 27-letnia Polska wyjechała na grecką wyspę Kos wraz z wieloletnim partnerem w celach zarobkowych. Razem pracowali w jednym z hoteli. Jej partner zgłosił jej zaginięcie na policję, gdy nie pojawiała się w umówionym miejscu na spotkaniu. Jej ciało zostało znalezione przez jedną z wolontariuszek biorących udział w poszukiwaniach.

Anastazja Rubińska
20.06.2023 14:26 Ostatni wpis tragicznie zabitej Anastazji. Ciężko powstrzymać łzy, to wiele o niej mówi

Śmierć Anastazji Rubńskiej wstrząsnęła całym krajem nie tylko z uwagi na bestialstwo samego czynu, ale także ze względu na wiek ofiary. Kobieta miała raptem 27 lat i jeszcze niemal całe życie przed sobą. Chwytała je zresztą pełnymi garściami.Dowodzi temu jej ostatni wpis, który pojawił się w mediach społecznościowych. Nie brakuje pod nim wymownych odpowiedzi internautów.

Komentarz nt. śmierci Anastazji Rubińskiej
20.06.2023 14:23 Internauta nie wytrzymał, po tym, do czego doszło po śmierci Anastazji. "Jest mi wstyd", ujawnia, co widział

W niedzielę media obiegła wstrząsająca informacja – na greckiej wyspie Kos odnaleziono ciało zaginionej niespełna tydzień wcześniej Polki. Jak potwierdziła sekcja zwłok, 27-letnia Anastazja została uduszona. Głównym podejrzanym w sprawie jest 32-letni obywatel Bangladeszu, który jako ostatni widział ją żywą. Jak donoszą media, w jego mieszkaniu znajdowały się ślady DNA ofiary, a on sam plącze się w swoich zeznaniach. Wielu internautów wydało już wyrok. Tyle że na Anastazję. 

Anastazja Rubińska
20.06.2023 13:16 Dramatyczne słowa taty Anastazji po jej śmierci. Ujawnił kulisy ws. pogrzebu. "Spoczniemy w grobie z nią"

Tragiczna śmierć Anastazji Rubińskiej wstrząsnęła całym krajem do tego stopnia, że w sprawie zainterweniował nawet sam premier, Mateusz Morawiecki. Głos zabierają też bliscy zamordowanej Polki, w tym jej ojciec. Ten opowiedział o planowanym pogrzebie.Wyjawił też, że już tuż po zaginięciu córki miał najgorsze przeczucia. Miał ku temu pewne podstawy.

Anastazja Rubińska
20.06.2023 12:20 Wyciekły dramatyczne szczegóły ws. zaginionej Anastazji. TO miał zrobić główny podejrzany po zabójstwie

Ciągle docierają do nas z Grecji coraz to nowsze informacje na temat morderstwa Anastazji Rubińskiej. Śledczy wciąż pracują nad tym, by potwierdzić winę głównego podejrzanego. Na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jego nietypowego zachowania.Służby dotarły już do wielu nagrań z kamer monitoringu. Jedna z nich jest skierowana na drzwi wejściowe do domu podejrzanego. Uwieczniła ciekawą kwestię.

Anastazja Rubińska
20.06.2023 08:08 "To była trudna sekcja". Lekarz nie wytrzymał, TAK zareagował po sekcji Anastazji. Koszmarne kulisy wyciekły

Od ponad doby cały kraj żyje tragiczną śmiercią Anastazji Rubińskiej, która w trakcie zarobkowego wyjazdu do Grecji została zamordowana. Przez tydzień uchodziła za zaginioną, ale przedwczoraj wreszcie znaleziono jej ciało. To wyglądało dramatycznie.W sprawie wypowiedział się też lekarz medycyny sądowej, który przeprowadzał sekcję zwłok. Nie była ona łatwa.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 22:19 Zeznanie podejrzanego 32-latka w sprawie morderstwa Anastazji. Szokujące słowa, szykuje się mocny zwrot?

W niedzielę media obiegła informacja o odnalezieniu ciała poszukiwanej Anastazji. 27-letnia kobieta została uznana za zaginioną w nocy z poniedziałku na wtorek, gdy nie dotarła na umówione spotkanie ze swoim partnerem. Razem pracowali na wyspie Kos w jednym z hoteli. Przeprowadzona sekcja zwłok potwierdziła, że przyczyną śmierci Polki było uduszenie.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 21:12 Są wyniki sekcji zwłok zamordowanej Anastazji. Ujawniono bezpośrednią przyczynę śmierci

Anastazja Rubińska zaginęła w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z kurortów na greckiej wyspie Kos. 27-latka wyjechała tam w celach zarobkowych i wraz z wieloletnim partnerem pracowała w jednym z hoteli. Niestety w niedziele media obiegła tragiczna informacja – ciało zaginionej zostało odnalezione przez jedną z wolontariuszek biorących udział w akcji poszukiwawczej.Już kolejnego dnia poznaliśmy wyniki sekcji zwłok i przyczynę śmierci Anastazji. 

Ciało zaginionej Anastazji odnalezione
19.06.2023 19:36 Wyciekło nagranie z miejsca, gdzie znaleziono ciało zaginionej Anastazji. Ponure pustkowie skryło ślad tragedii

W niedzielę media obiegła informacja o odnalezieniu ciała Anastazji Rubińskiej, Polki, która niespełna tydzień wcześniej zaginęła na greckiej wyspie Kos. 27-latka wyjechała tam wraz z parterem w celach zarobkowych i wspólnie pracowali w hotelowej restauracji w jednym z kurortów.Przez blisko tydzień kobieta była poszukiwana przez polskie i greckie służby. Ostatecznie jej ciało zostało odnalezione przez wolontariuszkę biorącą udział w poszukiwaniach.