Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wcześniej ściągał i oglądał filmy o ohydnej treści. Wstrząsające nowe doniesienia w sprawie zabójstwa Anastazji
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 29.06.2023 15:17

Wcześniej ściągał i oglądał filmy o ohydnej treści. Wstrząsające nowe doniesienia w sprawie zabójstwa Anastazji

Salahuddin S. przed śmiercią Anastazji miał ściągać i oglądać filmy o ohydnej treści
fot. megatv.com, Salahuddin S. przed śmiercią Anastazji miał ściągać i oglądać filmy o ohydnej treści

W sprawie zabójstwa 27-letniej Anastazji, której ciało odnaleziono 18 czerwca, co pewien czas wychodzą na jaw nowe, mrożące krew w żyłach informacje. Głównym podejrzanym w spawie jest 32-letni obywatel Bangladeszu, który usłyszał zarzuty morderstwa i gwałtu na Polce. Mężczyzna obecnie przebywa w więzieniu Korydallos w Pireusie, gdzie został przeniesiony z aresztu tymczasowego i oczekuje na proces.

Nowe doniesienia w sprawie Anastazji

Śledczy dotarli do nowych, szokujących wniosków. Jak udało im się ustalić, Salahuddin S. miał w ciągu miesięcy poprzedzających śmierć Anastazji pobierać i oglądać filmy przedstawiające gwałty. Jak donosi portal o2, powołując się greckie media, analiza danych z telefonu podejrzanego wskazywała, że miał „interesować” się filmami ze scenami gwałtu przez ostatnie pół roku.

Te wnioski rzuciły nowe światło na sprawę i wzbudziły podejrzenie, że zbrodnia mogła być przez niego zaplanowana.

Wyszła za Araba, a teraz wyjawiła, jak wygląda jej życie. Coś podobnego trudno nawet sobie wyobrazić

Salahuddin S. podejrzewany o morderstwo Anastazji

To nie pierwszy dowód wskazujący na to, że to Salahuddin S. dopuścił się zabójstwa Anastazji. Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że podejrzany miał wyszukiwać na swoim telefonie takie frazy jak: „jak zmylić policję, jak usunąć dane z telefonu komórkowego, jak usunąć odciski palców z ciała, jak uniemożliwić identyfikację zwłok. Miał także usunąć dane ze swojego telefonu”.

Mężczyzna miał także wyszukiwać informację na temat tego, w jaki sposób usuwać dane z telefonu i usunąć historię swojej lokalizacji GPS.

Co grozi mordercy Anastazji?

Jak przekazała Polska Agencja Prasowa w Grecji za morderstwo sprawcy grozi dożywocie. Salahuddin S. utrzymuje, że jest niewinny. Zgodnie z najnowszymi informacjami jego proces może potrwać nawet kilkanaście miesięcy. Data rozpoczęcia nie została jeszcze wyznaczona. Wiadomo jednak, że odbędzie się on poza wyspą Kos, gdzie znaleziono ciało Anastazji.

27-letnia Polka zaginęła prawie tydzień wcześniej. Na greckiej wyspie przebywała od maja wraz z długoletnim partnerem. Razem pracowali w jednym z hoteli. 

Źródło: o2.pl, PAP, naTemat

Tagi: polka
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania