Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Chłopak Anastazji wyjawił, o czym pisał z nią ostatni raz. Padły też porażające słowa o jej oprawcy
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 06.07.2023 08:19

Chłopak Anastazji wyjawił, o czym pisał z nią ostatni raz. Padły też porażające słowa o jej oprawcy

Partner Anastazji o ich ostatniej rozmowie
Partner Anastazji o ich ostatniej rozmowie, fot. Canva/straga, Getty Images, Facebook/anastazja.pati1

Tragedia, jaka spotkała Anastazję Rubińską na greckiej wyspie Kos wstrząsnęła Polską. 27-letnia kobieta została zamordowana, a jej ciało znaleziono po prawie tygodniu od jej zaginięcia. Dziś jej zwłoki znajdują się już w Polsce, a jej bliscy przygotowują się do pogrzebu. 

Osobą, która poinformowała o jej zaginięciu był jej partner, z którym wyjechała do Grecji w celach zarobkowych. 

Partner Anastazji się o nią martwił

Partner Anastazji ujawnił w rozmowie z greckim portalem protothema.gr, że w dniu zaginięcia swojej dziewczyny bardzo się o nią martwił. Szybko postanowił powiadomić jej rodzinę i policję, która kazała mu zgłosić się na posterunek kolejnego dnia. Mężczyzna jednak postanowił nie czekać i rozpoczął poszukiwania na własną rękę. 

– Bałem się o nią. (…) Martwiłem się, bo zawsze odbierała telefon. Potem powiadomiłem jej matkę i policję – ujawnił o feralnym dniu jego zaginięcia. 

Jackowski właśnie przekazał treść nagłej wizji. Wskazał konkretną godzinę rozpoczęcia "kataklizmu"

Partner Anastazji ujawnił ich ostatnie wiadomości

Portal „Fakt” zacytował wypowiedź partnera Anastazji, który ujawnił greckiemu portalowi protothema.gr, jak wyglądały ich ostatnie wiadomości. Tego dnia 27-latka miała wolne z powodu oparzenia dłoni. Z relacji Michała wynika, że kobieta starała się zdobyć narkotyki, aby uśmierzyć ból.

– Była z tego powodu bardzo zdenerwowana. Tego dnia zjadła bardzo mało i myślała, że alkohol i marihuana złagodzą jej ból. Nie znała wcześniej zabójcy. Pewnie myślała o kupieniu od niego marihuany. Po alkoholu, który wypiła, nie zdawała sobie sprawy z niebezpieczeństwa, w jakim się znalazła – ujawnił. 

Co partner Anastazji czuje względem jej mordercy?

Głównym podejrzanym w sprawie zabójstwa Anastazji jest pochodzący z Bangladeszu Salahuddin S.,, który przebywa obecnie w więzieniu Korydallos w Pireusie, gdzie oczekuje na rozpoczęcie procesu. Partner Anastazji nie miał o nim nic dobrego do powiedzenia:

– Zabójca Anastazji miał w przeszłości kłopoty z prawem, ale nadal spędził kilka lat w Grecji, prawdopodobnie oglądając filmy o gwałtach i korzystając z opieki społecznej. Żyjemy w czasach, w których osoba przebywająca w miejscu uważanym za cel turystyczny może stać się ofiarą, jeśli spożyje zbyt dużo alkoholu – powiedział.

– Nienawidzę zabójcy Anastazji. Mam nadzieję, że będą go torturować w więzieniu do końca życia – dodał. 

Partner Anastazji o ich ostatniej rozmowie 1.jpg
Partner Anastazji o ich ostatniej rozmowie, fot. Facebook/anastazja.pati1

Źródło: Fakt

Tagi: śmierć polka
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania