Polka

Maja Rutkowski, Anastazja Rubińska
19.06.2023 17:34 Maja Rutkowski wyciąga dłoń do matki Anastazji. Kobieta przeżyła wstrząs, potrzebuje pomocy

18 czerwca media obiegła wiadomość o odnalezieniu ciała zaginionej niespełna tydzień wcześniej Anastazji Rubińskiej z Wrocławia. 27-latka przebywała na greckiej wyspie Kos, gdzie wraz z partnerem pracowała w jednej z hotelowych restauracji. Rodzina zaginionej zwróciła się o pomoc do najbardziej rozpoznawalnego polskiego detektywa – Krzysztofa Rutkowskiego.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 16:57 "Mówiłem jej: jedziesz po zwłoki". Dramatyczne wyznanie ojca Anastazji, mówi co spotkało jego córkę

Anastazja Rubińska zaginęła 12 czerwca na greckiej wyspie Kos, gdzie pracowała w jednej z hotelowych restauracji. O jej zniknięciu i poszukiwaniach szybko zrobiło się głośno. Po niespełna tygodniu media obiegła jednak przykra wiadomość – odnaleziono ciało kobiety. O sytuacji wypowiedział się ojciec 27-latki. 

Anastazja Rubińska
19.06.2023 13:40 "Myśl o tym, że już nigdy się nie spotkamy jest straszna". Bliska Anastazji w rozpaczy

Dziś cała Polska rozpacza po tym, jak na greckiej wyspie Kos odkryto zwłoki zaginionej od kilku dni Polki. Wstępne oględziny ciała wskazują na to, że Anastazja umierała w męczarniach. To w połączeniu z tak nagłym jej zniknięciem sprawia, że ból, który odczuwają bliscy, jest nie do zniesienia.Jej znajomi już pożegnali swoją koleżankę w mediach społecznościowych. Jedna z osób wciąż nie dowierza, że to stało się naprawdę.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 11:04 Druzgocące, co jeszcze przed wynikami sekcji zwłok odkryli śledczy z Grecji na ciele Anastazji z Wrocławia

Z Grecji spływają do nas coraz to kolejne i niestety bardziej dramatyczne szczegóły śmierci Anastazji Rubińskiej, która od kilku dni miała status zaginionej. Wczoraj znaleziono jej ciało, które nosi na sobie znamiona walki. Polka zginęła w męczarniach.Wstępne oględziny zwłok pozwoliły stwierdzić, jak została zamordowana. Sekcja odkryje kolejne szczegóły tej tragedii.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 10:28 Znajomi Anastazji Rubińskiej przerwali milczenie. Napisali o niej kilka słów prawdy

Anastazja Rubińska od kilku dni miała status zaginionej po tym, jak nie wróciła do hotelu w Grecji z wieczornego wyjścia na miasto. Niestety, wczoraj odnaleziono jej ciało. Jej bliscy do końca mieli nadzieję, że sprawa rozwiąże się pozytywnie. Teraz są zdruzgotani.W mediach społecznościowych Anastazję już pożegnał jej brat, a także znajomi oraz przyjaciele. Są zgodni, to wielka strata.

Anastazja Rubińska
19.06.2023 09:18 Partner i brat Anastazji Rubińskiej wydali rozpaczliwe komunikaty po jej śmierci. "Spoczywaj w spokoju siostrzyczko"

Wczoraj naszym krajem wstrząsnęła informacja o znalezieniu zwłok zaginionej od kilku dni Anastazji Rubińskiej. Polka zniknęła po tym, jak wyszła na miasto i spotkała tam grupę przypadkowych mężczyzn. Kilometr od domu jednego z nich znaleziono jej ciało.Głos w sprawie zabrał jej brat. Już wcześniej dla mediów wypowiadał się jej partner, który wyjechał z nią do Grecji.

ślub
16.01.2023 15:21 Polka wyszła za muzułmanina. Przeszła na Islam i ujawniła, jak wygląda jej życie, teraz żyje na pustyni

Lena w 2016 roku postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Wszystko za sprawą mężczyzny, w którym się zakochała i związała. Obecnie mieszka w Maroku, dopełnieniem całości zmian stało się także przejście na Islam.Lena w 2016 roku postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Wszystko za sprawą mężczyzny, w którym się zakochała i związała. Obecnie mieszka w Maroku, dopełnieniem całości zmian stało się także przejście na Islam. Teraz zdecydowała się o wszystkim opowiedzieć na łamach Wirtualnej Polski. Ze względu na poszanowanie jej prywatności, nie ujawniono wizerunku rozmówczyni i dokładnych danych.

Polka
11.01.2023 20:06 Polka jechała do Rosji. Porażające, co zrobili jej na granicy. „Było ostro”

Polka próbowała przedostać się do Rosji, by stworzyć reportaż. Nie mieści się w głowie, jak ją tam potraktowano. Jej szczegółowa relacja mrozi krew w żyłach. Opowiedziała, co dokładnie ją spotkało. Maja Wolny jest nagradzaną pisarką, autorką reportaży i audiobooków. Jej książki tłumaczono już na obce języki. Teraz pracuje nad publikacją „Pociąg do Rosji”.

Polka
28.12.2022 22:50 Polka odwiedziła 66 krajów i została bezdomna. Teraz ma 91 lat, a w jej historię ciężko uwierzyć

Mówi się, że życie pisze najciekawsze scenariusze. Nie ma wątpliwości, że żywot pani Teresy z pewnością można pod to powiedzenie podciągnąć. Polka zwiedziła bowiem pół świata, a przy tym poznała znane i ważne osobistości. W jej życiu nie brakowało też przykrych momentów. Filip Chajzer przygotował o nie materiał w ramach „Dzień Dobry TVN”. Gdyby jednak chciał opowiedzieć całą jej historię, musiałby wyprodukować serial.

żona szejka
01.07.2021 19:00 Jest żoną szejka arabskiego. Polka ujawniła, jak naprawdę wygląda jej życie

Polka opisała, jak wygląda jej życie u boku arabskiego szejka. Laila Shukri w rozmowie z Fakt24 uchyliła rąbka tajemnicy na temat jej codzienności. Wiele osób może się zdziwić. Laila Shukri jest nie tylko żoną szejka, ale także autorką takich powieści, jak: „Perska miłość”, „Byłam kochanką arabskich szejków”, „Byłam służącą w arabskich pałacach”, czy „Jestem żoną terrorysty”. W swoich książkach także opisuje to, jak wygląda życie w arabskim świecie.

Tim Feerick
01.02.2021 10:41 Niewyobrażalna tragedia, nie żyje młoda Polka i jej sześcioletni syn. Zostali zamordowani

Media podają druzgocącą wiadomość. Polka i jej sześcioletni syn zostali zamordowani w Niemczech. Jak donosi onet.pl, policja zatrzymała 30-letniego mężczyznę. Poruszający wpis pojawił się w mediach społecznościowych szkoły w Kowalu, której zamordowana była absolwentką. – Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. W tragicznych okolicznościach zginęła, wraz ze swoim synkiem, absolwentka naszej szkoły – klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – czytamy na Facebooku. Jak informuje onet.pl, na ciele 27-letniej Polki i jej sześcioletniego syna znaleziono rany kłute.

Regina King
31.01.2021 20:44 W środku nocy odeszła Teresa Żabińska-Zawadzki

Polskie media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci. Odeszła wspaniała Polka, która była naszą prawdziwą dumą. Teresa Żabińska-Zawadzki nie żyje. Informacja o śmierci córki dyrektora ZOO, który uratował setki Żydów, pojawiła się na profilu Warszawskiego ZOO. Nie żyje wspaniała Polka. Na oficjalnym profilu Warszawskiego ZOO pojawił się komunikat o jej śmierci. – Wczorajszej nocy w wieku 77 lat odeszła Teresa Żabińska-Zawadzki, urodzona w 1944 roku w Warszawskim ZOO córka Jana i Antoniny Żabińskich, odznaczonych medalem Sprawiedliwi Wśród Narodów Świata – czytamy w smutnym komunikacie.

16.12.2020 10:48 Nie żyje Karolina Mazur. Wybitna Polka miała tylko 53 lata

15 grudnia w nocy zmarła Polka prof. Karolina Mazur — naukowczyni Uniwersytetu Zielonogórskiego i wybitna ekonomistka. Miała 53 lata. Informację o jej śmierci potwierdziło biuro prasowe Uniwersytetu Zielonogórskiego. Z UZ była związana od początku swojej kariery naukowej. Z tego artykułu dowiesz się: W czym specjalizowała się prof. Karolina Mazur Co starała się robić przez niemal całe swoje życie Kiedy odbędzie się pogrzeb zmarłej Polki Prof. Karlina Mazur była doktorem habilitowanym nauk ekonomicznych. Zmarła Polka miała 53 lata. Zobacz także: Pamiętacie Pana Tik-Taka? Wiemy, czym się dziś zajmuje

Tim Feerick
12.11.2020 17:31 Kraj niespodziewanie obiegła wstrząsająca wiadomość, nie żyje wybitna Polka. ”Na zawsze pozostanie dla nas wzorem”

Przez całe życie Polka służyła krajowi, odnosząc przy tym wielkie sukcesy i uznanie wśród ogółu ludzi, którymi się otaczała. Dziś do mediów trafiła wiadomość, że nie żyje.Polka, która przez wiele lat służyła, jako wzór dla wielu rodaków, nie żyje. Ta wstrząsająca i smutna wiadomość trafiła dziś tj. 12 listopada 2020 roku do mediów. Od najmłodszych lat ciężko pracowała, co sprawiło, że cieszyła się ogromnym szacunkiem, o czym mogą świadczyć słowa, którymi została pożegnana – Na zawsze pozostanie dla nas wzorem.

Jolanta Lothe
06.10.2020 12:22 Nie żyje wybitna Polka. „Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację o śmierci”

Nie żyje wybitna kobieta, która zapisała się w pamięci wielu pokoleń Polaków. Niestety, w czwartek pierwszego października, kraj obiegły niezwykle przykre wieści, a tysiące osób pogrążyły się w smutku. – Jeszcze kilkanaście godzin przed nagłą śmiercią zadzwoniła – wspomina w poruszającym wpisie wieloletni przyjaciel niezwykłej Polki. Kraj obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje wybita Polka. Kobieta, która przez lata wypełniała swoją misję z niezwykłym zaangażowaniem, a największą radość czerpała z pomocy innym, odeszła, na zawsze pozostając w naszej pamięci i sercach.

Polka
03.10.2020 20:22 Polscy mężczyźni mdleli na jej widok, kobiety zazdrościły urody. Pamiętacie, kto to? Piękna Polka powraca

Jej wdziękiem zachwycały się największe osobistości świata, niebywały talent gwiazdy został dostrzeżony przez wielu artystów. Dzięki geniuszowi, jakim się wykazywała, była nominowana do wielu nagród. Od 2014 roku pozostawała nieaktywna, jednak teraz postanowiła wrócić. Pamiętacie ją?Polka, która przez wiele lat przyciągała wzrok wielu mężczyzn, postanowiła wrócić. W czasach jej świetności kobiety zazdrościły jej urody, a wiele z nich starało się czerpać przykład. Kojarzycie, kim może być? Mężczyźni uważali, że jest ideałem.

polka
23.09.2020 23:09 73-letni miliarder spotyka się z prawdziwą boginią. Zdjęcia 25-letniej Polki zapierają dech

Ta piękna Polka skradła serca nie tylko milionom internautów, lecz także jednemu miliarderowi. Swoimi zdjęciami na Instagramie rozgrzewa fanów do czerwoności, nie mogą się na nią napatrzeć. Kto tak bardzo zawrócił im w głowie?Polka, z którą spotyka się ten 73-letni miliarder, to prawdziwa piękność, jej wygląd zapiera dech w piersiach. Mężczyzna zdecydowanie ma szczęście. 25-latka ma się czym pochwalić, jest szczupła, zgrabna i wygląda na bardzo szczęśliwą. Kim jest kobieta, która zawróciła miliarderowi w głowie?

Jolanta Lothe
20.08.2020 10:37 Smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wielka Polka „Wspaniała, mądra”

Polka, którą podziwialiśmy i niezwykle ceniliśmy, nie żyje. W mediach pojawiły się smutne nekrologi, w których bliscy wspominają ją, jako wspaniałą i mądrą osobę. Dla nas pozostanie symbolem wielkiego talentu, zmarła niezwykła gwiazda.Media obiegły przykre nekrologi. Zmarła uwielbiana i ceniona Polka, śpiewaczka operowa Agnieszka Kossakowska-Fijałkowska. Wielka gwiazda polskiej sceny operowej i operetkowej, znana ze współpracy ze znanymi osobistościami, także muzyki popularnej.

Polka
23.07.2020 15:20 Polska artystka zrobiła coming out na okładce magazynu. Wiadomo, jak zareagował jej syn

Polka dokonała coming outu na okładce magazynu. Wielokrotnie nagradzana artystka, której twórczość cieszy się międzynarodowym uznaniem, w końcu otwarcie przyznała się do swojej orientacji. Opowiadam o swoim życiu, aby wszystkie osoby, które żyją w strachu, mogły choć przez chwilę poczuć się lepiej – wyznała. Reakcja jej syna była niewiarygodna. Okładka najnowszego numeru magazynu Replika, która ukazała się zaledwie kilka godzin temu, już odbiła się sporym echem, a wszystko za sprawą wyznania, na które po latach zdobyła się słynna Polka. Artystka postanowiła przerwać milczenie. Znana Polka dokonała coming outu Polka, która została laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, była trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike, a do zeszłego roku jej książki ukazały się w dziewięciu państwach, w końcu przerwała milczenie. Na łamach magazynu Replika powiedziała prawdę o swojej orientacji. Co na to jej syn i dlaczego zdecydowała się na taki krok? – Nie planowałam coming outu, nie mam ochoty gadać o swoim życiu w gazetach. Ale sytuacja w Polsce jest zła i nie chcę być bierna – przyznała po opublikowaniu okładki. – Jako dorosła osoba chcę powiedzieć dzieciakom LGBT: Przepraszam was, że tak jest. Spier*******my ten świat – dodała w wywiadzie pisarka Sylwia Chutnik. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo Zdjęcie pobitej Dagmary Kaźmierskiej trafiło do sieci. Antek Królikowski skomentował, wspiera gwiazdę „Królowych Życia” Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół

polka
23.07.2020 15:06 Zabił ją jej własny narzeczony. 22-letnia Polka niedawno została matką

22-letnia Polka mieszkała ze swoim oprawcą. Choć z pozoru tworzyli udaną rodzinę, nikt nie wiedział, że za drzwiami ich domu dzieją się straszne rzeczy. Narzeczony kobiety miał problem z alkoholem, stawał się po nim agresywny. Uwagę rodziny zwrócił fakt, że dziewczyna nie odbiera telefonu. Zawiadomili policję.Polka, 22-latka miała przed sobą całe życie. Była mamą dwóch uroczych chłopców – jej starszy synek Franek ma trzy lata, a młodszy Mariusz urodził się zaledwie półtora miesiąca temu. Niestety ich rodzinę spotkała tragedia. Kobieta zginęła w wyniku pobicia z rąk własnego narzeczonego. Tragedia zdarzyła się w Pile.

Polka
15.07.2020 10:18 Polka spaliła córeczkę w piecu i pojechała na wakacje. Kobieta bawiła się na weselu z chłopakiem, usłyszała wyrok

22-letnia Polka podpaliła swoją córeczkę w piecu. Zwłoki dziecka znalazła rodzina studentki. Bliscy dziewczyny powiadomili o wszystkim policję. Wówczas Agata F. została zatrzymana. O całej sprawie poinformował portal Fakt.plPolka spaliła swoje dziecko, a następnie pojechała na wakacje, bawiąc się na weselu ze swoim chłopakiem. To historia z 2018 roku, która wstrząsnęła całą Polską. Sytuacja miała miejsce w województwie lubelskim, ze wsi Majdan Kozłowiecki. Wyrodna matka musiała ponieść konsekwencje swojego czyny. Agata F. właśnie usłyszała wyrok.

nastolatka
10.07.2020 20:31 Polka od 16 lat mieszka w Katarze. Jej syn nie chce wracać do Polski, jedna rzecz zdecydowała o wszystkim

W rozmowie z portalem edziecko.pl Polka opowiedziała o życiu w Katarze. Jest ono tak diametralnie różne od tego, jakie prowadzi się w naszej ojczyźnie, że niektóre rzeczy trudno sobie wyobrazić. Ogromna różnica w jakości życia, a także w kulturze może zawrócić w głowie. Nie zawsze jest jednak kolorowo. Mimo to syn kobiety nie ma zamiaru wracać do Polski.Polka mieszkająca w Katarze od 16 lat opowiedziała, jak naprawdę wygląda życie w jednym z najbogatszych krajów na świecie. Wyznała także, dlaczego jej już dorosły syn nie ma zamiaru wracać do Polski, a nawet niechętnie przyjeżdża do ojczyzny na wakacje. Powód może zaskoczyć.

polka
28.06.2020 18:46 Polka i jej trzy córeczki zginęły tragicznie, pożegnano je w najpiękniejszy sposób. Sprawca usłyszał już zarzuty

Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów Van wpadł na latarnię, która złamała się na pół. W wyniku uderzenia pasażerki zginęły na miejscu. Mężczyzna, który spowodował wypadek, uległ lekkim obrażeniom. Został aresztowany, postawiono mu zarzuty spowodowania śmierci czterech osób, grozi mu dożywocie.Dzieci, sześcioletnia Klara, czteroletnia Liliana i zaledwie roczna Mila, jechały ze swoją mamą Karoliną Ciasullo vanem. Podczas jazdy w auto Polki wjechał samochód terenowy prowadzony przez zaledwie dwudziestoletniego chłopaka. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować ani Polki, ani jej dzieci, zginęły na miejscu. Rodzina pogrążyła się w wielkiej żałobie, w ciągu chwili z ich życia zniknęły cztery istnienia. Sprawca wypadku ma zaledwie 20 lat.Polka i jej dzieci nie żyją, smutne doniesienia z KanadyPolka i jej trzy córeczki zginęły w tragiczny sposób. Do zdarzenia doszło 18 czerwca w Brampton, Ontario. Ta nagła śmierć poruszyła całą kanadyjską Polonię, która obdarzyła rodzinę ogromnym wsparciem. Podczas uroczystości pogrzebowych wypowiedziano bardzo wzruszające słowa. Sprawca wypadku, w wyniku którego cztery osoby nie żyją, został aresztowany.

Agnieszka Włodarczyk
16.06.2020 11:01 Niewyobrażalna tragedia. Ciało Polki znalezione na balkonie we Włoszech, porażające informacje dotarły do kraju

Informacje o tragedii wstrząsnęły niemalże całym krajem. O śmierć kobiety z Polski powiadomiły włoskie media. Niestety, kiedy jej koleżanka wyszła na balkon towarzyszyć, znalazła ciało martwej 32-latki.Informacje o śmierci Polki we Włoszech podał portal Polsat News. Do tragicznych wydarzeń doszło 14 czerwca w niedzielę w miejscowości Nardo na Półwyspie Salentyńskim. Kiedy 32-letnia kobieta wyszła na balkon się poopalać, najprawdopodobniej doszło do wylewu wewnętrznego. Jej ciało znalazła koleżanka, która miała towarzyszyć jej w odpoczynku.

Mydło zamiast szamponu
31.05.2020 00:07 Polka wynalazła rzecz, na której punkcie oszalał świat. Wszyscy z niej skorzystamy

Polka, Róża Rutkowka, absolwentka School of Form Uniwersytetu SWPS, zaprojektowała coś, co może znacznie odmienić losy świata. Chodzi o ekologiczną alternatywę dla opakowań z plastiku. Wszyscy wiemy, że tworzywa sztuczne stanowią dla naszej planety, a co za tym idzie – także dla nas, ogromne niebezpieczeństwo. Eko-opakowania SCOBY mogą wpłynąć na znaczną poprawę tej sytuacji.Wielu naukowców z całego świata pracuje nad ekologicznymi zamiennikami plastiku. Powstaje wiele ciekawych projektów, z których część powoli trafia na rynek. Wśród nich znalazło się eko-opakowanie SCOBY. Możemy być dumni, bo jego pomysłodawczynią jest Polka!

tvp
15.05.2020 15:43 Aresztowano Polkę, która biła 51-letnią podopieczną z zespołem Downa. Słychać było tylko krzyki, wszystko nagrano

Polka zamieszkująca w Toskanii zajmowała się opieką nad 51-letnią kobietą z zespołem Downa. Jak podał Polsat News, okazało się jednak, że kobieta wyzywa, bije i poniża swoją podopieczną. Zainstalowane w mieszkaniu kamery potwierdziły przypuszczenia sąsiadów i rodziny. W chwili zatrzymania przez policję 65-latka była już spakowana i miała bilet powrotny do Polski.Polka, która miała sprawować opiekę nad 51-letnią włoszką z zespołem Downa, została zatrzymana przez policję. Opiekunka zamierzała uciec z Ceciny w Toskanii i wrócić do Polski. Nagrania pokazały okrutne zachowanie kobiety.

polka
03.05.2020 19:46 Zgwałcił ją, a teraz pozywa. ”Prosiłam go, mówiąc, że nie chcę”. Polka znowu przeżywa dramat

Polka przeżyła prawdziwe piekło. Jako niepełnoletnia została wykorzystana. Po tym co ją spotkało, musiała przeżywać kolejne trudne chwile. Odbył się proces, podczas którego była zmuszona opowiedzieć szczegóły swojego dramatu. Sytuacja, którą dziewczyna chciała puścić w niepamięć, wraca do niej do kilku latach.Polka przeżyła prawdziwe piekło. W wieku 16 lat została odurzona narkotykami i zgwałcona. Onet opisuje jej sprawę, zostało prowadzone postępowanie. Prosiłam go, mówiąc, że nie chcę – relacjonowała później dziewczyna. Trudny proces zakończył się wyrokiem więzienia dla jej oprawcy. Teraz, po kilku latach sprawa do niej powróciła, tym razem role mają zostać odwrócone.

polka
18.04.2020 15:04 Nastoletnia Polka każdego dnia ratuje życie. Wynalazek 17-latki jest niesamowity, nie spodziewała się takiego odzewu

Nastoletnia Polka, która swym czynem podbiła serca milionów Polaków, to licealistka Krysia Paszko. Dziewczyna interweniowała w niezwykle istotnej kwestii, zdecydowała się nieść pomoc i wsparcie potrzebującym. Jej przykładem idą kolejni Polacy!Polka, która zainicjowała niezwykły rodzaj pomocy, ma zaledwie 17 lat. Dziewczyna wciąż uczy się w liceum i kompletnie nie spodziewała się takiego odzewu. Teraz nie wie, jak z tym połączyć szkołę. Na szczęście na pomoc dzielnej nastolatce rusza szereg innych osób, które zainspirowała do czynienia dobra.