Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czego on się dowiedział o Anastazji?! Krzysztof Rutkowski ma pilnie zeznawać przed prokuraturą
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 26.06.2023 13:12

Czego on się dowiedział o Anastazji?! Krzysztof Rutkowski ma pilnie zeznawać przed prokuraturą

Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchany ws. Anastazji
fot. YouTube/Maja Rutkowski, Instagram/anastazja_pati, Krzysztof Rutkowski będzie przesłuchany ws. Anastazji

Sprawa Anastazji, która została znaleziona martwa na greckiej wyspie Kos, jest w ostatnim czasie jednym z głośniejszych medialnych tematów. W badanie tematu jej zaginięcia i morderstwa jest zaangażowany także Krzysztof Rutkowski i jego biuro detektywistyczne. Wraz ze swoją żoną wyjechali do Aten, gdzie mieli pomóc w odnalezieniu zaginionej jeszcze wtedy 27-latki z Wrocławia. 

Niestety w niedzielę 18 czerwca jedna z wolontariuszek znalazła jej ciało. 

Krzysztof Rutkowski odkrył wiele szokujących szczegółów sprawy Anastazji

Krzysztof Rutkowski wraz z żoną mieli dojść w Grecji do „szokujących faktów”, które rzucały nowe światło na sprawę morderstwa Anastazji. W piątek na youtubowym kanale Mai Rutkowski opublikował na ten temat materiał, jednak nie mógł ujawnić w nim zbyt wielu szczegółów ze względu na toczące się śledztwo. 

Jak ujawnił w piątek, w sprawie przed grecką policją miała zeznawać jego żona. Jak zdradził, podejrzanych o udział w zabójstwie Anastazji może łączyć wspólny biznes, co sugerowałoby drugie dno sprawy poza wcześniej podejrzewaną zbrodnią na tle seksualnym. 

Katarzyna Skrzynecka z mężem przekazali radosne nowiny. "Nie jesteśmy w stanie odpisać każdemu" masa gratulacji zalewa ich profile

Krzysztof Rutkowski będzie zeznawał w sprawie Anastazji

Krzysztof Rutkowski wrócił już do Polski. W poniedziałek 26 czerwca przekazał, że za kilka godzin zostanie przesłuchany przez prokuraturę w sprawie zabójstwa 27-latki. 

– Biuro Rutkowski organizuje briefing prasowy w dniu 26 czerwca 2023 r. o godzinie 13:15 przed Prokuraturą Okręgową we Wrocławiu, ul. Podwale 27, gdzie Krzysztof Rutkowski zostanie przesłuchany w związku z posiadanymi informacjami dotyczącymi zamordowania Anastazji Rubińskiej na wyspie Kos – czytamy w poście na Instagramie.

Krzysztof Rutkowski ujawnił, że w sprawie zatrzymano sześć osób

Kilka dni temu Krzysztof Rutkowski ujawnił, że w sprawie zostało zatrzymanych sześć osób, w tym jeden Grek. Wśród nich jest także główny podejrzany, czyli 32-letni obywatel Bangladeszu. Mężczyzna usłyszał zarzuty zabójstwa i gwałtu Polki, podczas gdy wcześniej był podejrzewany tylko o jej porwanie. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, dowody zebrane przez służby w dużej mierze wskazują na jego winę. Ponadto podejrzany zmieniał swoje zeznania, a także ustalono, że usuwał dane ze swojego telefonu. Mimo to udało się ustalić, że wyszukiwał między innymi hasła takie jak „jak usunąć ślady ze zwłok”. 

Źródło: Fakt

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania