Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska została porzucona. Rodzinny dramat pozostanie w niej na zawsze. Bolesne wyznanie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 30.12.2023 17:15

Pola Wiśniewska została porzucona. Rodzinny dramat pozostanie w niej na zawsze. Bolesne wyznanie

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska opowiedziała o przykrym wydarzeniu z dzieciństwa. Fot. youtube.com/@Ladne_Bebe

Pola Wiśniewska jest znana szerszej społeczności jako 5. żona Michała Wiśniewskiego, a także matka 2 jego dzieci. Niewiele osób zna szczegóły jej życia prywatnego, które toczyła przed związaniem się z popularnym piosenkarzem. Tymczasem Pola Wiśniewska właśnie udzieliła przełomowego wywiadu, w którym otworzyła się na temat swojej przeszłości, a w tym również niełatwego dzieciństwa. Okazuje się, że już jako 3-latka doświadczyła bardzo przykrej sytuacji, z którą przez lata ciężko jej było się pogodzić.

Pola Wiśniewska jest 5. żoną Michał Wiśniewskiego

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego opinia publiczna śledzi od lat. Fani lidera “Ich Troje” byli świadkami jego licznych związków, a także rozpadu tych relacji. Z Polą Wiśniewską artysta poznał się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zaiskrzyło między nimi za pośrednictwem popularnej aplikacji randkowej, a gdy spotkali się w realu, szybko stało się jasne, że narodziło się między nimi wielkie uczucie. W 2020 roku para wzięła ślub, a w następnych latach doczekała się dwójki dzieci — Noëla Cloé oraz Falco Amadeusa. Wspólnie para wychowuje 10 dzieci.

Wiele wskazuje na to, że między Polą a Michałem Wiśniewskim wszystko bardzo dobrze się układa. Żona wspiera artystę w walce o jego dobre imię, gdyż to zostało zszargane przez nieprawomocny wyrok sądu. Tymczasem okazuje się, że Pola Wiśniewska jeszcze całkiem niedawno sama zmagała się z dużymi, prywatnymi problemami. Jej mama zmarła w tym roku. Podczas najnowszego wywiadu, który już obiegł sieć, Pola opowiedziała, że miała z kobietą trudną relację. Okazuje się, że ta porzuciła ją w dzieciństwie.

TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość? Wykończona Pola Wiśniewska ujawniła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Przestała wychodzić, prawie nie śpi

Pola Wiśniewska została porzucona przez własną matkę

O życiu prywatnym Poli Wiśniewskiej sprzed poznania Michała Wiśniewskiego nie wiemy zbyt wiele. Kobieta była związana wcześniej z mężczyzną, z którym doczekała się 4 dzieci, podobnie jak jej obecny ukochany. Co jednak wiadomo o jej dzieciństwie? Pola właśnie otworzyła się na temat swojej przeszłości w rozmowie z Martyną Wyrzykowską i Natalią Hołownią na łamach podcastu “Mamy tak samo”. Wyznała, że jako dziecko musiała zmierzyć się z traumatycznym przeżyciem, ponieważ została porzucona przez swoją własną matkę, gdy była jeszcze małą dziewczynką.

Pochodzę z rozbitej rodziny, mam rodzeństwo, z którym nigdy się nie wychowywałam. Miałam trzy lata, gdy zostałam porzucona przez swoją mamę i już jako dziecko obiecałam sobie, że ja nigdy nie zostawię swoich dzieci (…) Niewiele mnie z nią łączyło. To jest temat, który swego czasu bardzo mnie bolał, bo (…) to trudne przeżycie. Jako mała dziewczynka przeżyłam to bardzo i zawsze myślałam, że moja mama do nas wróci, co oczywiście nigdy nie nastąpiło – opowiedziała Pola Wiśniewska.

ZOBACZ TEŻ: Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę. Co teraz z dziećmi?

Czy Pola Wiśniewska zdołała pogodzić się z mamą przed jej śmiercią?

W dalszej części rozmowy Pola Wiśniewska ujawniła, że fakt, że została w tak wczesnym dzieciństwie porzucona przez matkę, bardzo wpłynął na jej psychikę. Przez długi czas nie mogła uporać się z traumą z przeszłości. Niestety, mimo biegu lat, nigdy nie udało się jej pogodzić z rodzicielką. Kobieta zmarła, jednak ta wiadomość nie wywołała u Poli wielskiego smutku. Ponieważ ta porzuciła ją, gdy miała zaledwie 3 lata, nie miała z mamą żadnej więzi. Co więcej, jedyne uczucia, które do niej żywiła, były bardzo trudne i bolesne. Mimo wszystko trudno jej pogodzić się z tym, jak potoczyła się ich historia.

Ten temat przepracowałam, ale w dalszym ciągu jest on bolesny. Moja mama nie żyje, zmarła w tym roku i pamiętam, że jak się dowiedziałam o jej śmierci to nie było mi przykro, bardziej miałam poczucie, że jestem zawiedziona – dodała żona Michała Wiśniewskiego.