Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Śmieją się z ciebie". Pola Wiśniewska reaguje na wyrok. Wszyscy zobaczyli jej wiadomość do męża
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.11.2023 19:51

"Śmieją się z ciebie". Pola Wiśniewska reaguje na wyrok. Wszyscy zobaczyli jej wiadomość do męża

Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska zareagowała na wyrok Michała Wiśneiwskiego. Fot. instagram.com/wisniewska_pola

W ostatnich dniach cała Polska żyje głośnym wyrokiem Michała Wiśniewskiego. Wszyscy fani muzyka zastanawiają się, czy naprawdę trafi on na 1,5 roku więzienia? Jeśli odwołanie się do wyższej instancji nie wniesie do sprawy nic nowego, lider “Ich Troje” rzeczywiście będzie musiał stawić się na odbycie kary. Sam Michał Wiśniewski wydaje się jednak przekonany o swojej niewinności. Niezależenie od tego, co się wydarzy, może jednak liczyć na swoją żonę Polę.

Michał Wiśniewski usłyszał niekorzystny wyrok sądu

Michał Wiśniewski od lat jest wiązany z różnymi aferami i kontrowersjami, jednak nikt z fanów lidera “Ich Troje” nie podejrzewał, że byłby on zdolny do popełnienia poważnego przestępstwa. Mimo wszystkich przewinień, które popełnił od początku kariery, artysta wciąż jest bardzo lubiany, a najnowszy kontent, który tworzy w internecie, sprawia wrażenie, że wyszedł na prostą. 

Mimo to na Michała Wiśniewskiego padł cień konsekwencji czynów popełnionych w przeszłości. W 2021 roku wokalista został oskarżony o "doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości" w SKOK Wołomin. Ostatnie dni przyniosły zaskakujące rozwiązanie tej sprawy — sąd wydał wyjątkowo niekorzystny wyrok dla artysty, który liczył na szybkie i bezproblemowe rozwiązanie sprawy. Wiśniewski został skazany na karę 1,5 roku więzienia oraz grzywkę w kwocie 80 tys. złotych, a także pokrycie kosztów procesowych.

Michał Wiśniewski SKAZANY! Sąd wydał wyrok pozbawienia wolności dla lidera "Ich Troje". Ale to nie koniec

Pola Wiśniewska wspiera męża w trudnych chwilach

Tuż po tym, jak wieść o wyroku Michała Wiśniewskiego dostała się do mediów, artysta postanowił wydać oświadczenie, w którym powiedział, że jest niewinny i zamierza dalej walczyć o sprawiedliwy wyrok. Wyznał, że jest zaskoczony wyrokiem sądu, jednak nie chce się poddawać i zamierza na pewno apelować w tej sprawie. Najbardziej znamienne wydają się jednak słowa, które padły na koniec nagrania:

Z godnością zniosę odsiadkę, jeżeli będzie taka potrzeba, bo odsiadka za niewinność, to trochę jak prześladowanie. Chciano nadać SKOK-owi Wołomin i całej aferze twarz, no to nadano. Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem niewinny. I co, po aferze? Nie sądzę – stwierdził Wiśniewski.

Wiele wskazuje na to, że nadchodzące miesiące będą dla artysty walką o zachowanie dobrego imienia. Na całe szczęście w tej trudnej i niewątpliwie stresującej sytuacji może liczyć na swoich bliskich. Pola Wiśniewska już raz odniosła się do wyroku męża. Tym razem zamieściła w mediach społecznościowych wpis, który nie pozostawia złudzeń co do jej nastawienia. 

Pola Wiśniewska opublikowała zaskakujący post

30 października, gdy tylko wyszło na jaw, jaki wyrok usłyszał w sądzie Michał Wiśniewski, jego żona Pola postanowiła opublikować zdjęcie na Instagramie, na którym widać było wtulone w siebie małżeństwo oraz ich splecione dłonie na pierwszym planie. Tym drobnym gestem pokazała, że mąż może liczyć na jej wsparcie w każdej sytuacji. Jej najnowszy wpis tylko to potwierdza.

Wczoraj Pola Wiśniewska udostępniła na portalu swój portret, do którego dodała sugestywny opis. Żona lidera “Ich Troje” przytoczyła w nim słowa Mahatmy Gandhiego:

Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.

Nie ulega wątpliwości, że chciała w ten sposób przekazać, że wierzy w sądowe zwycięstwo swojego męża. 

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania