Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiśniewski i Pola zrobili sobie "przerwę" w związku? Właśnie opublikowała dezorientujące wideo. "Dzieci za Tobą tęsknią"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.07.2023 10:05

Wiśniewski i Pola zrobili sobie "przerwę" w związku? Właśnie opublikowała dezorientujące wideo. "Dzieci za Tobą tęsknią"

Czy Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zrobili sobie przerwę?, fot. TRICOLORS/East News
Czy Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska zrobili sobie przerwę?, fot. TRICOLORS/East News

Michał i Pola Wiśniewscy uznawani są za jedną z najpiękniejszych i najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Niedawno małżeństwo powitało na świecie swoje szóste dziecko - chłopczyka o niespotykanym imieniu Noël Cloé. Teraz jednak ukochana muzyka zamieściła w sieci zaskakujące wideo. Czyżby para zrobiła sobie przerwę w związku?

Michał i Pola Wiśniewscy zrobili sobie przerwę w związku?

Nie da się ukryć, że Michał Wiśniewski przez lata spotykał się z wieloma kobietami i tworzył niezwykle głośne medialne związki. Niektórzy nawet uważali, że muzyk “skacze z kwiatka na kwiatek” i nie potrafi się ustatkować. 

Obecnie od trzech lat lider zespołu Ich Troje związany jest z Polą Wiśniewską i nie widzi świata poza swoją ukochaną. Para doczekała się nawet dwójki wspólnych dzieci: urodzonego w 2021 roku Falco Amadeusa oraz powitanego na świecie w tym roku chłopca o imieniu Noël Cloé. Teraz jednak fani relacji gwiazd mogą mieć mały dylemat na temat przyszłości małżeństwa, a to wszystko z powodu najnowszego nagrania Poli na Instagramie.

Lata temu zniknęła z show-biznesu. Teraz Miszczak ściągnął ją do Polsatu, będzie gwiazdą w TTBZ

Pola Wiśniewska opublikowała nieoczekiwane nagranie. "Dzieciaki bardzo za Tobą tęsknią"

Od jakiegoś czas Pola Wiśniewska jest bardzo aktywna w social mediach i chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Na Instagramie gwiazdy można znaleźć głównie zdjęcia i nagrania z dziećmi, które bez wątpienia są oczkiem w jej głowie.

Teraz jednak ukochana Michała Wiśniewskiego zamieściła zaskakujące nagranie, które dało do myślenia wszystkim wiernych fanom tego małżeństwa. Na InstaStory gwiazdy pojawił się fragment zabawnego filmiku, na którym widzimy, jak kobieta dzwoni do swojego męża i dzieli się pewnym wyzwaniem.

Hej, to ja. Wiem, że powinniśmy mieć przerwę, ale chciałam tylko do Ciebie zadzwonić i powiedzieć Ci, że dzieciaki  bardzo za Tobą tęsknią i ja też bardzo za Tobą tęsknię

Wakacje dają się we znaki Poli Wiśniewskiej

Co ciekawe, żona Michała Wiśniewskiego za pomocą zgłaszającej się do odpowiedzi emotki, jaką zamieściła pod nagraniem, dała do zrozumienia, że idealnie utożsamia się z tą sytuacją. Wszystkich zmartwionych fanów małżeństwa muzyka, uspokajamy - jest to tylko forma niewinnego żartu.

Niestety, nagranie na profilu Poli Wiśniewskiej zostało ucięte w taki sposób, jakby kobieta naprawdę dzwoniła do męża. Wystarczy jednak wejść na profil, który oryginalnie zamieścił ten filmik, aby zrozumieć, że nie ma on nic wspólnego z tęsknotą za mężem. W ostatnich sekundach nagrania zza kamery odzywa się głos podpisany jako “sekretariat szkolny”. Mężczyzna informuje dzwoniącą kobietę, że musi przestać do nich wydzwaniać.

Całość jest po prostu próbą humorystycznego przedstawienia tego, jak mamy radzą sobie w okresie wakacyjnym z zamkniętymi placówkami i ciągłą obecnością dzieci w domu. Wygląda na to, że Pola Wiśniewska może obiema rękami podpisać się pod treścią zabawnego nagrania.

Zobacz nagranie:

Pola Wiśniewska instagram.png
Czy Pola Wiśniewska tęskni za Michałem Wiśniewskim?, fot. wisniewska_pola
Pola i Michał Wiśniewscy.jpg
Czy Pola Wiśniewska tęskni za Michałem Wiśniewskim?, fot. KAPIF
Pola i Michał Wiśniewscy 2.jpg
Czy Pola Wiśniewska tęskni za Michałem Wiśniewskim?, fot. KAPIF
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem