Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wykończona Pola Wiśniewska ujawniła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Przestała wychodzić, prawie nie śpi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.10.2023 20:21

Wykończona Pola Wiśniewska ujawniła, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Przestała wychodzić, prawie nie śpi

Pola Wiśniewska jest wykończona
Pola Wiśniewska jest wykończona, fot. KAPIF; Instagram/@wisniewska_pola

Pola Wiśniewska zamieściła właśnie dramatyczny post na swoim profilu na Instagramie. Ukochana lidera grupy Ich Troje wyznała, że jest już wykończona i nie ma czasu dla siebie. Fani natychmiast zaczęli przesyłać jej słowa otuchy i wsparcia.

Pola Wiśniewska zamieściła przygnębiający post

Ukochana Michała Wiśniewskiego chętnie udziela się na Instagramie i opowiada o kulisach swojego życia rodzinnego. Pola Wiśniewska razem z liderem zespołu Ich Troje wspólnie wychowuje nie tylko dwójkę swoich ukochanych dzieci -  Falco Amadeusa ora Noel Cloe, ale również jego pociechy z poprzednich małżeństw.

Gwiazda wielokrotnie zdradzała szczegóły swojego małżeństwa, a nawet pojawiła się w specjalnym materiale swojego męża, w którym wspólnie udają się na terapię i rozmawiają o problemach w swoim związku. Tym razem jednak żona muzyka podzieliła się inną smutną wiadomością, dotyczącą jej zdrowia.

Pola Wiśniewska 3.jpg
Pola Wiśniewska zamieściła dramatyczną wiadomość, fot. KAPIF
Pola Wiśniewska pokazała pierwsze nagranie z domu po porodzie. Aż nas zatkało, a dopiero co urodziła

Pola Wiśniewska zdradziła, że jest wykończona

Ukochana Michała Wiśniewskiego zamieściła właśnie w social mediach swoje zdjęcie, na którym z zadumą spogląda w obiekt. Zamiast pięknej fotografii fani natychmiast spostrzegli podpis, który bardzo ich zaniepokoił. Okazało się, że Pola Wiśniewska zdradziła tam, co obecnie dzieje się u niej w domu.

Partnerka lidera zespołu Ich Troje wyznała, że czuje się okropnie, a to wszystko z powodu choroby swoich dzieci. Z jej wpisu wynika, że już trójka jej pociech zmaga się z gorszym samopoczuciem i przez to ich mama nie może odpowiednio wypocząć i skupić się na sobie.

Kolejny tydzień i kolejne dziecko chore. Oznacza to mniej więcej tyle, że od trzech tygodni niewiele śpię, w ogóle nie mam czasu dla siebie i już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz wyszłam z domu #bezkomentarza.

Fani zawiedzeni zdrowiem Poli Wiśniewskiej

W dalszej części instagramowego wpisu żony Michała Wiśniewskiego widzimy, jak zwraca się do swoich fanów i życzy im zdrowia oraz dobrego samopoczucia.

Mam nadzieję, że u Was lepiej. Zdrowia dla wszystkich.

Internauci nie pozostali obojętni na wyznanie gwiazdy i natychmiast postanowili wesprzeć ją za pomocą pokrzepiających komentarzy. Pod najnowszym zdjęciem Poli Wiśniewskiej można znaleźć mnóstwo wpisów wiernych fanów, którzy życzą jej wytrwałości i sił.

Zdrówka dla wszystkich, a dla Pani cierpliwości, wytrwałości i snu

U nas znowu katar,młody przyniósł z przedszkola,ja od wczoraj dołączyłam. Dużo zdrówka dla Was

Kochana ja jedno dziecko i to samo od trzech tygodni ciągle coś dramat... Trzymaj się życzę Tobie jak i sobie dużo sił