Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Michała Wiśniewskiego o jego "pokucie". Mocne słowa obiegły sieć. Wiadomo, co go czeka?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 19.11.2023 13:35

Żona Michała Wiśniewskiego o jego "pokucie". Mocne słowa obiegły sieć. Wiadomo, co go czeka?

Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola
Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola

Pod koniec października Michał Wiśniewski usłyszał wyrok w sprawie dotyczącej wyłudzenia 2,8 miliona złotych. Nie da się ukryć, że decyzja sądu jest wyjątkowo niekorzystna. Fani muzyka zaczynają już spekulacje na temat czasu, który prawdopodobnie przyjdzie mu spędzić w więzieniu. Piosenkarz może jednak liczyć na wsparcie żony.

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok sądu

Michał Wiśniewski ma co prawda za sobą kilka burzliwych związków, ale od 2020 roku jest mężem Poli Wiśniewskiej, co zdaje się mu służyć. Para doczekała się dwóch synów, a także wspólnie wychowuje dzieci z poprzednich związków. Muzyk nie kryje swoich uczuć do partnerki, a także ma szczerą nadzieję, że obecna żona okaże się osobą, przy której się zestarzeje

W świetle ostatnich medialnych doniesień, gdy został skazany na 1,5 roku bezwzględnego więzienia i 60 tysięcy złotych grzywny, a także zobowiązany do pokrycia 20 tysięcy złotych kosztów sądowych, wsparcie najbliższych wydaje się bardzo ważne. 

Michał Wiśniewski jednak nie pójdzie do więzienia? Nagle zabrał głos ws. wyroku. "Jestem niewinny"

Michał Wiśniewski może liczyć na wsparcie żony

Michał Wiśniewski w prawie każdej swojej wypowiedzi na temat wyroku podkreśla, że czuje się niewinny. Piosenkarz zapewnił, że będzie odwoływać się od wyroku, który w obecnej chwili jest nieprawomocny. Nie wyklucza jednak, że sąd podtrzyma swoją decyzję i będzie musiał na 1,5 roku opuścić swoich najbliższych. Wokalista zespołu „Ich troje” zapewnił, że gdyby przyszło mu iść do więzienia, zniesie odsiadkę z godnością

Niedługo po ogłoszeniu wyroku pola Wiśniewska postanowiła odnieść się do sytuacji, publikując na swoim koncie na Instagramie wymowne zdjęcie z mężem, jak również słowa Mahatmy Gandhiego.

Pola Wiśniewska wspiera męża po wyroku sądu, fot. Instagram wisniewska_pola.JPG
Pola Wiśniewska wspiera męża po wyroku sądu, fot. Instagram/wisniewska_pola

ZOBACZ TEŻ: Szykuje się przełom w sprawie wyroku Michała Wiśniewskiego. Czeka już tylko na jedno. “Nie mogę się odzywać”

Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”

Żona Michała Wiśniewskiego postanowiła pozwolić swoim fanom na Instagramie zadać jej pytania. Żona muzyka następnie odpowiedziała na część z nich. Na jednej z odpowiedzi znajdowało się pytanie dotyczące zaufania, które doczekało się wymownej odpowiedzi:

Zawsze @m_wisniewski1972 [nazwa instagramowego konta Michała Wiśniewskiego, przyp. red.] – po jej słowach znajdował się znak nieskończoności oraz czerwone serce. 

Inne z pytań brzmiało: „boisz się, że Michał będzie musiał odpokutować?”. Żona muzyka ostro zareagowała na to pytanie, podkreślając, że obecnie wyrok sądu jest nieprawomocny i może się jeszcze zmienić.

Odpokutować? Niby za co? W art. 42 ust. 3, stwierdza się, że „każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie potwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu”. Wyrok mojego męża jest nieprawomocny. Nikt!, prócz tych, których sprawa dotyczy, nie ma wystarczającej wiedzy (na portalach plotkarskich się jej nie zdobędzie), więc proszę powstrzymać się od wyciągania pochopnych wniosków.

Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram wisniewska_pola 2.png
Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola
Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram wisniewska_pola 1.png
Żona Michała Wiśniewskiego o jego „pokucie”, fot. Instagram/wisniewska_pola
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?