Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska spakowała torby, a w mediach - plotki o rozstaniu. Już za granicą wreszcie zabrała głos
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 25.08.2023 21:07

Pola Wiśniewska spakowała torby, a w mediach - plotki o rozstaniu. Już za granicą wreszcie zabrała głos

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski
Pola Wiśniewska skomentowała plotki o rozstaniu. Fot. KAPiF

Kilka dni temu media grzmiały o rozstaniu Poli i Michała Wiśniewskiego. Żona lidera “Ich Troje” spakowała walizki i wyjechała do Paryża. Czyżby w tych dramatycznych plotkach znalazło się ziarno prawdy? Pola właśnie skomentowała medialne doniesienia na swój temat…

Czy Michał i Pola Wiśniewscy rozstali się?

Pola jest 5. żoną Michała Wiśniewskiego. Para poznała się w internecie, gdzie natychmiast między nimi zaiskrzyło. Nie trwało długo, jak para wzięła huczny ślub w 2020 roku. Wspólnie doczekali się zaskakująco dużej gromadki dzieci. Lider zespołu “Ich Troje” doczekał się 2 synków z nową żoną, Noëla Cloé oraz Falco Amadeusa. Sam jest jednak ojcem 4 dzieci z poprzednich związków. Pola natomiast również posiada 4 pociech z dawnych relacji. 

Mogłoby się wydawać, że para świetnie się dogaduje. W ubiegłym roku odnowili przysięgę ślubną, a niecałe pół roku temu przyszedł na świat ich najmłodszy syn. Jednak najnowsze doniesienia o tym, co dzieje się w domu Wiśniewskich, zdziwiły fanów. Media doniosły, że Pola i Michał postanowili się rozstać. 

WŁAŚNIE spełnia się straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Szokujące, co miało się teraz potwierdzić

Pola Wiśniewska wyjechała, opieka nad dziećmi spoczęła na barkach jej męża

Kilka dni temu cały internet obiegła informacja o nagłym rozstaniu Michała i Poli Wiśniewskich. Okazało się, że żona lidera “Ich Troje” faktycznie spakowała walizki i wyleciała do Paryża. Towarzyszyć miał jej jedynie najstarszy syn. Fanów dręczyło jednak pytanie, dlaczego para zdecydowała się spędzić końcówkę wakacji oddzielnie? 

Michał Wiśniewski w wymijający sposób odpowiedział na nie w rozmowie z “Faktem”:

Pola poleciała do Paryża na kilka dni ze swoim najstarszym synem. Ja zostałam z dzieciaczkami i sam tu urzęduję. Mam na szczęście do pomocy nianię i jest mama, więc to praca na pół etatu. Muszę przyznać jednak, że im jestem starszy, tym mam coraz większą radość w przebywaniu z bliskimi. Myślę sobie, że gdyby nie robota, mógłbym robić to na pełen etat – zdradził artysta.

Co jednak na ten temat ma do powiedzenia Pola?

Pola Wiśniewska komentuje plotki o rozstaniu

Pola Wiśniewska regularnie publikuje dla swoich fanów treści w mediach społecznościowych. Obserwuje ją spore grono internautów, bo aż 34 tys. Wielu z nich na bieżąco śledzi jej publikację, więc zdjęcie, na którym postanowiła odnieść się do plotek o rozstaniu, natychmiast przykuło sporą uwagę. 

Okazało się, że Wiśniewska wstawiła na swoją relację zrzut ekranu z artykułu jedno z portali plotkarskich, którego nagłówek głosił, iż postanowiła rozstać się z mężem. Postanowiła skomentować je w ironiczny sposób:

Miałam wracać, ale teraz to już sama nie wiem.

Wszystko wskazuje więc na to, że rozstanie pary media potraktowały metaforycznie, co Pola postanowiła humorystycznie skwitować. Fani Wisniewskich mogą odetchnąć z ulgą!

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces