Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Czyżby tęsknił za brzuszkiem?". Pola Wiśniewska pokazała wideo
Sara Karmańska
Sara Karmańska 14.02.2024 10:58

"Czyżby tęsknił za brzuszkiem?". Pola Wiśniewska pokazała wideo

Pola Wiśniewska pokazała nagranie z synem, fot. Instagram/wisniewska_pola
Pola Wiśniewska pokazała nagranie z synem, fot. Instagram/wisniewska_pola

Pola Wiśniewska, piąta żona lidera zespołu „Ich Troje” może poszczycić się okazałą gromadką potomstwa. Kobieta jest matką szóstki dzieci – czwórki z poprzedniego związku oraz dwóch chłopców, których ojcem jest Michał Wiśniewski. Także muzyk „wniósł” do ich związku czwórkę swojego potomstwa, którego doczekał się z poprzednimi żonami, więc para ma w sumie na koncie zaskakującą liczbę - 10 dzieci!

Pola Wiśniewska całkowicie poświęca się macierzyństwu

Para nie kryła, że ostatnia ciąża i poród Poli Wiśniewskiej nie należały do łatwych. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, to właśnie swój ostatni poród określiła mianem najgorszego, co jak jednak zauważyła, nie jest regułą. 

Jak zdradził z kolei muzyk z jednym z wywiadów, to jego żona zajmuje się dziećmi, poświęcając się w pełni macierzyństwie. Choć parze zdarza się korzystać z pomocy niani, zdaniem piosenkarza, robią to bardzo rzadko. Jak zdradził, stara się namawiać swoją małżonkę, by częściej korzystała z pomocy innych. 

Zdarza nam się [korzystać z pomocy niani, przyp. red.], ale ja twierdzę, że za rzadko. Pola nie chce, jest nastawiona na to, żeby przebywać z dzieckiem jak najwięcej czasu, ale przekonuję ją do tego. Tłumaczę, że jest to zawsze kosztem czegoś. Może mi się uda – powiedział reporterce „Jastrząb Post”.

Wiśniewski grał koncerty dla Leppera. Polityk dawał mu ogromne kwoty Mama Michała Wiśniewskiego rozważała najgorszy krok. Cudem ją uratowano. „Rozpacz zjadała mnie od środka”

Pola Wiśniewska aktywnie działa w mediach społecznościowych

Pola Wiśniewska swoja codziennością chętnie dzieli się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 36 tysięcy obserwatorów. Wśród jej postów nie brak nie tylko Michała Wiśniewskiego, ale również ich dzieci, w szczególności 3-letniego Falco Amadeusa i niespełna rocznego Noëla Cloé. Niedawno Pola Wiśniewska podzieliła się nagraniem zabawy ze starszym z chłopców. Filmikowi towarzyszył chwytający za serce opis:

Oglądam ten filmik kolejny raz i myślę sobie, że takie konkretne momenty chciałoby się zapamiętać na zawsze. Móc do nich wrócić za kilkanaście lat kiedy ten człowiek nie będzie już małym chłopczykiem, a wchodzącym w życie młodym mężczyzną. Nie da się. Jedyne co można zrobić, to cieszyć się nimi tu i teraz. Więc się cieszę. I doceniam.

ZOBACZ TEŻ: Pola Wiśniewska została porzucona. Rodzinny dramat pozostanie w niej na zawsze. Bolesne wyznanie

Pola Wiśniewska usłyszała zaskakujące słowa

Pod filmikiem nie zabrakło komentarzy fanów. Wiele osób dzieli się z Polą Wiśniewska podobnymi odczuciami związanymi z przemijającym czasem i dorastaniem dzieci. W komentarzach nie zabrakło także komplementów na temat figury Poli Wiśniewskiej, a także zaskakujące wyznanie jednej z internautek, która zaczęła dopytywać celebrytkę, czy jej syn także tęskni za brzuszkiem, prawdopodobnie odnosząc się do ich zabawy przedstawionej na filmiku.

  • Czyżby tęsknił za brzuszkiem? Moja nastolatka czasami odpala nostalgię i przytula się do mojego bebzona mówiąc „dooomek”.
  • Ćwiczy Pani coś, że taka forma?
  • Mam 10 letniego syna i prawie 2 miesięczną córkę. Tak ogromnie żałuję, że nie da się robić stop klatek i zatrzymywać takich właśnie momentów na dłużej. Cudowni jesteście!
  • Mam dwie córki – jedna 17, druga 13 lat – pamiętam jakby było wczoraj, jak płakały, bo im się coś złego śniło, albo trzymały mnie za rękę, jakby świat się miał zaraz skończyć, a już za chwilę moja starsza wkroczy w dorosłość. Jak sobie o tym pomyśle, że zaraz mi ucieknie w dorosłość, to mi się płakać chce, ale taka kolej rzeczy niestety.
  • Jest Pani cudowną i mądrą Mamą.
  • To będzie piękna pamiątka dla Falco i dla ciebie. Polu.
Pola Wiśniewska w 2023 roku, fot. KAPiF.jpg
Pola Wiśniewska w 2023 roku, fot. KAPiF

Źródło: Jastrząb Post