Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił! Czy coś wszyscy przegapili? Pola od razu zareagowała
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.11.2023 09:42

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił! Czy coś wszyscy przegapili? Pola od razu zareagowała

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram/m_wisniewski1972, wisniewska_pola
Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram/m_wisniewski1972, wisniewska_pola

Michał Wiśniewski od kilku lat związany jest ze swoją żoną Polą. Choć wokalista zespołu „Ich troje” ma za sobą burzliwą historię miłosną, u boku swojej najnowszej wybranki zdecydowanie się uspokoił i obecnie często trafia na nagłówki z powodu swojego życia rodzinnego. 

Ostatnio Michał Wiśniewski trafił na nagłówki

Ostatnio o Michale Wiśniewskim zrobiło się głośno po tym, jak zapadł wyrok w sprawie dotyczącej wyłudzenia 2,8 miliona złotych, które wokalista miał pożyczyć w SKOK Wołomin i nigdy ich nie zwrócić. Muzyk został uznany za winnego i usłyszał bardzo ostry wyrok. Piosenkarz został skazany na 1,5 roku bezwzględnego więzienia i 60 tysięcy złotych grzywny, a także zobowiązany do pokrycia 20 tysięcy złotych kosztów sądowych. 

Michał Wiśniewski odniósł się do wyroku w krótkim oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych. Wokalista kolejny raz zapewnił, że jest niewinny. 

Michałowi Wiśniewskiemu grozi wyrok. Proces już ruszył, lider "Ich Troje" może na 10 lat trafić za kratki

Michał Wiśniewski może liczyć na wsparcie najbliższych

Choć Michał Wiśniewski przechodzi ostatnio bardzo ciężki czas, ale może liczyć na wsparcie swoich najbliższych, w tym także swojej ukochanej żony. Pola Wiśniewska sama także dała temu wyraz, publikując wymowne zdjęcie na swoim InstaStories.

Jedno, co jest pewne — zarówno ja, jak i moja rodzina jesteśmy absolutnie po tej samej stronie, za co jestem im bardzo wdzięczny. Zresztą nie tylko oni, bo kto nie s*******ł z Titanica, to walczy o to, żeby nie zatonął – powiedział piosenkarz „Ich troje” w swoim oświadczeniu. 

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona?

Niedługo po tym, jak Michał Wiśniewski trafił na nagłówki z powodu swojego wyroku, muzyk pochwalił się, że właśnie się ożenił na swoim Facebookowym profilu. Na sytuację od razu zareagowała pola Wiśniewska, która podzieliła się postem męża na swoim profilu na Instagramie. 

Żona Michała Wiśniewskiego jest wyraźnie rozbawiona całą sytuacją i zdecydowała się jedynie na krótki komentarz, odnośnie zachowania swojego męża

…4 lata później.

Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram wisniewska_pola.JPG
Michał Wiśniewski właśnie ogłosił, że się ożenił. Co na to jego żona, fot. Instagram/wisniewska_pola
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego