Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska wydała komunikat niedługo po urodzeniu dziecka. Co się dzieje?
Michał Fitz
Michał Fitz 07.06.2023 18:58

Pola Wiśniewska wydała komunikat niedługo po urodzeniu dziecka. Co się dzieje?

Pola Wiśniewska
instagram.com/wisniewska_pola

Pola Wiśniewska całkiem niedawno urodziła Michałowi Wiśniewskiemu drugiego syna. Teraz znaczną większość jej czasu zajmuje wychowywanie malutkiego Noela oraz opieka nad jego nieco starszym bratem, Falco. Jak widać, ma przy tym czas na głębsze refleksje.

W mediach społecznościowych podzieliła się bowiem mądrym przesłaniem. Czyżby było ono kierowane do kogoś konkretnego?

Pola Wiśniewska i jej refleksja

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych Poli pojawiają się niemal same zdjęcia jej najmłodszych pociech. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i udostępniła planszę z głębokim przesłaniem. Jednocześnie nie wytłumaczyła kontekstu, dlatego nie wiemy, czy kierowała tę myśl do kogoś szczególnego.

- Są w życiu rzeczy, które warto i są takie, które się opłaca. I nie zawsze to, co warto się opłaca, nie zawsze to, co się opłaca warto

"Rączka się pojawiła". Cichopek i Kurzajewski zachwyceni dzieckiem podczas USG. Mała dziewczynka skradła ich serce

Pola Wiśniewska o wychowaniu dwóch młodych synów

Nie ma wątpliwości, że Pola jest teraz zmęczoną mamą. W końcu Falco wciąż jest jeszcze bardzo młody, a przy noworodku roboty jest jeszcze więcej. Wiele osób ostrzegało ją też, że chłopcy będą największym problemem wspólnie. Podejrzewano, że starszy będzie zazdrosny o młodszego.

Rzeczywistość jednak okazała się dużo bardziej łaskawa dla doświadczonej mamy. Pola przyznała, że starszy Falco doskonale rozumie, kim jest dla niego Noel i w ogóle nie jest o niego zazdrosny. Wręcz przeciwnie, tuli go i stara się z nim bawić.

Pola Wiśniewska - dzieci

Wiele mówi się o tym, jak liczne potomstwo ma Michał Wiśniewski. W końcu Noel to już jego szósta pociecha. Nie wszyscy mogą sobie jednak zdawać sprawę z tego, że również jego małżonka ma gromadkę dzieci.

Poza dwójką urodzoną wokaliście może pochwalić się także czwórką innych pociech. Już wcześniej rodziła dwóch synów, Adama i Piotra, dlatego wychowanie Noela i Falco nie jest dla niej aż takie wymagające. Poza nimi jest także mamą dla Julii i Poli.

Zobacz zdjęcie:

Pola zrzut.JPG
instagram.com/wisniewska_pola
Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz