Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska pokazała, co pozwala robić Falco z najmłodszym synem. Niesłychane nagranie trafiło do sieci
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 03.06.2023 22:18

Pola Wiśniewska pokazała, co pozwala robić Falco z najmłodszym synem. Niesłychane nagranie trafiło do sieci

Pola Wiśniewska, Falco
fot. instagram.com/wisniewska_pola, instagram.com/m_wisniewski1972

Pola i Michał Wiśniewscy niedawno powitali na świecie kolejne dziecko. Ich synek Noël nie ma nawet miesiąca, jednak jego osoba budzi ogromny entuzjazm wśród fanów pary. Mama chłopca właśnie pokazała, jak wygląda relacja Noëla i jego niewiele starszego brata Falco.

To, co Pola Wiśniewska pozwala Falco robić z braciszkiem, jednych szokuje, innych rozczula. Do internetu właśnie trafiły najnowsze wspólne kadry rodziny. To trzeba zobaczyć!

Pola i Michał Wiśniewscy mają już dwójkę synów

Relacja Poli i Michała Wiśniewskich rozpoczęła się w 2019 roku, gdy para poznała się przez internet. W krótkim czasie zakochali się w sobie, a w kwietniu 2020 roku wzięli ślub. Niecały rok później na świat przyszedł ich syn Falco. Oprócz niego każde z małżonków ma czwórkę dzieci z poprzednich związków. Mimo to para zdecydowała się powiększyć rodzinę jeszcze bardziej — w związku z tym w połowie maja świętowali narodziny drugiego wspólnego synka, Noëla. 

Pola i Michał Wiśniewscy lubią chwalić się w mediach społecznościowych kadrami z życia rodziny. Niemal od razu po narodzinach drugiego dziecka powiadomili fanów o tym, jak będzie się nazywać. Od tego czasu regularnie wrzucali do sieci zdjęcia malutkiego chłopczyka. Doczekały się one niesamowitego rozgłosu! Nie inaczej stało się z najnowszym nagraniem, poświęconym relacji Falco i Noëla.

Justyna Kowalczyk pokazała syna. Poruszające zdjęcie obiega sieć

Pola Wiśniewska obawiała się, jak będzie wyglądać relacja Falco i Noëla

Pola i Michał Wiśniewscy obawiali się reakcji Falco na pojawienie się w domu noworodka. Gwiazda zdradziła, że przed porodem ostrzegano ją, że chłopczyk może być zazdrosny o młodszego brata:

– Mówili: „Falco NA PEWNO będzie zazdrosny o maluszka” lub „Jak się urodzi Mały, to Falco dopiero Wam pokaże”. I co? I nic! Nikt się nie spodziewał, że Falco będzie taki troskliwy i kochający. Noela ciągle głaszcze, tuli i całuje. I dzieli się z nim wszystkim (wczoraj nawet nakarmił go swoim deserem 😅) Także dobrze jest. Póki co – pisała Pola w opisie najnowszego posta na Instagramie.

Okazuje się, że Wiśniewscy nie mają na razie czym się martwić. Potwierdza to nie tylko wyjątkowo urocza sesja dwójki braci, którą udostępniła na Instagramie Pola, ale również nagranie, na którym widać, jak chłopcy spędzają wspólnie czas.

Pola Wiśniewska pokazała, w jaki sposób Falco spędza czas z młodszym bratem

Na najnowszym nagraniu z domu Wiśniewskich widać, jak Falco leży na kanapie razem z braciszkiem. Delikatnie przytula Noëla do siebie i uśmiecha się do kamery. Już na pierwszy rzut oka widać, że bracia dzielą ze sobą piękną relację. Reakcja fanów na filmik opublikowany na Instagramie była bardzo pozytywna. Internauci chwalili Polę, iż ta nie boi się oddawać Noëla pod opiekę starszego brata. Dzięki temu, że w jakimś stopniu pozwala mu się nim opiekować, więzi rodzeństwa znacząco się zacieśniają!

– Pola doświadczona mama i mądra kobieta, to pozwala Falkowi leżeć z maluszkiem, nie jak niektóre mamy, że drugie dziecko jak jest w domu, to może tylko obserwować. Brawo Pola – czytamy pod postem.

– Cudni. Przypomnieli mi się moi chłopcy, jak też się tak tulili. Ach dzieci szybko rosną, trzeba łapać takie chwile na pamiątkę – pisała fanka. 

– Polu chłopaki super. Bracia na 102. Cudowni. Wielkie gratulacje – dodał ktoś inny.

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik