Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Okropne oszustwo. Pola Wiśniewska właśnie je odkryła, chodzi o Michała Wiśniewskiego
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.09.2023 16:28

Okropne oszustwo. Pola Wiśniewska właśnie je odkryła, chodzi o Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska
Ktoś podszywa się pod Michała Wiśniewskiego. Fot. KAPiF

Pola Wiśniewska właśnie przekazała za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych bardzo ważną wiadomość. Odkryła wielkie oszustwo dot. Michała Wiśniewskiego. Gwiazda natychmiast zareagowała.

Michał i Pola Wiśniewscy są jedną z najpopularniejszych par

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną żonę, Polę, po tym, jak zakończył cztery swoje poprzednie relacje. Liderowi “Ich Troje” udało się jednak odnaleźć szczęście u boku ukochanej kobiety, a to wszystko tam, gdzie najmniej mógł się tego spodziewać — w Internecie. Para zaręczyła się w 2019 roku, natomiast ślub wzięli rok później.

Na przestrzeni kilku następnych lat Wiśniewscy doczekali się dwójki synków — Falco Amadeusa oraz Nöel Cloè. Pola regularnie publikuje na swoich mediach kadry, na których widać, jak chłopcy powoli dorastają. Często również informuje fanów wokalisty o różnych wydarzeniach z życia rodziny. Tak samo stało się i w tym przypadku.

Michał Wiśniewski zdradził pełne imię nowo narodzonego syna. Oznacza „Boże Narodzenie”

Pola Wiśniewska często udziela się w mediach społecznościowych

16 maja Michał i Pola Wiśniewscy po raz drugi powitali na świecie swoje wspólne dziecko, Nöela Cloè. Wybór imienia dla chłopca wywołał w sieci wiele kontrowersji, jednak szczęśliwa para nie przejmowała się złośliwymi docinkami internautów. 

Polę Wiśniewską obserwuje na Instagramie niemal 35 tys. fanów. Dumna mama bardzo często publikuje na platformie zdjęcia swoje, ale i swoich dzieci, a także informuje, jak dogadują się one ze sobą. Sama również cały swój wolny czas poświęca na opiekę nad synkami, ale również dziećmi Michała Wiśniewskiego z poprzednich związków, a także swoich ze swojego poprzedniego małżeństwa. Celebrytce zdarza się także używać Instagrama do rozpowszechniania ważnych informacji, tak, jak miało to miejsce kilkanaście godzin temu.

Pola Wiśniewska obnażyła oszustwo

Pola Wiśniewska opublikowała na swoim Instagramie zaskakujący komunikat. Okazało się, że ktoś postanowił podszyć się pod jej męża na Instagramie. Popularni ludzie nieustannie muszą liczyć się z tym, że ktoś będzie chciał wykorzystać ich sławę do własnych celów, dlatego tak istotne jest, by zwracali uwagę na to, co dzieje się w sieci.

Żonie Michała Wiśniewskiego na szczęście w porę udało się zareagować. Pola opublikowała na swojej relacji screeny, na których widać, jak użytkownik “m_wisniewski956_livechat_page” podszywa się pod wokalistę. Celebrytka oznaczyła je naklejką z napisem “fake”, a na następnym kafelku ostrzegła:

Uwaga!!! Fake konto!

Projekt bez nazwy - 2023-09-28T154857.256.png
Ktoś podszywa się pod Michała Wiśniewskiego. Fot. Instagram/Pola Wiśniewska
Projekt bez nazwy - 2023-09-28T154924.867.png
Ktoś podszywa się pod Michała Wiśniewskiego. Fot. Instagram/Pola Wiśniewska
Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?