Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska pierwszy raz wstawiła zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok
Michał Fitz
Michał Fitz 19.05.2023 10:33

Pola Wiśniewska pierwszy raz wstawiła zdjęcie z synkiem. Rozczulający widok

Pola Wiśniewska
instagram.com/wisniewska_pola

Kilka dni temu Pola Wiśniewska urodziła liderowi “Ich Troje” już drugie dziecko. Choć świeżo upieczona mama na pewno dochodzi jeszcze do siebie, już postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych fotką swojej nowej pociechy.

Co ciekawe, jeszcze wcześniej, w zasadzie kilka godzin po porodzie, wdała się w dyskusję z krytykującą ją internautką.

Pola Wiśniewska pokazała synka

Pola Wiśniewska opublikowała w swojej instagramowej relacji urocze zdjęcie synka. Nie pokazała go jeszcze w pełnej okazałości, a sprytnie dawkuje fanom wizerunek pociechy. Póki co wrzuciła fotkę jego uroczej, malutkiej dłoni. Już to wystarczyło, by jej obserwujący się rozczulili.

Później udostępniła bowiem prywatną wiadomość od jednej z fanek. Ta napisała jej, że te malutkie rączki potrafią objąć całe serce. Pola ewidentnie się z tym stwierdzeniem zgadza.

Ujawniono porażające szczegóły śmierci Kacpra Tekielego. Andrzej Bargiel starał się go ratować

Pola Wiśniewska o imieniu dziecka

Syn Wiśniewskich, jak przystało na lidera “Ich Troje”, nie mógł dostać klasycznego, polskiego imienia. Rodzice nazwali go więc Noël Cloé. Internauci szybko zaczęli ten wybór krytykować. Niektórzy twierdzili, że drugie z imion jest typowo kobiecie. Wówczas zareagowała Pola.

Ta, choć przecież była raptem kilkanaście godzin po porodzie, odpowiedziała jednej z komentujących na Instagramie. Stanowczo napisała jej, by ta najpierw się doinformowała, a potem pisała komentarze w sieci.

Ile dzieci ma Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska ewidentnie bardzo lubi rolę mamy. Noël Cloé jest bowiem szóstym dzieckiem nie tylko dla Michała. Jego żona również może pochwalić się piątką pociech. Z wokalistką ma jeszcze innego syna, Falco Amadeusa.

Kobieta zakładała jednak rodzinę na długo przed poznaniem piosenkarza. W efekcie już w momencie wiązania się z nim mogła pochwalić się czwórką pociech. Jest mamą dla Piotra, Adama, Julii i Poli.

Zobacz post:

Pola Wiśniewska zrzut.JPG
instagram.com/wisniewska_pola
Powiązane
13 posterunek
Wielki test wiedzy o 13 posterunku. Kim był Rysio? Jak dobrze pamiętacie ten kultowy serial?