Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Pola Wiśniewska opuściła dom". Aktualna żona lidera "Ich troje" zamieściła komunikat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.09.2023 10:34

"Pola Wiśniewska opuściła dom". Aktualna żona lidera "Ich troje" zamieściła komunikat

Pola Wiśniewska zamieściła komunikat w sprawie Michała Wiśniewskiego
Pola Wiśniewska zamieściła komunikat w sprawie Michała Wiśniewskiego, fot. KAPIF

Michał i Pola Wiśniewscy stanowią obecnie jedno z najpopularniejszych polskich małżeństw. I choć para jest ze sobą nieprzerwanie od czterech lat oraz doczekała się dwójki dzieci, wciąż nie brakuje komentarzy na temat jej rzekomego rozstania. W końcu głos zabrała sama fotografka. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Michał i Pola Wiśniewscy są jedną z piękniejszych par

Każdy, kto jest fanem Michała Wiśniewskiego, doskonale wie, że jego życie miłosne należało raczej do przewrotnych i burzliwych. Po czterech nieudanych małżeństwach muzyk odnalazł w końcu upragnione szczęście i związał się  z fotografką Polą Wiśniewską. Para zaręczyła się w grudniu 2019 roku, a już rok później mogli nazywać się małżeństwem.

Zakochani od początku wzbudzają sympatię internautów swoim gorącym uczuciem i autentycznością, z jaką przedstawiają je w mediach. Wspólnie okazują sobie mnóstwo wsparcia, a o kryzysach w związku nie boją się rozmawiać z terapeutą, co mogliśmy zaobserwować w filmach na kanale piosenkarza na YouTube.

Od jakiegoś czasu w mediach krążą jednak plotki na temat rzekomego rozstania gwiazd. W końcu głos zabrała sama zainteresowana i zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.

Michał Wiśniewski Pola 1.jpg
Michał i Pola Wiśniewscy są jedną z najgorętszych par, fot. KAPIF
Kamil Stoch z żoną zabalowali na weselu. Szczęka opada jak byli ubrani, tak nie ubiera się żaden weselnik

Pola Wiśniewska wyjechała za granicę

Pomimo faktu, że para doczekała się dwójki pięknych dzieci - Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé, fani nie ustają w spekulacjach na temat rzekomego rozstania zakochanych. Dowodem w tej sprawie miał być między innymi wakacyjny wyjazd fotografki. Sama Pola Wiśniewska podeszła do sprawy bardzo humorystycznie i nawiązywała do pełnych grozy tytułów na swoim Instagramie.

Miałam wracać, ale teraz to już sama nie wiem

Nie jest to jednak jedyny tekst, na jaki w ostatnim czasie zdecydowała się ukochana Michała Wiśniewskiego. Gdy jeden z internautów zapytał ją wprost o przyszłość jej związku, nie wahała się ponownie użyć ironii.

"Pola Wiśniewska opuściła dom"

Z ostatniego wpisu gwiazdy można wywnioskować, że towarzyszyła mężowi podczas jego koncertu w Boguchwale, który miał miejsce w ramach jubileuszowej trasy z okazji 35-lecia działalności artystycznej grupy Ich Troje. Na ekranie pojawiło się nawet nagranie, na którym fotografka złożyła mu wzruszające życzenia. Później na jej profilu na Instagramie pojawił się post, w którym nawiązała do niedzielnego występu.

„Gdy wybije północ, Kopciuszek musi opuścić bal”. Tak właśnie było tego wieczoru, ni mniej, ni więcej. A wieczór był wspaniały i naprawdę żal było wracać! @m_wisniewski1972 dziękuje za te krótkie chwile

Podczas gdy większość komentujących skupiła się na pięknym wyglądzie gwiazdy, jeden z internautów postanowił w ironiczny sposób nawiązać do głośnych plotek o rozstaniu małżeństwa.

O co chodzi!!! Przecież zostawiłaś męża i wyjechałaś do Francji!!!

Pola Wiśniewska dała się wciągnąć w tę zabawę i w równie żartobliwy sposób odpowiedziała fanowi. Swój wpis opatrzyła roześmianymi emotkami.

Pola Wiśniewska opuściła dom

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik