Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie tylko Falco i Noel! Pola Wiśniewska ma jeszcze 4. innych pociech, jedna z nich jest już pełnoletnia
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 31.08.2023 10:47

Nie tylko Falco i Noel! Pola Wiśniewska ma jeszcze 4. innych pociech, jedna z nich jest już pełnoletnia

Pola Wiśniewska jest matką szóstki dzieci
Pola Wiśniewska jest matką szóstki dzieci, fot. Instagram/wisniewska_pola

Pola Wiśniewska i wokalista grupy „Ich troje” mogą pochwalić się liczną gromadką. Kilka miesięcy temu na świat przyszła ich najmłodsza pociecha, czyli Noël Cloé. To drugi wspólny syn pary, która stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku.

Dzieci Michała i Poli Wiśniewskich

Wraz z poślubieniem Michała Wiśniewskiego Pola znalazła się w świetle reflektorów. Wcześniej kobieta nie była celebrytką, stąd szczegóły jej życia są znane tylko w takim zakresie, o jakim sama decyduje się opowiedzieć. Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wiele związków – Pola jest jego piątą żoną. Wokalista „Ich troje” w poprzednich związkach doczekał się także czwórki dzieci – dwójki z Mandaryną i dwójki z Anną Świątczak. 

Także Pola Wiśniewska może poszczycić się sporą gromadką dzieci, których doczekała się przed poznaniem Michała Wiśniewskiego. Para w sumie ma aż dziesiątkę pociech.

Piotr Gąsowski wyleciał z kraju! "Dramat" zdarzył się szybko. Smutne, co go spotkało

Pola Wiśniewska jest matką szóstki dzieci

Poza dwoma chłopcami, których Pola Wiśniewska doczekała się z Michałem Wiśniewskim, kobieta jest także matką czwórki innych dzieci. Jej najstarszą pociechą jest pełnoletnia Julia, później na świat przyszli: 15-letni Adam, 11-letni Pola, 9-letni Piotr. Jak widać w przeszłości zdecydowała się na nieco bardziej tradycyjne imiona niż jej mąż, który jest znany z lekkiej ekstrawagancji w tym temacie.

18 lat temu imię Julia było oryginalne. Reszta dzieciaków, to prócz Julci, Adaś, mała Pola, Piotr i oczywiście Falco – ujawniła Pola Wiśniewska w 2021 roku.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego

Pola Wiśniewska nie chwali się swoimi poprzednimi związkami, ponieważ mimo ślubu z celebrytą postanowiła, że woli wieść życie z dala od medialnego zgiełku. Kobieta ceni sobie przestrzeń i prywatność, a rodzina jest dla niej bardzo ważna.Michał Wiśniewski w rozmowie z Joanną Janachowską wspomniał ich ślub. Jak zapewnił, wcale nie był on pochopną decyzją:

My niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. Tak że to też nie jest tak, że to było jakieś nieprzemyślane. My ze sobą mieszkaliśmy prawie rok. Wzięliśmy ślub w marcu, w połowie marca, a mieszkaliśmy ze sobą od lipca, a byliśmy ze sobą od kwietnia. To nie jest tak, że robiliśmy to na jakiegoś chybcika – zacytował jego słowa portal „Styl.fm”.

Źródło: Styl.fm

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik