Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Wiśniewskiego po miesiącach milczenia przemówiła. "To koniec"
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.07.2024 21:28

Żona Wiśniewskiego po miesiącach milczenia przemówiła. "To koniec"

Michał i Pola Wiśniewscy
fot. KAPiF

Pola Wiśniewska, która do pewnego czasu trzymała się z dala od show biznesu, teraz zaczyna wychodzić z cienia swojego sławnego męża. Niedawno towarzyszyła ukochanemu na branżowych evencie, a teraz otworzyła się w mediach społecznościowych. 

Pola Wiśniewska zaczęła wychodzić z cienia swojego męża

Pola Wiśniewska to żona i matka dwójki dzieci Michała Wiśniewskiego. Na początku kobieta była dość tajemniczą postacią. Nie wiedzieliśmy bowiem o niej zbyt wiele. Od pewnego czasu jest jednak coraz bardziej aktywna w sieci, założyła m.in. konto na Instagramie, gdzie chętnie rozmawia z fanami. 

Jak się okazuje, drugie dziecko z Wiśniewskim, to w rzeczywistości szósta pociecha Poli. Jej najstarsza córka, Julia, jest już pełnoletnia. Pola w pełni skupiła się na wychowaniu dzieci i macierzyństwie. Jak wszyscy wiemy, nie jest to tak proste, jak może się wydawać. Pola Wiśniewska opublikowała na Instagramie post o radzeniu sobie ze stresem. 

Jerzy Stuhr nie żyje. Syn właśnie przekazał druzgocące wieści Joanna Kurowska wspomina Jerzego Stuhra w poruszających słowach. "Umarła legenda i mistrz"

Pola Wiśniewska szczerze o radzeniu sobie ze stresem

Pomimo tego, że Pola Wiśniewska stała się aktywna w sieci, w ostatnim czasie znacząco ograniczyła ilość dodawanych postów. Dziś jednak wróciła na Instagram z obszernym wpisem. Wyjaśniła, że mierzyła się z poważnymi zaburzeniami. 

Zaburzenia odżywiania, zaburzenia hormonalne, snu, poważna arytmia serca, trądzik różowaty – to pokłosie chronicznego stresu, którego doświadczyłam. Dziś mogę powiedzieć, że ta historia zakończyła się szczęśliwie, ale wtedy nie było łatwo - czytamy. 

Następnie wyjaśniła, jak wyglądała jej codzienność w ostatnim czasie. 

Nie mogłam jeść, więc w 1,5 tygodnia schudłam 6kg, nie mogłam spać, bo myśli nie dawały spokoju, ciągle byłam zdenerwowana, nie miałam na nic siły. Wtedy, jakimś dziwnym trafem, wpadła mi w ręce książka o przyciąganiu do naszego życia wszystkiego co dobre (światowy bestseller) - dodała. 

Internauci wyrazili wsparcie w komentarzach

Pod postem opublikowanym przez Polę Wiśniewską pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od internautów. W ich wpisach możemy przeczytać: 

  • Pani Polu, czuję do Pani dużą sympatię, mimo, że znam tylko z ekranu. Słuchałam podcastów, podoba mi się w Pani taki wewnętrzny spokój, sposób bycia, skromność i taka "normalność". Wobec tego życzę samych sukcesów i spełnienia! 
  • Pani Polu po tylu ciążach wyglada Pani fenomenalnie. To jest nie do pomyślenia jak można być tak idealną. 
  • Mam do Pani ogromny szacunek. Jak udziela Pani wywiadu to widac mądrość życiowa i wielkie serce.