Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę. Co teraz z dziećmi?
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 13.12.2023 18:45

Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę. Co teraz z dziećmi?

Pola Wiśniewska usłyszała diagnozę, fot. Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram/wisniewska_pola
Pola Wiśniewska usłyszała diagnozę, fot. Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram/wisniewska_pola

Pola Wiśniewska przekazała fanom niepokojące wieści na temat stanu zdrowia swojej rodziny. Ujawniła także, co z dziećmi. 

Pola Wiśniewska jest żoną Michała Wiśniewskiego od 2020 roku

Pola Wiśniewska stała się rozpoznawalna za sprawą swojego związku z Michałem Wiśniewskim. Para poznała się za pośrednictwem aplikacji randkowej, a na pierwszej randce towarzyszyła im przyzwoitka. Michał Wiśniewski nie ukrywał jednak, że chciałby stworzyć z Polą związek na resztę życia. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 2020 roku. 

Pola Wiśniewska wraz z Michałem Wiśniewskim doczekała się w sumie dziesiątki potomstwa – para ma dwóch wspólnych synów, a dodatkowo każde z nich może się poszczycić czwórką dzieci z poprzednich związków. 

Michał Wiśniewski tak wypowiedział się o Polsce. Niektórzy mogą wyjść z siebie, mocne słowa aż zatykają Pilny apel prawnika Michała Wiśniewskiego. Gwiazdora czeka 1,5 roku za kratami? Teraz sytuacja jest jasna

Pola Wiśniewska wielokrotnie została mamą

Pola Wiśniewska jest mamą szóstki dzieci. Jej najstarszą pociechą jest pełnoletnia Julia. Po niej na świat przyszli 15-letni Adam, 11-letnia Pola i 9-letni Piotr. Już ze związku z Michałem Wiśniewskim gromadka powiększyła się o dwóch chłopców – niespełna rocznego Noela Cloe i 2-letniego Falco Amadeusa.

18 lat temu imię Julia było oryginalne. Reszta dzieciaków, to prócz Julci, Adaś, mała Pola, Piotr i oczywiście Falco – ujawniła w 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski jednak nie pójdzie do więzienia? Nagle zabrał głos ws. wyroku. “Jestem niewinny”

Pola Wiśniewska usłyszała diagnozę

Przy tak licznej gromadce nietrudno o różnego rodzaju choroby i małe tragedie. Jak poinformowała Pola Wiśniewska na niedawnym stories na swoim profilu na Instagramie, obecnie musi przebywać w domu z powodu zapalenia oskrzeli. Nie jest jednak jasne, czy to ona sama jest chora, czy może któreś z jej dzieci. 

Niemniej jednak i tak jest to problem dla całej rodziny – przy takiej gromadce nietrudno o zarażenie się, a chore dziecko bez wątpienia bardzo cierpi. Taka sytuacja nie jest łatwa także dla matki, która musi się takim domownikiem zająć, często niezależnie od własnego stanu zdrowia, równocześnie nie zapominając o swoich innych obowiązkach. 

Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram wisniewska_pola 1.JPG
Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram/wisniewska_pola
Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram wisniewska_pola 2.JPG
Pola Wiśniewska usłyszała przygnębiającą diagnozę, fot. Instagram/wisniewska_pola
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem