Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?
Sara Karmańska
Sara Karmańska 30.10.2023 22:25

TAK Pola zareagowała na skazanie Michała Wiśniewskiego. Przekazała mężowi ukrytą wiadomość?

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu, fot. Canva/Vladimir Cetinski, Getty Images, Instagram/wisniewska_pola
Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu, fot. Canva/Vladimir Cetinski, Getty Images, Instagram/wisniewska_pola

Michał Wiśniewski usłyszał przykrą wiadomość. Zapadł wyrok w sprawie sprzed kilkunastu lat, która dwa lata temu została skierowana do sądu. Po tym jak niespełna przed tygodniem rozpoczął się proces, wokalista grupy „Ich troje” usłyszał wyjątkowo niekorzystny wyrok sądu. Co na to Pola Wiśniewska?

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok sądu

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok sądu, który skazał wokalistę zespołu „Ich troje” na 1,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności i 60 tysięcy złotych grzywny. Muzyk musi ponadto pokryć 20 tysięcy złotych kosztów sądowych. Wszystko przez to, że piosenkarz 17 lat temu wyłudził 2,8 miliona złotych ze SKOK Wołomin. 

Jeszcze przed zapadnięciem wyroku w sprawie Michał Wiśniewski zapowiedział, że jeśli wyrok będzie dla niego niekorzystny, będzie składał apelację

Różnimy się z panem prokuratorem w oglądzie tej sprawy. Ja się czuję niewinny, a on żąda 1,5 roku więzienia. To wiąże się ze strachem, ale nie przed więzieniem czy karą, a przed niesprawiedliwością.

Michał Wiśniewski SKAZANY! Sąd wydał wyrok pozbawienia wolności dla lidera "Ich Troje". Ale to nie koniec

Michał Wiśniewski usłyszał wyrok sądu. Co oznacza on dla Poli Wiśniewskiej?

Jeśli Michał Wiśniewski wystąpi z apelacją do sądu, ale ten podtrzyma obecny wyrok, muzyk będzie musiał na pewien czas rozstać się z rodziną. To postawi Polę Wiśniewską w trudnej sytuacji, ponieważ żona wokalisty „Ich troje” zostanie sama z dwójką małych dzieci. 

Michał i Pola Wiśniewscy są rodzicami niespełna trzyletniego Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé, który przeszedł na świat w maju 2023 roku. Pola Wiśniewska jest także mamą czwórki pociech z jej poprzednich związków, z których troje jest niepełnoletnich.

Pola Wiśniewska wspiera Michała Wiśniewskiego po wyroku sądu

Jak się okazuje, nawet po tak ostrym wyroku, jaki usłyszał Michał Wiśniewski, muzyk może liczyć na wsparcie swojej żony. 

Pola Wiśniewska na swoim instagramowym profilu podzieliła się wzruszającym zdjęciem, którym okazuje wsparcie swojemu mężowi. Można na nim zobaczyć przytulone do siebie małżeństwo, ale na pierwszym planie widać ich splecione dłonie. 

Pola Wiśniewska wspiera męża po wyroku sądu, fot. Instagram wisniewska_pola.JPG
Pola Wiśniewska wspiera męża po wyroku sądu, fot. Instagram/wisniewska_pola