Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dopiero co urodziła i już jest w kolejnej ciąży? Pola Wiśniewska właśnie zareagowała na doniesienia
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 02.07.2023 10:24

Dopiero co urodziła i już jest w kolejnej ciąży? Pola Wiśniewska właśnie zareagowała na doniesienia

Pola Wiśniewska ponownie w ciąży?
fot. Instagram/wisniewska_pola, m_wisniewski1972, Pola Wiśniewska ponownie w ciąży

Pola i Michał Wiśniewscy kilka tygodni temu po raz kolejny zostali rodzicami. W połowie maja na świat przyszedł Noel, nie jest to jednak pierwsza pociecha małżeństwa. Para jest już rodzicami dwuletniego Falco. Ponadto wokalista „Ich troje” jest ojcem czwórki dzieci z poprzednich związków, podobnie jego obecna żona – w sumie jest matką sześciu dzieci.

Czy para doczeka się kolejnego potomka?

Pola Wiśniewska odniosła się do „plotki” jakoby spodziewała się kolejnego dziecka

Pola Wiśniewska zdecydowała odnieść się na swoim InstaStories do artykułu opublikowanego na jednym z plotkarskich portali, którego tytuł brzmiał „Żona Michała Wiśniewskiego jest ponownie w ciąży? Zdjęcie mówi samo za siebie”. 

Żona sławnego piosenkarza zdobyła się na wymowny komentarz:

– Takie rewelacje – napisała, oznaczając swojego męża. 

Znaleźli skrzynkę pod domem dziecka. Gdy policja zajrzała do środka, oniemiała. Ta sprawa może wstrząsnąć Polską

Pola Wiśniewska

Polę Wiśniewską zaskoczył artykuł portalu, który miał donosić, że ponownie jest w ciąży, ponieważ Michał Wiśniewski zaprezentował tatuaż w wymownym napisem. Sęk w tym, że żona piosenkarza padła ofiarą… dziwnej praktyki cytowanego przez nią portalu.

Ten na swoim facebookowym profilu publikuje bowiem stare artykuły, mające kilka miesięcy, a nawet kilka lat. Wspomniany artykuł na temat kolejnej ciąży Poli Wiśniewskiej został bowiem opublikowany… 12 kwietnia 2021 roku. 

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski planują kolejne dziecko?

Michał Wiśniewski wyznał w rozmowie z portalem „Świat Gwiazd”, która odbyła się niedługo po narodzinach jego najmłodszej pociechy, że ciąża i poród Noela były dla Poli Wiśniewskiej jak dotąd najtrudniejsze. W jednym z wywiadów piosenkarz odniósł się także do tego, czy planują kolejne potomstwo:

– Dla mnie prokreacja mogła się zakończyć i na Falco, i na Xavierze i na Fabienne. To nie jest tak. My nie planujemy takich rzeczy, ale myślę, że to jest najlepszy moment, żeby zaprzestać, bo to jest wszystko nie takie proste, jakby się wydawało… Dziecko trzeba wychować… Pola doskonale zdaje sobie sprawę, że przed nami kolejnych osiemnaście lat. Może to dziwnie zabrzmi, ale myślę, że to jest dla nas ostatni moment, żebym ja mógł i miał szansę to dziecko zacnie wypuścić z gniazda… Na pewno będę robił wszystko, co jest możliwe, żeby miało dobry start – powiedział „Super Expressowi”. 

Pola Wiśniewska reaguje na doniesienia o jej kolejnej ciąży.JPG
fot. Instagram/wisniewska_pola, Pola Wiśniewska reaguje na doniesienia o jej kolejnej ciąży
Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem