Lifestyle.Lelum.pl > Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk

Tadeusz Sznuk, Artur Baranowski
03.06.2024 15:05 Tadeusz Sznuk pojawił się w PnŚ, mówił o Baranowskim. "Zamurowało mnie"

“Jeden z dziesięciu” jest najdłużej emitowanym w telewizji polskim teleturniejem. Już od ponad 30 lat jest prowadzony przez Tadeusza Sznuka, który był w tym czasie świadkiem wielu zaskakujących sytuacji. Z okazji jubileuszu programu dziennikarz pojawił się w studiu “Pytania na Śniadanie”, gdzie odpowiedział m.in. na pytanie, który z uczestników show najbardziej zapadł mu w pamięć. 

Tadeusz Sznuk, uczestniczka Jeden z dziesięciu
13.05.2024 20:30 Jeden z dziesięciu: Jak nazywają się pasiaste ssaki? Nagle ją zamurowało

Do rywalizacji w programie “Jeden z dziesięciu” może przystąpić każdy, kto wcześniej pomyślnie przejdzie eliminacje. Teleturniej stwarza dla Polaków idealne warunki, by sprawdzić stan swojej wiedzy. Na wiele pytań, które układa prowadzący, Tadeusz Sznuk, odpowiedź znają tylko geniusze, jednak w puli trafiają się również mniej skomplikowane zagadnienia. Jednak nawet najprostsze pytanie może sprawić kłopot, gdy zaatakuje trema. Dobitnie przekonała się o tym uczestniczka, której występ już na zawsze będzie wspominany przez fanów ze śmiechem…

Tadeusz Sznuk
22.04.2024 14:12 Sznuk przerwał "Jeden z dziesięciu"! Ten odcinek przeszedł do historii

Program “Jeden z dziesięciu” obfituje w mnóstwo wpadek i niespodziewanych zwrotów akcji. Tak było również tym razem, gdy prowadzący Tadeusz Sznuk przerwał show, aby pomóc uczestniczce. Niesamowite, do czego doszło na planie.

Tadeusz Sznuk, uczestnicy 1 z 10
14.04.2024 13:05 Najśmieszniejsze wstępy z “Jeden z dziesięciu”. Jak Sznuk to wytrzymał?

“Jeden z dziesięciu” należy do grona najpopularniejszych polskich teleturniejów, który mimo upływu lat cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów. Najinteligentniejsi Polacy z całego kraju zgłaszają się do niego, by dać popis swojej wiedzy, a przy okazji powalczyć o nagrody. Tadeusz Sznuk, który prowadzi teleturniej od 1999 roku, niejednokrotnie był świadkiem zabawnych odpowiedzi uczestników, jednak to, w jaki sposób niektórzy z nich przedstawiali się na początku programu, sprawia, że ciężko zachować powagę. Te słowa naprawdę pały na antenie!

Pan Arkadiusz, Tadeusz Sznuk
02.04.2024 19:32 Rekordzista z "Jeden z dziesięciu" został pokonany! Przegrał z kretesem

Kolejny Wielki Finał teleturnieju “Jeden z Dziesięciu” był niezwykle emocjonujący. Wszystko przez to, że brał w nim udział pan Arkadiusz, który niedawno próbował powtórzyć sukces Artura Baranowskiego. To mu się jednak nie udało. A jak poszło mu w Wielkim Finale? Nie najlepiej!

Uczestnicy Jeden z dziesięciu
27.03.2024 20:20 Rozgrywka geniuszy z "Jeden z dziesięciu"! Widzowie pragną wielkiego finału

W ostatnim czasie teleturniej “Jeden z dziesięciu” wywołał wśród widzów TVP szczególnie wiele emocji. W ubiegłym roku, za sprawą spektakularnego zwycięstwa, media rozpisywały się o panu Arturze Baranowskim, który pobił rekord wszech czasów. Tymczasem zaledwie wczoraj kolejny geniusz jak burza wszedł do finału i ustanowił wysoki wynik. Publiczność marzy, by zobaczyć starcie tych dwóch mężczyzn w wielkim finale “Jednego z dziesięciu”.

pan Arkadiusz, Jeden z dziesięciu
26.03.2024 19:29 Ten odcinek "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Absolutny rekord

“Jeden z dziesięciu” to ulubiony teleturniej Polaków, który na antenie TVP jest emitowany już od niemal 20 lat. W ostatnim czasie program na nowo rozpalił wśród publiczności emocje, gdy na jego łamach wystąpił pan Artur, który zapisał się w historii show jako absolutny rekordzista. Tymczasem w najnowszym odcinku “Jednego z dziesięciu” doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Padł kolejny wspaniały rekord!

Tadeusz Sznuk, Artur Baranowski
25.03.2024 19:33 Historyczny wynik w “Jeden z dziesięciu”! Pan Artur stracił rekord?

Teleturniej prowadzony przez Tadeusza Sznuka ma wielu fanów. Kilka miesięcy temu pozyskał nowych, a to wszystko ze względu na osiągnięcie Artura Baranowskiego. Uczestnik uzyskał w programie “Jeden z dziesięciu” maksymalną możliwą do zdobycia liczbę punktów, tym samym stał się niekwestionowanym liderem. Teraz TVP ogłasza kolejne wielkie wydarzenie.

Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”?
26.12.2023 16:13 Nie zobaczymy więcej Tadeusza Sznuka w „Jeden z dziesięciu”? Przykre doniesienia

Program “Jeden z dziesięciu” oraz prowadzący go Tadeusz Sznuk wydają się nieodłącznymi elementami Telewizji Polskiej. Od jakiegoś czasu obserwujemy jednak ogromne zmiany kadrowe i programowe za kulisami publicznego nadawcy. Razem z nimi pojawiają się plotki dotyczące rzekomego końca kultowego teleturniej. Czy dziennikarz pożegna się z telewidzami?

Kim z wykształcenia jest Tadeusz Sznuk?
23.11.2023 20:19 Wydało się, jakie wykształcenie ma Tadeusz Sznuk. Jak on trafił do telewizji? Miał z nią tyle wspólnego, co nic

Wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że część prezenterów i dziennikarzy nie ma specjalistycznego wykształcenia. Teraz okazało się, że do tej grupy można zaliczyć również Tadeusza Sznuka. Niewiarygodne, co studiował prowadzący “Jeden z dziesięciu”!

Smutna informacja o 80-letnim Tadeuszu Sznuku z „Jeden z dziesięciu”, fot. KAPiF, kadr z programu „Jeden z dziesięciu”
20.09.2023 18:18 Smutna informacja o 80-letnim Tadeuszu Sznuku. Fani "jeden z dziesięciu" masowo zamieszczają komentarze z pozdrowieniami

Fani programu „Jeden z dziesięciu” z pewnością ucieszyli się z powrotu ich uwielbianego teleturnieju na antenę TVP. Widzowie mogą obecnie oglądać 138. edycję show, od 1994 roku prowadzoną przez Tadeusza Sznuka. Dziennikarz, który w lipcu świętował swoje 80. urodziny, nie zamierza jednak w najbliższym czasie rozstawać się z kultowym programem. Fani zauważyli jednak pewien smutny szczegół.

Tadeusz Sznuk świętuje 80. urodziny. Jak wyglądał w młodości
17.07.2023 07:15 Nie uwierzycie, do kogo porównali Tadeusza Sznuka! To bardzo znany aktor, TAK wyglądał w młodości

Tadeusz Sznuk świętuje swoje 80. urodziny. Popularny prowadzący kojarzony jest przede wszystkim z programem „Jeden z dziesięciu”, z którym jest związany od samego początku, czyli od 1994 roku. Tadeusz Sznuk rozpoczynał swoją karierę jednak nie w telewizji, a radio.

Tadeusz Sznuk
16.07.2023 21:03 TEGO o Tadeuszu Sznuku mogliście nie wiedzieć. Przybliżamy jego sylwetkę w wyjątkowym dla niego dniu

Tadeusz Sznuk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej. Słynny prezenter ujął Polaków swoimi nienagannymi manierami, opanowaniem i elegancją. Kojarzony jest głównie z pracy w Programie Pierwszym Polskiego Radia oraz jako prowadzący program “Jeden z dziesięciu”. Dziś słynny dziennikarz kończy 80 lat, a z tej okazji składamy mu nie tylko najserdeczniejsze życzenia, ale również przybliżamy jego sylwetkę!

None
15.04.2023 13:53 "Z którego zboża produkuje się płatki owsiane?". Prowadzący zdębiał po usłyszeniu odpowiedzi w "Jeden z dziesięciu"

“Jeden z dziesięciu” cieszy się wśród Polaków ogromną popularnością. Pytania, które pojawiają się w teleturnieju, nie należą do najłatwiejszych, ale zdarzają się wyjątki. Mimo to uczestnikom ciężko jest uniknąć stresu przed kamerą, z czego nie raz zrodziły się zabawne odpowiedzi.Ten uczestnik rozbawił prowadzącego oraz widzów. Co takiego wymyślił?

Tadeusz Sznuk
19.07.2022 21:24 Tadeusz Sznuk w młodości. Prowadzący „Jeden z dziesięciu” wyglądał jak kopia Leonarda DiCaprio

Tej osoby nikomu nie trzeba przedstawiać. Chyba każdy zna niepowtarzalny głos i twarz gospodarza kultowego programu „Jeden z dziesięciu”, który już od niemal trzech dekad gości na ekranach. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się niezwykła fotografia. Tak w młodości wyglądał Tadeusz Sznuk. Był rok 1996, kiedy wyemitowano pierwszy odcinek programu „Jeden z dziesięciu„. Gospodarzem został Tadeusz Sznuk, wówczas 51-latek, który miał już wówczas imponujące doświadczenie w zakresie prowadzenia programów rozrywkowych, ale także koncertów i festiwali. Zapewne nikt wówczas nie spodziewał się, że za 26 lat telewizyjny konkurs wiedzy będzie cieszył się niemalejącą popularnością, a prezenter, wraz ze swoim poczuciem humoru i błyskotliwymi uwagami, stanie się prawdziwą ikoną.

Tadeusz Sznuk
16.07.2022 23:42 Ile dzieci ma Tadeusz Sznuk i kim jest jego żona? Ukrywa prawdę o życiu prywatnym przed mediami

Legendarny prowadzący teleturnieju „Jeden z dziesięciu” obchodzi dziś 79. urodziny. Tadeusz Sznuk jest znaną postacią w mediach, jednak o jego rodzinie wiadomo niewiele. Mężczyzna skrupulatnie chroni swoją prywatność przed dziennikarzami. Polscy widzowie z pewnością znają go z popularnego teleturnieju, w którym dziesiątka uczestników rywalizuje między sobą, odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej. Tadeusz Sznuk od początku istnienia programu wciela się w rolę prowadzącego. Choć on sam jest znaną postacią medialną, niewiele wiadomo o życiu prywatnym dziennikarza. Wypowiedzi z wielu wywiadów pozwoliły jednak zdradzić pewne szczegóły odnośnie dzisiejszego jubilata.

Jeden z dziesięciu
06.06.2022 23:50 Czy algi to są glony? Uczestnik programu „Jeden z dziesięciu” odpowiedział źle

Już nie raz byliśmy świadkami, kiedy jedno pytanie przekreślało wszelkie osiągnięcia uczestników w teleturniejach. Tym razem zaskakująca scena miała miejsce w programie „Jeden z dziesięciu”. Młody gracz był pewien wygranej, jednak odpowiedź okazała się błędna. „Jeden z dziesięciu” to program, który już od ponad ćwierćwiecza przyciąga nas przed ekrany i cieszy się niegasnącą popularnością wśród widzów. Nawet dłuższe przerwy w emisji nie zdołały osłabić jego pozycji, jako króla polskich teleturniejów, a postać Tadeusza Sznuka w ciągu dekad stała się niemal legendarna. Produkcja zrzesza najtęższe umysły, a tempo odpowiadania na pytania bywa naprawdę zabójcze. Mimo to w ciągu 28 lat nie zabrakło także kuriozalnych scen i zabawnych sytuacji, a nieraz uczestnicy, zamiast wiedzą, popisywali się zbytnią pewnością siebie, zgubnym pośpiechem lub… brakiem informacji.

Tadeusz Sznuk
01.06.2022 11:32 Smutne, Tadeusz Sznuk nie odebrał własnej Telekamery. Czubówna odczytała list

31 maja rozdano nagrody „Tele Tygodnia”. Na tegorocznej gali Telekamer przyznano nagrody 25-lecia. Niestety, Tadeusz Sznuk, jeden z laureatów, nie pojawił się na wydarzeniu. Krystyna Czubówna przekazała wiadomość od niego. Sznuk jest jedną z ikon TVP. Prowadzący program „Jeden z dziesięciu” gości na ekranach telewizorów od 1994 roku, bawiąc widzów podczas teleturnieju. Dlaczego nie odebrał statuetki?

Tadeusz Sznuk
18.05.2022 15:23 Co wiadomo o rodzinie Tadeusza Sznuka? Do mediów trafiają tylko szczątkowe informacje

Tadeusz Sznuk niemal od 30 lat prowadzi kultowy program „Jeden z dziesięciu”, a na antenie gości znacznie dłużej. Mimo to, żeby dowiedzieć się czegoś więcej o życiu słynnego prezentera, trzeba nie lada umiejętności detektywistycznych. Z kolei to, co wiemy, może zaskoczyć niejednego widza. Tadeusz Sznuk jest jedną z największych zagadek polskiego show-biznesu. Jego królestwem od 1994 roku jest „Jeden z dziesięciu”, który sprawił, że prezenter, który rozpoczynał karierę od Rozgłośni Harcerskiej i Polskiego Radia, stał się prawdziwą ikoną, a jego głos jest dziś rozpoznawalny w całym kraju. Kultowe stały się krótkie komentarze, rzucane w kierunku uczestników. Nieraz byliśmy świadkami, jak prowadzący stoickim spokojem reaguje na rozmaite sytuacje, i choć jego odpowiedzi zawsze są opanowane i kulturalne, nie było wątpliwości, kiedy gospodarz pozwalał sobie na drobną uszczypliwość. Okazuje się jednak, że rzeczywistość może być nieco inna.

Tadeusz Sznuk
15.04.2022 10:55 „Jeden z dziesięciu”: Tadeusz Sznuk zaskoczony odpowiedzią uczestnika, śmieszna wpadka

„Jeden z dziesięciu” to program, który już od niemal 30 lat zapewnia widzom TVP rozrywkę, nierzadko przemycając także porządną porcję wiedzy. Zdarzają się jednak sytuację, w których publiczność parska śmiechem a słynny prowadzący, Tadeusz Sznuk, łapie się za głowę. Jedna z nich miała miejsce ostatnio. Nie ma wątpliwości, że w programie „Jeden z dziesięciu” nie chodzi jedynie o nagrodę. Uczestnicy z całej Polski od 28 lat rywalizują przede wszystkim o prestiż, a sama gra stała się jednym z symboli TVP, podobnie jak jej gospodarz — Tadeusz Sznuk. Widzowie odetchnęli z ulgą, kiedy dowiedzieli się, że ikoniczny prowadzący powróci na ekrany w jesiennej ramówce po tym, jak nad kultowym show zawisła aura niepewności. Pomiędzy producentem a TVP doszło wówczas do konfliktu, który na szczęście, ostatecznie, nie skreślił formatu z listy.

Tadeusz Sznuk
03.01.2022 19:44 Żona i dzieci Tadeusza Sznuka. Prawda o rodzinie była skrywana przez wiele lat

Tadeusz Sznuk jest niezwykle popularny, ale absolutnie nie można określić go mianem celebryty. Niewiele wiadomo o nim samym, a co dopiero o jego rodzinie. Kim więc są jego żona i dzieci? W pojedynczych wywiadach, których udzielił, Tadeusz Sznuk przyznał, że nie jest skory do wyznań, dlatego rzadko decyduje się na podobne rozmowy. Co wyjawił o swojej rodzinie?

Tadeusz Sznuk
14.09.2021 13:15 Tadeusz Sznuk na pogrzebie Tomasza Knapika

13 września odbył się pogrzeb Tomasza Knapika. Kultowego lektora pożegnało wiele znanych osób – między innymi Tadeusz Sznuk, słynny prowadzący program „Jeden z Dziesięciu”. Fotoreporterzy zwrócili uwagę na zmieniony wygląd celebryty. Czy jest się czym martwić? Niedawno pisaliśmy o śmierci Tomasza Knapika. TUTAJ przeczytacie więcej na temat tej słynnej osobowości telewizyjnej. Na Powązki, gdzie odbywał się pogrzeb, przybyło wiele sław telewizji. Jedną z nich był Sznuk, prowadzący „Jeden z Dziesięciu”, kultowy teleturniej TVP.

Tadeusz Sznuk
11.06.2021 22:12 Zapadła decyzja, czy Tadeusz Sznuk będzie dalej prowadził „1 z 10”. TVP wydała komunikat

Tadeusz Sznuk od 27 lat prowadzi kultowy program Jeden z dziesięciu. Okazuje się, że dalsza emisja hitu TVP stanęła pod znakiem zapytania. Jest już odpowiedź stacji. Tadeusz Sznuk jest bez wątpienia jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Jeden z dziesięciu bez jego udziału to już nie byłby ten sam program.

Tadeusz Sznuk
23.04.2021 22:40 Kim jest żona Tadeusza Sznuka? Prezenter unika jej tematu jak ognia, na jej temat niewiele wiadomo

Tadeusz Sznuk zasłynął w polskiej telewizji dzięki roli prowadzącego teleturnieju Jeden z dziesięciu, emitowanego od 1994 roku. Widowie TVP niejednokrotnie mieli możliwość podziwiać go na ekranie swoich telewizorów, mimo to wielu z nich nie ma pojęcia, jak wygląda jego życie prywatne lub kim jest jego żona… Tadeusz Sznuk chroni swoją prywatność jak nikt inny. Niewiele wiadomo na temat jego życia poza telewizją. Wielką tajemnicą jest również jego żona. Na przestrzeni ostatnich lat prezenter wspomniał o niej zaledwie kilka razy.

tadeusz sznuk
16.07.2020 13:28 Tadeusz Sznuk kończy dziś 77 lat. Czego życzycie prowadzącemu „Jeden z dziesięciu”?

Jeden z dziesięciu jest obecny w polskiej telewizji od 1994 roku. Choć formuła przez lata prawie w ogóle się nie zmieniła, teleturniej jest wciąż chętnie oglądany, a zawodnicy prezentują od lat wysoki poziom. Panu Tadeuszowi na 77. urodziny życzymy dużo zdrowia, a sobie, by był prowadzącym kultowego programu TVP 2 jak najdłużej.Tadeusz Sznuk przyszedł na świat 16 lipca 1943 roku w Kielcach. Studia ukończył na Politechnice Warszawskiej i przez 10 lat pracował jako inżynier. Porzucił jednak tę pracę na rzecz zostania reporterem i dziennikarzem. Na początku lat 70. prowadził legendarny już dziś MiniMax w radiowej Trójce. Dzięki pracy w mediach otrzymał propozycje prowadzenia teleturnieju Jeden z dziesięciu.

jeden z dziesięciu
09.05.2020 23:30 Jeden z dziesięciu. Pamiętacie jeszcze pierwsze odcinki? Do dziś najlepszy teleturniej

Jeden z dziesięciu oglądają kolejne pokolenia. Program mimo niezmiennej formy nigdy nie znudził się telewidzom. A wzięcie udziału i co najważniejsze dotrwanie do finału odcinka to ogromna satysfakcja. Program powstał na brytyjskiej licencji Modern Times Group, jednak bez względu na to, Tadeusz Sznuk nadał naszej polskiej edycji absolutnej wyjątkowości. W tym roku oglądaliśmy już 35 edycję programu!Jeden z dziesięciu to program, który pierwszy raz nadano 3 czerwca 1994 roku. Od tej pory ramówka Telewizji Polskiej nie może obyć się bez tego programu. Pamiętacie, jak Tadeusz Sznuk po raz pierwszy przywitał dziesięciu uczestników i zadał pierwsze pytania? Na samo wspomnienie można poczuć wzruszenie!

tadeusz sznuk
02.04.2020 12:36 „Jeden z dziesięciu” zniknie z anteny. ​Tadeusz Sznuk podjął ciężką decyzję

Tadeusz Sznuk jest niezastąpioną personą w programie Jeden z dziesięciu. I nie chodzi tylko o kwestie prowadzenia programu, ale o całokształt jego osoby. Prowadzący podjął bardzo ciężką decyzję. Fani będą zdruzgotani.Jeden z dziesięciu to program, który emitowany jest w Telewizji Polskiej już od ponad 25 lat. Tadeusz Sznuk, żywa legenda TVP, podjął ciężką decyzję. Program znika z anteny od połowy kwietnia – podaje portal se.pl